Autor Wątek: gril od S-TYPE R  (Przeczytany 12607 razy)

donjaguar

  • Gość
gril od S-TYPE R
« dnia: Luty 09, 2011, 12:00:48 pm »
czy srodek grila ta kratka chromowana  od jaguara stype R pasuje do stype z 2000r czy ktos moze z was juz kiedys moze sobie taka zakladal prosze o odpowiedz ....

wojt

  • Gość
Odp: gril od S-TYPE R
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2011, 12:42:51 pm »
Temat już był.Z tego co pamiętam to pasuje ;D
Mnie ta kratka też się podoba,tylko strasznie droga :-zly

donjaguar

  • Gość
Odp: gril od S-TYPE R
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2011, 17:53:04 pm »
dzieki za info zaczynam szukac okazji  :-super bedzie wygladac ,,,a tak z ciekawosci ile ci krzykneli za ta atrapke nowa czy uzywana ,,,bo  :- pojecia ile dac za to cacko jeszcze mnie interesuja nakladki chrom na lusterka bo widzialem takiego we francji fajowo to wyglada...

wojt

  • Gość
Odp: gril od S-TYPE R
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2011, 10:24:44 am »
W wolnej chwili znajdę ci i podeślę parę linków do w/w ;D
Widać,że w temacie chromu mamy podobne gusta :-super



wojt

  • Gość
Odp: gril od S-TYPE R
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 10, 2011, 11:00:28 am »
http://cgi.ebay.pl/Jaguar-S-Type-Chrome-Headlight-Trims-/190480171485?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c5980c1dd
Sporo tego...może ktoś z was zamawiał już coś z tych rzeczy na e-bey i może opisać jak przebiegła transakcja ;D


wojt

  • Gość
Odp: gril od S-TYPE R
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 10, 2011, 11:09:48 am »
Tak,ale chodziło mi bardziej o traktowanie polskich klientów,których opinii,po pobieżnym sprawdzeniu,niestety brak :-zly Ostatnio różnie o nas się w świecie mówi,łącznie z tym,że Polaków nie obsługuje się :-zly
A tu ciekawostka dla "donjaguara
http://cgi.ebay.pl/S-Type-Jaguar-Mesh-Grille-Grill-Insert-NEW-/150558050753?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item230df589c1

donjaguar

  • Gość
Odp: gril od S-TYPE R
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 10, 2011, 12:23:35 pm »
dzieki koledzy jest troche tego ale zajefiscie bedzie czarny kotek na lato wygladal  :-A :-super,,,od przyszlego tygodnia zaczynam powoli kompletowac ,,,

wojt

  • Gość
Odp: gril od S-TYPE R
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 10, 2011, 12:49:55 pm »
Jak coś fajnego dokupisz,mam nadzieję że się pochwalisz!!! :-V

donjaguar

  • Gość
Odp: gril od S-TYPE R
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 10, 2011, 19:46:15 pm »
no jasne ze tak tylko przystrojony  :-A jest :-super obecnie moj jaguar wglada tak jak by mial czarny garnitur byl bez lakierek i skarpetek zapomnial muchy do koszuli oraz srebrnych okularow do czytania  ;D :-hehe :-hehe :-hehe  :-tylko

mariuszlwl

  • Gość
Odp: gril od S-TYPE R
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 12, 2011, 18:41:37 pm »
witam panowie pozwoliłem sobie podejrzeć waszą rozmowe i widze ze myśle o tym co Wy  mam pytanko te ceny są podane np.za jedną obwódke do kiernkowskaza czy za komplet to samo np. z kamką lub ramką na szyby?

donjaguar

  • Gość
Odp: gril od S-TYPE R
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 13, 2011, 19:15:28 pm »
wino mniej skomplikowaw  to taki sikacz renski a franse nie w radomiu i suwalkach a najlepsze w luxenburgu riweni ryzlig jest ok...angielskie wino lekkkie latwe i skomplikowane  azarazem szajs

wojt

  • Gość
Odp: gril od S-TYPE R
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 14, 2011, 09:16:14 am »
wino mniej skomplikowaw  to taki sikacz renski a franse nie w radomiu i suwalkach a najlepsze w luxenburgu riweni ryzlig jest ok...angielskie wino lekkkie latwe i skomplikowane  azarazem szajs
Czy zmierzasz do tego,że angielskie nic nie warte ?????? ?????? ??????
Bo jakoś nie rozumiem twojej odpowiedzi :-thumpdown :-thumpdown