Autor Wątek: domykanie z pilota??  (Przeczytany 15185 razy)

Offline filar12

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 887
  • http://lpg-lodz.pl/
domykanie z pilota??
« dnia: Wrzesień 21, 2008, 21:47:04 pm »
Witam ponownie

Koledzy mam do was pytanko następujące.
Czy po wciśnięciu czerwonego  przycisku do zamykania na pilocie domykają się wam szyby??

Bo u mnie działa tylko otwieranie wszystkich szyb po długim naciśnięciu przycisku otwierania.

Spójrzcie u siebie w kotkach i dajcie znać.

pozdr
http://lpg-lodz.pl/

KIEDYŚ był S-type 1999r 3.0 V6 "sreberko" napędzane LPG ;-) następnie X350 4.2l +LPG oczywiście ;-), S-type 2002r Fl 3.0L LPG, X350 3.0L LPG ;-),teraźniejszość X358LWB 4,2 LPG.

dariusz

  • Gość
Odp: domykanie z pilota??
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2008, 10:32:39 am »
U nie wszystko OK. Muszę tylko przytrzymać przycisk pilota około 3 sekund, tak jak przy otwieraniu szyb.

Offline Charlie_

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: domykanie z pilota??
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2008, 23:29:22 pm »
ja w S-typie też mam tak że otworzyc mogę....a zamknąc już nie......a szkoda :-zly

Profesorek

  • Gość
Odp: domykanie z pilota??
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2008, 16:24:06 pm »
Przed chwilą sprawdziłem.... domykanie też działa. Zarówno z kluczyka jak i z pilota. A odkryłem to w związku z problemem.... ale o tym w moim wątku.

rufus1977

  • Gość
Odp: domykanie z pilota??
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2009, 16:19:58 pm »
Na początku witam wszystkich i wybaczcie że odkopuje temat ,gdyż w moim x-type to nie działa.
Mój X jest z 2004 roku 2.0D na manualu.
Sprzedający mówił że kiedyś domykały sie szyby po naciśnięciu czerwonej kłódki ,wspominał nawet że po 3 krotnym naciśnięciu przycisku otwierania opadały wszystkie szyby.
Wymieniał akumulator i od tego czasu skonczyło się ,jako że leciwy to był dziadek to "olał" temat i tak jest do dziś.
Domyślam się że trzeba jakoś to zaprogramować ,jeżeli ktoś wie to  prosze o wskazówki i z góry dziękuję.

artleks

  • Gość
Odp: domykanie z pilota??
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2009, 19:30:40 pm »
Wiatmy na forum
Zawsze warto spróbować za pomocą funkcji "Szukaj"
Temat był już obgadany we właściwym dziale dotyczącym X-type
http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,1046.0.html

sebus34

  • Gość
Odp: domykanie z pilota??
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2009, 22:44:35 pm »
a więc bedzie ci potrzebny czteropak piwa i sprawa wygląda następująco- po odłączeniu bateri szyby sie resetuja tzn musisz je nauczyć a mianowicie
Wsiąć za kółko włóż kluczyk do stacyjki i przekreć tak by paliły sie kontrolki.
zjedz szybą na sam dół nie puszczając przycisku aż usłycszysz takie klik. podnieś szybę na samą góre nie puszczając przycisku aż usłyszysz takie klik .
i gotowe. Powinno działać teraz możesz spokojnie wypić resztę piwa która ci jeszcze została :)
Oczywiście nie porwadzisz już dzisiaj auta !!!!

pablo

  • Gość
Odp: domykanie z pilota??
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 09, 2009, 09:17:01 am »
a więc bedzie ci potrzebny czteropak piwa i sprawa wygląda następująco- po odłączeniu bateri szyby sie resetuja tzn musisz je nauczyć a mianowicie
Wsiąć za kółko włóż kluczyk do stacyjki i przekreć tak by paliły sie kontrolki.
zjedz szybą na sam dół nie puszczając przycisku aż usłycszysz takie klik. podnieś szybę na samą góre nie puszczając przycisku aż usłyszysz takie klik .
i gotowe. Powinno działać teraz możesz spokojnie wypić resztę piwa która ci jeszcze została :)
Oczywiście nie porwadzisz już dzisiaj auta !!!!


a u mnie klik nie robi - i co wy na to :( ?

sebus34

  • Gość
Odp: domykanie z pilota??
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 09, 2009, 14:08:32 pm »
to jest nie możliwe zeby nie zrobiło klik "pstyk pstyk" musisz mieć cichutko w aucie i sie wsuchaj

jaco

  • Gość
Odp: domykanie z pilota??
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 09, 2009, 16:39:46 pm »
Zrobilem tak jak jest opisane i dziala :) Nie wiem czy bylo klik-klik ale szyby sie domykaja.
Zastanawiam sie nad funkcja wykrywania przeszkody czy np w razie potrzeby zamkniecia okna w trakcie gdy ktos niepowolany wlozy reke do wnetrza samochodu czy funkcja ta nam nie pokrzyzuje planow. My chcemy zamknac okno a okno wykrywa przeszkode i sie nie zamyka... Co myslicie?

sebus34

  • Gość
Odp: domykanie z pilota??
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 09, 2009, 19:10:02 pm »
tak zgadza się gdy szyba napotka przeszkodę w drodze zamykania się to oczywiście ze się cofnie. A chciałbyś żeby twoje dziecko akurat w momencie zamykania szyby włożyło rękę i została by bardzo silnie zgnieciona
 w omega B też miałem taką funkcje lecz szyberdach nie miał już tej funkcji i przygniótł mi palce tak silnie ze nie byłem w stanie ich sam stamtąd wyciągnąć.
Ja w swoim kotku nie mam funkcji otwierania szyb z pilota :(

sebus34

  • Gość
Odp: domykanie z pilota??
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 09, 2009, 19:11:45 pm »
tak zgadza się gdy szyba napotka przeszkodę w drodze zamykania się to oczywiście ze się cofnie. A chciałbyś żeby twoje dziecko akurat w momencie zamykania szyby włożyło rękę i została by bardzo silnie zgnieciona
 w omega B też miałem taką funkcje lecz szyberdach nie miał już tej funkcji i przygniótł mi palce tak silnie ze nie byłem w stanie ich sam stamtąd wyciągnąć.
Ja w swoim kotku nie mam funkcji otwierania szyb z pilota :(
Ja dla bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich wożę pod fotelem lole

pablo

  • Gość
Odp: domykanie z pilota??
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 10, 2009, 09:18:58 am »
nie wiem jak to jest czy niektore x type maja ta funkcje a inne nie ?? ja u siebie robilem i nie dziala , nie domyka mi okien :(

sebus34

  • Gość
Odp: domykanie z pilota??
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 10, 2009, 14:42:26 pm »
musi domykac nic nie na siłe spokojnie według wskazówek zrób i bedzi działało z tym ze musisz wcisnac przycisk od zamykania drógi raz zaryglowac drzwi i przytrzmaj dłużej guzik

pablo

  • Gość
Odp: domykanie z pilota??
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 10, 2009, 18:23:50 pm »
nie wiem moze ja mam cos zepsute , moze cos zle robie , nie dziala i tyle