Autor Wątek: Ogrzewanie przedniej szyby  (Przeczytany 20245 razy)

BOGDA

  • Gość
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 18, 2011, 12:37:56 pm »
przód

wojt

  • Gość
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 18, 2011, 12:38:14 pm »
Lusterka foto... powinny być podłączone pod instalację,wewn.posiada przełącznik. Ale najważniejsze,że są osłonki podswietlane :-hehe
Mi nie działa parę rzeczy z elektryki(brak dobrego fachowca :-thumpdown)ogrzewanie szyby przód,automatyka fotela i kierownicy,czujniki parkowania.
Masz kierownicę wielofunkcyjną i grzane fotele?

wojt

  • Gość
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 18, 2011, 12:41:06 pm »
tak wygląda moje lusterko wewn. jakiś przewodzik tam się znajduje ..
No to chyba masz! :-super
A ja nawet tego nie mam :-thumpdown

wojt

  • Gość
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 18, 2011, 12:45:19 pm »
http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,3732.0.html
Poczytaj np. tu ,jest o tym trochę na forum :-super

BOGDA

  • Gość
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 18, 2011, 12:48:26 pm »
zastanawiałam się nad czujnikami parkowania nie mam ich ciągle nie mogę się przyzwyczaić do długiego przodu  :-zly kota

tapicerkę mam welurową więc nie posiadam ogrzewanych foteli ta opcja chyba tylko jest w wersji ze skórą .... a co powinna mieć kierownica wielofunkcyjna? ...chodzi o te przełączniki w kierownicy  do radia ?  

wojt

  • Gość
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 18, 2011, 13:02:19 pm »
Nasze roczniki nie posiadały czujników z przodu :-thumpdown Tylko tył.Ja mimo posiadania skóry-brak ogrzewania :-zly
A kierownica wielofunkcyjna-obsługa radia i tempomat :-zly

BOGDA

  • Gość
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 18, 2011, 13:19:06 pm »
poczytałam o lusterkach mam mam fotochromatyczne poleciałam do auta i sprawdziłam ,ale nie pali się u mnie zielona kontrolka ... ponieważ ogrzewanie przedniej szyby zaczęło działać jak rozebrałam słupki i przeczyściłam przewody to może i do tego się dobiorę .
kierownicę mam zwykłą bez bajerów i przetartą czytałam o pastach regenerujących -super pomysł ale ja mam tylko kierownicę zniszczona i nie potrzebna mi taka ilość pasty jaka oferują ...
nie mam czujników ani z przodu ani z tyłu ... ale planowałam założyć sama z przodu cztery i może z tyłu dwa....- choć powoli opanowuje jego gabaryty, czujniki  są dostępne na allegro

BOGDA

  • Gość
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 18, 2011, 13:20:37 pm »
a działa Ci tylna roleta przeciwsłoneczna?

wojt

  • Gość
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 18, 2011, 13:56:31 pm »
Tylnej rolety brak :-cry
Ja mam kierownicę skóra-drewno.Kupiłem na alledrogo zestaw farb reg.skórę na kierownicy.Wygląda jak nowa :-yipee

BOGDA

  • Gość
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 18, 2011, 14:09:48 pm »
jaki masz kolor kierownicy? .... wyślesz mi link na te farby?

wojt

  • Gość
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 18, 2011, 14:48:59 pm »
Jak znajdę chwilę czasu to poszukam :-W

wojt

  • Gość
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 18, 2011, 16:28:50 pm »

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 30, 2016, 21:59:07 pm »
Witajcie :) odświeżę temat żeby nie zakładać nowego...dwa dni temu poszła mi rysa na szybie no i do wymiany :-cry...i tu się rodzi pytanie.Miałem podgrzewane wycieraczki,czy nie ma przeciwwskazań żebym założył szybę z pełnym grzaniem?Czy czymś się różni instalacja elektryczna w aucie z taką a taką szybą?Nie będzie np wywalało bezpiecznika ze względu na większe obciążenie?Aha i jeszcze czy są różnice w szybie w przedlifcie i polifcie?Czekam na ofertę szyb od szklarza ale na szybko co znalazł to to że pełne grzanie szyby było dopiero po lifcie,hmm...proszę o podpowiedzi co kto wie w tym temacie :)

Offline Szwagier

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 791
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 01, 2016, 04:30:18 am »
Ja mam przed lifta po VIN 2001rok i mam grzanie przód, tył i lusterek. Przód jest dzielony lewa i prawa i są 2 przekaźniki. Są pod klimą z prawej włączniki ale te podgrzewanie u mnie samo się włącza przy porannym odpalaniu jak są niskie temperatury. Bardzo fajna sprawa polecam  :) Musisz sprawdzić czy masz instalacje już do wpięcia i odpowiedni komp klimy jakoś tak, jest na forum opisane.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2016, 07:31:10 am wysłana przez Szwagier »
:)

s-type 4.0 2000r

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 01, 2016, 05:14:23 am »
Dzięki,czyli w przedliftach była też grzana cała szyba...u mnie jest wszystko tak samo jak u Ciebie tylko ze grzeje ten fragment szyby na którym leżą wycieraczki w spoczynku.Ale pewnie jest jeden przekaznik,muszę to sprawdzić,raczej na pewno jest jeden...będzie to działać na jednym?