Autor Wątek: xtype 3.0 automat problem ze skrzynią  (Przeczytany 3333 razy)

BRAWET

  • Gość
xtype 3.0 automat problem ze skrzynią
« dnia: Marzec 12, 2011, 10:16:32 am »
Witam wczoraj miałem nietypowy problem  jadąc na piątce wcisnąłem gaz do oporu po czym nastąpił kick down , obroty wzrastały ale kot prawi nie przyspieszał - miałem wrażenie jakby sprzęgło się ślizgało.

Co mogło się stać?   Czy problemem może być za niski poziom oleju w skrzyni??

emisia2010

  • Gość
Odp: xtype 3.0 automat problem ze skrzynią
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2011, 14:35:41 pm »
widzę że wczoraj był przeklęty dzień:(  mam chyba to samo i nie wiem nawet czy można z tym jezdzić żeby coś bardziej nie popsuć

Tajfunek

  • Gość
Odp: xtype 3.0 automat problem ze skrzynią
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2011, 18:15:28 pm »
Sprawdziliście stan oleju?

zadek07

  • Gość
Odp: xtype 3.0 automat problem ze skrzynią
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2011, 18:17:10 pm »
Witam wczoraj miałem nietypowy problem  jadąc na piątce wcisnąłem gaz do oporu po czym nastąpił kick down , obroty wzrastały ale kot prawi nie przyspieszał - miałem wrażenie jakby sprzęgło się ślizgało.

Co mogło się stać?   Czy problemem może być za niski poziom oleju w skrzyni??

Tu moze byc juz zuzyte sprzeglo

emisia2010

  • Gość
Odp: xtype 3.0 automat problem ze skrzynią
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2011, 19:37:05 pm »
jeśli by to było sprzęgło to ile może kosztować taka wymiana? zauważyłam też że nie włącza się czwarty bieg tzn. jak lewarkiem ruszam na postoju z 2 na 3 i4 to czwórka się nie świeci i dziwnie na nią wskakuje lewarek. olej był zmieniany więc powinien być żadnych wycieków nie ma

zadek07

  • Gość
Odp: xtype 3.0 automat problem ze skrzynią
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 13, 2011, 07:29:57 am »
jeśli by to było sprzęgło to ile może kosztować taka wymiana? zauważyłam też że nie włącza się czwarty bieg tzn. jak lewarkiem ruszam na postoju z 2 na 3 i4 to czwórka się nie świeci i dziwnie na nią wskakuje lewarek. olej był zmieniany więc powinien być żadnych wycieków nie ma
A tu moze sie po  prostu linka poluzowala, albo kaseta sterujaca padla

BRAWET

  • Gość
Odp: xtype 3.0 automat problem ze skrzynią
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 13, 2011, 15:09:24 pm »
Dolałem wczoraj 0,3l  wydawało mi się że jest ok,  ale  dzisiaj stwierdziłem że jednak nie .

BRAWET

  • Gość
Odp: xtype 3.0 automat problem ze skrzynią
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 09, 2011, 12:55:05 pm »
Problem rozwiązany dawno temu, okazało  się że ciśnienie paliwa jest za małe, zmieniłem filtr i jest ok  :-10points