Autor Wątek: Growler E 2011 Concept  (Przeczytany 10113 razy)

TYGRYS3

  • Gość
Odp: Growler E 2011 Concept
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 23, 2011, 21:54:00 pm »
oj Marcus  ,powala bo jest prawie wierną kopia NIESAMOWITEGO E-type ,ale nie powala bo juz to znamy i uwielbiamy ,
po prostu powrotnie zachwycamy się nim ...bo warto  :-tylko
cieszac się z jego powrotu  :-yipee :-yipee :-yipee

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Growler E 2011 Concept
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 23, 2011, 22:23:09 pm »
Aj Tygrysku, nie do konca. Tutaj mamy naprawde powazna koncepcje nowego samochodu, ktory uzywa owszem
linie klasycznego E-Type-a, jednak jest to koncept obecnych czasow (poza sprzychami, ktory nie sa stan
techniki, ale to element optyczny, zreszta piekny). Proporcje sa bardziej agresywny oraz dostosowany do
adaptacji karoserii na plyte XK. Sam pomysl powala, wizualizacja tym bardziej. Jest to cos wiecej niz jakis
rysunek na temat E-Type. To moze powstac. I to --- powala jak najbardziej  :)

roger

  • Gość
Odp: Growler E 2011 Concept
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 23, 2011, 22:33:18 pm »
Jest piękny i jak najbardziej powala :) :-super

khamsin

  • Gość
Odp: Growler E 2011 Concept
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 23, 2011, 22:44:33 pm »
Nie wiem czy zostałem zrozumiany -napisałem że nie powala mnie stylizacja Mercedesa SLS a nie tego nowego E-Type'a, który bardzo mi się podoba!!! Nie wiem czy właściwie zostałem potem zacytowany.

Offline richie

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 443
Odp: Growler E 2011 Concept
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 23, 2011, 23:06:18 pm »
Cytuj
nie powala mnie stylizacja Mercedesa SLS

już nie przesadzaj, sls niewątpliwie powala, jeździłem nim i będę to pamiętał naprawdę długo, tego auta nie da się porównać z niczym innym a dosiadałem sporo ciekawych aut. Jeśli nowy e-type concept bazuje na xkr to fajnie ale xkr jest niestety jakąś dekadę technicznie w plecy za sls-em. A co do limitowanych aut warto jeszcze wspomneć o sukcesie Alfy 8C.

khamsin

  • Gość
Odp: Growler E 2011 Concept
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 23, 2011, 23:29:41 pm »
Nie przesadzam!!!
Napisałem, że nie powala stylistyką (mnie nie powala)! A nie z technicznego punktu widzenia. Tu się zgadzam z Tobą, że XKR jest istotnie do tyłu. Nie lubię Mercedesów jak psów ale to nie znaczy, że ich nie doceniam. Ja jedynie widziałem SLS-a więc jego wygląd mogę ocenić nie tylko "z poziomu" zdjęć ale nie miałem szczęścia go prowadzić i ani myślę go oceniać od tej strony!

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Growler E 2011 Concept
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 08, 2011, 15:31:31 pm »
Vizualtech potwierdzil konkretny plany realizacji malej serii modelu Growlera E. Samochod ma powstac na
podstawie XKR z modyfykowanym silnikiem i ma byc wykonany recznie w malym zakladzie, choc nie wyklucza
sie - przy odpowiednim sprzedazu - rowniesz wykonanie w austriackim zakladzie steyra. Nieznany poki
co jedynie jest cena.