Dział Techniczny > X-TYPE (2001-2010)

Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?

<< < (61/63) > >>

szpadel68:
No z fachowcem nie pogadasz...co racja to racja...
Sukcesów życzę  :-clap

Pzdr.

aksel:
eMWu - skoro tyle miałeś problemów z tym autem to dlaczego niby miałeś go 8 lat?. Jeśli faktycznie tyle złego to jesteś chyba rzeźnikiem aut i powinieneś mieć  "wspaniałego" passerati.

eMWu:
Miałem parę X'ów, trochę ich robiłem i po prostu mam wyrobione o nich zdanie. Grupy VAG nieznoszę, choć obecnie na daily mam Golfa (bo trafił się w cenie baku paliwa).
W dalszym ciągu mam swojego 2.0D, choć od 4 lat zrobił może z 30km. Mam go ale to tylko, aż zakończą się pewne sprawy natury prawnej.

jakubgardner:
Brak pojemnikow na kubeczki.
Respect dla Tadeusza Jelca, ale chyba nie pil kawy ze w aucie premium popelnil takie przeoczenie..

Poza tym miod malina. Ale auto kupilem 4 dni temu w stanie prawie ze kolekcjonerskim wiec nie mam jak narzekac. Zamowilem juz dywaniki z rzepami plus indywidualnie tkany na srodek z tylu plus ortopedyczna podkladke pod ledzwia.

Audio plaskie, fakt, po przesiadce z Infinity Gold w jeep WJ to boli.. ale moze przeloze? Gdzie jes wzmacniacz w jagu?

szpadel68:
Wzmak jest na światełku więc nie pogrzebiesz za wiele bo to temat rzeka...na tym forum też. Radio jako takie brzmi dość paskudnie ale z CD znacznie lepiej  :-tylko

Pzdr.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej