Autor Wątek: Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupi X-TYPA w benzynie  (Przeczytany 3746 razy)

82bialy

  • Gość
Witam wszystkich . Chcę kupić x-type w benzynie .Z uwagi na to że będzie (chyba) to mój pierwszy jaguar proszę o pomoc na co przede wszystkim zwrócic uwagę podczas zakupu , czego się wystrzegać itp. Osobiście będę chciał jechać na serwis ale nie zawsze jest to możliwe ..Autko będzie mniej więcej z lat 2002-2003 ,sporo jeżdżę więc chdziałbym wiedzieć jak wygląda sprawa z awaryjnością tego modelu i jak by ktoś mógł wrzucić jakieś namiary na sklep z częsciami w miarę normalnych cenach  w okolicach Warszawy .

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

82bialy

  • Gość
Odp: Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupi X-TYPA w benzynie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2011, 18:31:15 pm »
Dzięki za podrzucenie materiałów .Gnębi mnie jeszcze jedno pytanie odnośnie koła dwumasowego i awaryjności skrzyni automatycznej. Mianowicie ile kosztuje wymiana takiego koła i mniej więcej przy jakim przebiegu można się tego spodziewać a jeśli chodzi o skrzynie to czy są bardzo czułe na urzytkowanie czy raczej nie ma z nimi problemów , bo przeczytałem kilka postów i nie bardzo mi się to podobalo , aczkolwiek nie wiem czy jest to spowodowane raczej niedopatrzeniem w eksploatacji  na czas (wymiana filtra i oleju)  czy może lepiej sobie odpuścić automat i szukać manuala.

82bialy

  • Gość
Odp: Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupi X-TYPA w benzynie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2011, 18:34:04 pm »
A bym zapomniał jeszcze jedno jak miewa się sprawa w wersji 4x4 z reduktorem cay jest to wadliwa sprawa czy raczej nie