Autor Wątek: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /  (Przeczytany 105555 razy)

dajmon

  • Gość
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 21, 2013, 21:48:14 pm »
W sumie to nie zrobiłem nic szczególnego...
Odłączyłem akumulator na całą noc, rano podłączyłem i pojechałem w trasę... tak po około 15 minutach wylączył się ekran dotkowy, włączył znowu i już mogłem wybrać navi... ;) i mapa była 2013 rok tak jak chciałem... ;) pobrałem ja z linku który wkleiłem...

pedropolski

  • Gość
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 28, 2013, 23:42:41 pm »
witam mam problem z moja navi, mam plytke  kupiona na ebayu versja 2011-2012 i raz dziala raz nie tz.podczas jazdy naviguje i nagle zamardza-nic nie idzie zrobic-czarny obraz i trojkoncik informujacy polozenie ale drogi nie widac.
Trefna Plytka?(na ebayu 10.99")oryginal 35.99£
mial ktos taki problem?

dajmon

  • Gość
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 10, 2013, 20:08:44 pm »
sciagnij sobie ta wersje 2012-2013 co podałem na 6 stronie w linku... dziala bez problemu.

msjk

  • Gość
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 18, 2013, 20:59:24 pm »

dajmon jakim programem nagrywałeś i na jakiej płytce ? Nagrałem obraz z linku który podałeś, ale u mnie w XF czyta płytę wyświetla się mapa, ale nie mogę wprowadzić adresu. Wyświetla , że nie ma dostępnych danych dla danego kraju, lecz nie mogę zmienić kraju...

jarkrzy1

  • Gość
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 18, 2013, 21:57:01 pm »
Rozwińcie temat. Program do którego jest link ma 7 i trochę GB po rozkompresowaniu.
Denso czyta dwustronne płyty?

roberto_tm

  • Gość
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 19, 2013, 20:08:39 pm »
testował ktoś czy  ta mapa pójdzie w iksie czy tylko xf/xk??

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 805
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 22, 2013, 15:08:03 pm »
niestety nie przejdzie odpalenie nawigacji z XFa w X-type - inna platforma sprzętowa

czy ma ktos jakies wiesci co do map polski do X-typa nowszych niz 2010 ?

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 07, 2013, 20:49:18 pm »
Ściągnałem te 2 pliki które udostępnił gonzo7 na chomiku, nagrałem na pierwsze lepsze 2 płyty DVD+R chyba "media star" wsadziłem do napędu, zaktualizowało i wszystko bangla, nie wiem tylko po co 2 płyty , jak wsadzam drugą to nic sie nie dzieje  :- pojecia

eMWuGSM

  • Gość
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 11, 2013, 11:39:23 am »
Ściągnałem wiadomy obraz w celach edukacyjnych, wypalony na Verbatim DVD-R Nero 6 na prędkości 3x (najniższa u mnie) i działa pięknie. Nawet mój parking ma zaznaczony :-super

Wielkie dzięki TYGRYS3 :)

Offline xp32

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 12, 2013, 19:26:47 pm »
gonzo7 - jaki masz nick na chomiku bo nie mogę cię znaleźć  ;)

daniel#123456

  • Gość
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 13, 2013, 16:37:56 pm »
czy może ma ktoś płytke z softem lub plik do pobrania do nawigacji bo mam czarny  wyświetlacz i nic nie dziala na navi

achmiel92

  • Gość
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 18, 2013, 17:58:48 pm »
Niby wiem, ale wole się upewnić. Mapy od gonzo 7, są tam dwa pliki mniejszy i większy. Nagrywamy ten mniejszy (malutki), prawda? czy ten co ma 4GB czy obydwa? Z góry dzięki za odpowiedź.

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 805
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 20, 2013, 12:27:53 pm »
są dwa pliki - jeden to obraz a drugi to plik "kalibracyjny" do programu IMGBurn - w programie skazujecie na maly plik, a obraz 4GB sam sobie program ogarnie

maattheew

  • Gość
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 08, 2013, 20:02:37 pm »
Witam,

ściągnąłem od Tygrysa te mapki, które zajmują ponad 7GB, kupiłem płytkę dwuwarstwową Verbatim włożyłem do czytnika i pisze Reading DVD Please wait...    Czekałem dosłownie godz i .. NIC !! Wyciągnąłem płytkę wsadziłem z powrotem i ta sama sytuacja nic się nie dzieje.. Jak mam nagrać najnowsze mapy (2012-2013) do X-type z 2005 roku żeby działały? Czekam na szybką odpowiedź ponieważ jutro wyjeżdżam za granicę na kilka dni i nie ukrywam że potrzebna nawigacja.. :(

Pozdrawiam

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Nawigacja DENSO / nowe mapy i update software /
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 08, 2013, 20:21:05 pm »
Witam,

ściągnąłem od Tygrysa te mapki, które zajmują ponad 7GB, kupiłem płytkę dwuwarstwową Verbatim włożyłem do czytnika i pisze Reading DVD Please wait...    Czekałem dosłownie godz i .. NIC !! Wyciągnąłem płytkę wsadziłem z powrotem i ta sama sytuacja nic się nie dzieje.. Jak mam nagrać najnowsze mapy (2012-2013) do X-type z 2005 roku żeby działały? Czekam na szybką odpowiedź ponieważ jutro wyjeżdżam za granicę na kilka dni i nie ukrywam że potrzebna nawigacja.. :(

Pozdrawiam00

To są mapy 2012-13??