Autor Wątek: parujące szyby  (Przeczytany 2853 razy)

peres20

  • Gość
parujące szyby
« dnia: Październik 07, 2008, 15:31:05 pm »
witam wszystkich  ;). mam problem, poniewaz strasznie parują mi szyby w Kotku :-cry. a za cholere nie wiem dlaczego. niektorzy mawiają ze moge miec zawalony filtr nawiewów, ale gdzie on jest??. prosze o pomoc w tej sprawie i z góry dziekuje ;D.

Offline XJSC

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 159
Odp: parujące szyby
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2008, 18:03:49 pm »
W Xj40 nie ma filtrów.
Masz najprawopodobniej uszkodzoną nagrzewnicę, zobacz czy nie ubywa płynu chłodniczego.

pozdrawiam

Robert
XJ40, XJSC , XJR

peres20

  • Gość
Odp: parujące szyby
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2008, 20:58:00 pm »
No własnie tez tak przypuszczałem ze nie ma filtrów w XJ40, ale nie bylem do konca pewien ;D. wiesz co nie wydaje mi sie zeby nagrzewnica byla uszkodzona , poniewaz płynu nie ubywa. ;). albo ubywa bardzo powoli;/. No nic Robert dzieki za wskazówke, jeszcze sprawdze te nagrzewnice;D. pozdrawiam Szymek.

rcala xj40

  • Gość
Odp: parujące szyby
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2008, 08:04:03 am »
U mnie jak tylko wylacze klime to odrazu przednia szyba zaparowana...

peres20

  • Gość
Odp: parujące szyby
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 08, 2008, 23:19:41 pm »
Ok _radzio1, sprawdze jutro jeszcze czy nie jest mokro pod dywanikami. dzieki wielkie :-R.

peres20

  • Gość
Odp: parujące szyby
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 09, 2008, 13:40:50 pm »
No i sprawdzilem . Faktycznie jest troche mokro;/. tylko któredy to leci??? czy to faktycznie przez podszybie??

peres20

  • Gość
Odp: parujące szyby
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 12, 2008, 11:04:26 am »
Witaj_radzio;D. Zrobilem jak pisales. Zobaczymy teraz. tylko co do tej komory to mam z tym problem, ale mysle ze jak pojezdze to tez doschnie ;D. bo wiesz dlugo stał nie jezdzony. A teraz od kąd jest moj smiga ciągle ;). Dzieki Pozdrawiam :-R.