Autor Wątek: Diamentowa ochrona lakieru DIAMONDBRITE  (Przeczytany 8366 razy)

Lucky

  • Gość
Diamentowa ochrona lakieru DIAMONDBRITE
« dnia: Marzec 01, 2011, 23:53:15 pm »
Witam,

Szukam opinii na temat Diamentowej ochrony lakieru DIAMONDBRITE

ponieważ mam mocno jak mi się wydaje czarny lakier ( liczne rysy i koła oraz mat i ślady po kamykach na masce ) zastanawiam się nad tą opcją . Tylko to ponad 1tyś. Czy ktoś z Was może spotkał się z tą firmą i może polecić ?

http://www.ochronalakieru.pl/uslugi.php

wichma

  • Gość
Odp: Diamentowa ochrona lakieru DIAMONDBRITE
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2011, 00:17:43 am »
i Jaga na stonie tytułowej mają... to dobra firma będzie.  :P



       :-wstyd


rodger

  • Gość
Odp: Diamentowa ochrona lakieru DIAMONDBRITE
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2011, 18:27:53 pm »
Znajomy położył tą powłokę w mercedesie, jeździ zarobkowo i jak sam stwierdził znudziło mu się ciągłe mycie samochodu było to 6 miesięcy temu. Z tego co mówił, głębokich rys nie usunęli (przed naniesieniem diamona polerują), ale fakt ładnie się błyszczy. Po nałożeniu nie można jeździć na automatyczne myjnie, dają jakiś własny szampon, ścierkę i tylko tym można myć. Jak go spotkam to napisze więcej szczegółów, bo to informację z przed kilku miesięcy, może zmienił zdanie.

Ale z tego co piszesz to masz zniszczony lakier, można go odświeżyć w inny sposób, mianowicie polerka i dobry wosk z zawartością woskiem carnauba efekt będzie podobny ale nie tak trwały.

Lucky

  • Gość
Odp: Diamentowa ochrona lakieru DIAMONDBRITE
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2011, 23:58:17 pm »
Witaj,

Rysy nie są aż tak głębokie to koła od myjki ręcznej bo na automacie nigdy nie myję. I kurz który wdarł się w lakier i odebrał ten połysk:). Szkoda, że Jag nie miał lakieru z połyskiem srebrnych kropeczek tylko to czysta czerń :( Daj proszę znać czy gra warta świeczki bo wstępnie umówiłem się na kwiecień?

podgląd: http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,13329.0.html

rodger

  • Gość
Odp: Diamentowa ochrona lakieru DIAMONDBRITE
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2011, 15:01:34 pm »
Rysy powierzchniowe to nie jest problem, sam u siebie usuwałem ręcznie i mam efekt "mokrego lakieru".

Wracając do powłoki, znajomy nakładał ją w Krakowie i przez 6 miesięcy mówił, że rewelacja. Po zimie się trochę zniszczyła i będzie jechał do nich na nałożenie wosku, (operacja przywracania powierzchni z przed sześciu miesięcy). W każdym razie poleca, chociaż zapłacił za to bardzo dużo bo odnawiali mu również wnętrze.

Offline Jaguar Wrocław

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: Diamentowa ochrona lakieru DIAMONDBRITE
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2011, 13:59:30 pm »
Ja polecam Silicon Glas  Amway, należy umyc samochód, potem przetrzeć go płynem do szyb z alkoholem i przelecieć tym preparatem, rewelacja i kosztuje kilkadziesiąt złotych.

Offline pablo21

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.078
    • www.jaguar.org.pl
Odp: Diamentowa ochrona lakieru DIAMONDBRITE
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 31, 2011, 14:14:07 pm »
Ostatnio zainwestowałem w dwa produkty meguiars Swirlx do usuwania tzw. hologramów, a następnie wypolerowałem meguiars gold clas wax i również uzyskałem efekt "mokrego lakieru" ciekawe na jak długo, ale cena tez inna niż 1000zł za diamondbrite.
XJ-SC 5.3 V12
XJ40 6.0 V12 Daimler Double Six
X350 V8

Pieterek

  • Gość
Odp: Diamentowa ochrona lakieru DIAMONDBRITE
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2011, 08:24:09 am »
Położyłem powłokę diamentową na swojego Jaguara ze dwa lata temu, a może ze trzy?
Efekt teoretycznie został osiągnięty, ale jak się chłopaki tam przyłożyli do polerowania do pozdzierali mi lakier na szyldach klamek.
Teraz po trzech latach nie mam już śladu tej powłoki na aucie, klamki sobie musiałem polakierować we własnym zakresie.
Zrobiłem normalną, tradycyjną polerkę, teraz dbam o lakier po swojemu i jest git: nadwozie jak lustro!