Autor Wątek: Jaka nawigacja?  (Przeczytany 4614 razy)

kubajag

  • Gość
Jaka nawigacja?
« dnia: Styczeń 11, 2011, 07:07:08 am »
Jaki GPS do 500 zł byście polecili? Rozglądam się właśnie za jakimś sprzętem, kumpel mówił, że nie ma co kupować przesadnie drogich rzeczy (grunt to dobra mapa) i że coś w tym przedziale cenowym na pewno znajdę. Macie jakieś sugestje?

jaguar-warrior

  • Gość
Odp: Jaka nawigacja?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2011, 08:20:05 am »
To zależy jak będziesz jej używać, jak ma służyć tylko do nawigacji to może być Tom Tom. Ale jak chciałbyś posłuchać
mp3, oglądać filmy i zdjęcia to raczej PDA. Same navi czy PDA są niedrogie a reszte ceny stanowi mapa. W sumie to
one stanowią większość ceny. Chociaż im bardziej wypasiona navi tym cena też. Ja mam Becker Traffic Assist
HighSpeed 7934, po ściągnięciu mapy polski i wgraniu odtwarzacza. To teraz odtwarza praktycznie wszystko  ;D

albo tutaj: http://www.htc.com/pl/ (nawigacja premium)

Offline Kabalek

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Jaka nawigacja?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2011, 14:20:06 pm »
Ja mam np larka 43.1 i sobie go chwalę, nie widzę sensu kupowania droższej nawigacji - szybko znajduje satelity, można sobie spokojnie zmienić mapę (sam używam Automapy). Można kupić już larka 50.1 do 300zł z wyświetlaczem 5" z kartą 4 gb ;) najważniejsze jest oprogramowanie i mapy.
X308 / 3.2 / 2001

Oktawian80

  • Gość
Odp: Jaka nawigacja?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2011, 23:10:11 pm »
Ja bym polecał nawigację Vordon, jest w dobrej cenie, bo najtańszą 3,5 calową można już kupić za 165 zł, ma fajny
wyświetlacz, dobre mapy fabryczne z Naviteqa, można sobie wgrać także swoje mapy np. Auto Mapę, no a przede
wszystkim jakość jest bardzo dobra.

kubajag

  • Gość
Odp: Jaka nawigacja?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2011, 16:43:44 pm »
 :-thank a co sądzicie o nawigacji "NAWIA"?

Offline makek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 164
Odp: Jaka nawigacja?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2011, 17:36:52 pm »
Obecnie mam Goclevera 5'', kosztował coś koło 300PLN i nawet daje rade. Oczywiście podstawa to dobra mapa w miarę wydajny procesor i dobry odbiornik GPS, jak dla mnie, mniejsze ma znaczenie czy da się odblokować, cz też nie, jakie odtwarza pliki czy ma transmiter FM, bluetooth, kamerę, itp, itd. Miałem kiedyś Larka 3,5" i powiem, że działał chyba najlepiej z tego sprzętu który przewinął mi się przez ręce.

http://www.youtube.com/watch?v=ZgGXmCE_tFU
S-type 4.2
Marek 693 440 715

romek

  • Gość
Odp: Jaka nawigacja?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2011, 19:19:20 pm »
Posiadam Larka 35.00 z mapąmap 5.36 i na sd automapą i obie sobię chwalę.

wojt

  • Gość
Odp: Jaka nawigacja?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 14, 2011, 16:14:12 pm »
Ponieważ również jestem na etapie wyboru nawi-powiedzcie mi,jak działa trasmiter FM?
Czy odtwarzane mp3 mają przynajmniej taką samą jakość dzwięku jak przynajmniej nasze odtwarzacze cd?