Autor Wątek: Gumowe dywaniki  (Przeczytany 1804 razy)

Offline sztandi7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 983
  • Trzeba mieć fantazję
Gumowe dywaniki
« dnia: Październik 14, 2017, 11:46:16 am »
Gdzie mogę kupić dobre beżowe gumowe dywaniki do kota ? Byłem tym szczęściarzem, że miałem gumowe w kolorze beżowym, jednak szczęście skończyło się dzisiaj jak chciałem je znaleźć w garażu. Ktoś z członków rodziny pewnie je wyrzucił. Póki co dwie osoby w stanie ciężkim, ale będą żyć  :-nuts
X-Type 3.0 AWD Sport Aut.

Offline Shumi88

  • Aspirant
  • Wiadomości: 7
  • Jaguar X type 2.5 4x4 automat
Odp: Gumowe dywaniki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2017, 10:45:35 am »
Witaj, czy kupiłeś te beżowe gumowe dywaniki? Aktualnie jestem na etapie poszukiwania jakichkolwiek pasujących do iksa gumowych dywaników. Ewentualnie czy ktokolwiek wie gdzie takowe mogę dostać?

Offline sztandi7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 983
  • Trzeba mieć fantazję
Odp: Gumowe dywaniki
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2017, 13:35:43 pm »
Udało mi się je znaleźć dopiero kilka dni temu zupełnie przypadkiem schowane w ekstremalnym miejscu w garażu przez mojego tatę, więc problemem już się nie muszę martwić. Co do nowych - owszem, gdzieś znalazłem ale w cenie ponad 450zł chyba. Generalnie jest z tym problem i miałem już kupować zwykłe czarne gumowe za 100-120zł z allegro (jest ich parę, tyle, że trzeba wymiary porównać bo są różne) albo po prostu kupić sobie porządną wykładzinę, solidnie wygumowaną pod spodem, dociąć wedle uznania i zlecić obszycie.  Brzmi śmiesznie, ale efekt czasami naprawdę bywa ciekawy a rozwiązanie dosyć trwa  :-nuts.

Jeżeli nie patrzyłeś jeszcze to łap:
https://allegro.pl/kategoria/dywaniki-dywaniki-gumowe-253564?string=x-type&order=p&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-aut-1-3-1003
X-Type 3.0 AWD Sport Aut.

Offline Shumi88

  • Aspirant
  • Wiadomości: 7
  • Jaguar X type 2.5 4x4 automat
Odp: Gumowe dywaniki
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2017, 16:20:08 pm »
Dzięki za namiar.
Widziałem już na alledrogo te dywaniki za 450 zł jak również te z Katowic, które są ciut za długie (tylne).
Obdzwoniłem w Lublinie większość sklepów i nikt nie ma do iksa dywaników gumowych ale... umówiłem się w jednym sklepie, że mi dobiorą na miejscu z innego auta.

Offline CapaBB

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 213
Odp: Gumowe dywaniki
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2017, 20:34:58 pm »
Takie dobieranie nie zawsze daje rezultaty, szczególnie w przypadku aut niszowych. Mi też miał sprzedawca dobrać i się nie udało. Kupiłem te drugie od góry i są ok. Tylne trochę za długie, ale mam je zawiniete na pionową ściankę pod tylna kanapą i nawet zdają egzamin, a dzieciaki nie budzą jej butami jak im nogi wiszą w powietrzu :)
X-Type Estate 2.0D
Bielsko - Biała

Offline rrrobson

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • Jaguar X-Type
Odp: Gumowe dywaniki
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 20, 2017, 21:14:31 pm »
Ja mam dywaniki z forda focusa i przód dobrze jest spasowany, natomiast tyl jest trochę za długi, lecz da sie ułożyć.

Offline patryklojjaguarxtype

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Gumowe dywaniki
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 21, 2017, 12:26:29 pm »
rrrobson  a jakiego focusa która wersja ?
Jaguar X type 2.5 benz+LPG

Offline rrrobson

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • Jaguar X-Type
Odp: Gumowe dywaniki
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 21, 2017, 16:31:47 pm »
Jak dobrze pamiętam to ford focus mk3 sedan lub hatchback. W najbliższym czasie mogę wrzucić fotki jak to u mnie wygląda