Autor Wątek: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(  (Przeczytany 5939 razy)

kuksaniec

  • Gość
Po prostu ręce opadają ! Dzisiaj poszedłem do garażu przepalic mojego Kota. Podłączylem akumulator przekręciłem zapłon i co ? Amba ......  Nie ma podswietlenia kontrolek ani przebiegu ..... :-zly. Kot odpalił bez problemu. Lecz nie działa wskaźnik cisnienia oleju , wskaźnik ładowania aku , obrotomierz, itp .....
Po włączeniu swiateł licznik jest podswietlony lecz w/w rzeczy nie działaja.
Pomocy bo sił już nie mam ....... :-thank

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2010, 21:48:15 pm »
hey, sprawdz bezpiecznik nr 6 w srodkowej skrzynce

kuksaniec

  • Gość
Odp: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2010, 21:53:34 pm »
Dzięki jutro kupie bezpieczniki i sprawdzę. Mam nadzieję ,że to ta drobnostka.
Po prostu Kto robi mi takie figle ,że ......... Jak dobrze pojdzie to w takim tempie poznam dogłębnie 40 -stkę.

Jag-Greenhorn

  • Gość
Odp: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2010, 00:55:23 am »
100% bezpiecznik. 3A fioletowy... :-)

to samo mialem na trasie. kontrolki sie odlaczyly nagle. ale startowac nie moglem, poprostu nic nie dzialalo.

jak wymienilem bezpiecznik odrazu wszystko gralo.

kuksaniec

  • Gość
Odp: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2010, 07:37:38 am »
No to mnie troszke pocieszyliscie . Bo juz myslalem ,ze znowu jakas kicha ;] :-thank

Jag-Greenhorn

  • Gość
Odp: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 29, 2010, 10:40:19 am »
sprobuj pozycje B3 po lewej stronie. u mnie to ten byl.

kuksaniec

  • Gość
Odp: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 07, 2011, 21:53:29 pm »
Powiem wam normalnie cuda się dzieja .... Olałem ta wymiane bezpiecznikow i po tygodniu ide sobie do garazu odpalic moja Jage i co wszystko działa  :-gwizd

Ps. Ta fura chyba mnie słucha ... bo jak ku.....lem na niego to niby sie popsuł ( brak podswietlen )
jak tylko szmatka przejechałem to wróciło wszystko do normy

I CO WY NA TO ?? zbieg okolicznosci ???

wichma

  • Gość
Odp: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 07, 2011, 22:44:32 pm »
Bo to dobre auta są...  :-yipee

kuksaniec

  • Gość
Odp: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 07, 2011, 23:08:30 pm »
Wichma chyba masz racje ! moze przeczyscic styki ? albo wymontowac gniazda bezpiecznikow i wymyc w ultradzwiekach tak jak komorki ?

magic

  • Gość
Odp: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 08, 2011, 11:13:47 am »
Powiem wam normalnie cuda się dzieja .... Olałem ta wymiane bezpiecznikow i po tygodniu ide sobie do garazu odpalic moja Jage i co wszystko działa  :-gwizd

Ps. Ta fura chyba mnie słucha ... bo jak ku.....lem na niego to niby sie popsuł ( brak podswietlen )
jak tylko szmatka przejechałem to wróciło wszystko do normy

I CO WY NA TO ?? zbieg okolicznosci ???
Po tym właśnie poznajemy, które auta mają dusze i za to je kochamy. Przed wsiadaniem do aut z duszą trzeba je pogłaskać i szepnąć miłe słówko to jest gwarancją, że zawsze odpali bez żadnych innych problemów.

kuksaniec

  • Gość
Odp: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 08, 2011, 18:04:15 pm »
No zaczynam w to wierzyc !!!

Jakub

  • Gość
Odp: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 14, 2011, 09:56:58 am »
Kojarzę jedno takie auto, co to samo się naprawiało, duszę miało i lubiło jak się jej miłe słówka do ucha szeptało  :P

http://www.youtube.com/watch?v=I98L5imvTh4&feature=related

kuksaniec

  • Gość
Odp: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 14, 2011, 12:58:50 pm »
To chyba KID z Night Ridera  :-V

kuksaniec

  • Gość
Odp: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 24, 2011, 07:32:47 am »
Wszystko ok ! usterka sama sie naprawila  :-tylko

Offline Michal_C

  • JCP Art - Master
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.357
  • Moja obecna
Odp: Znowu ja ! Licznik - brak podswietlenia kontrolek i niedzialajace zegary :(
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 24, 2011, 08:51:23 am »
Powiem wam normalnie cuda się dzieja .... Olałem ta wymiane bezpiecznikow i po tygodniu ide sobie do garazu odpalic moja Jage i co wszystko działa  :-gwizd

Ps. Ta fura chyba mnie słucha ... bo jak ku.....lem na niego to niby sie popsuł ( brak podswietlen )
jak tylko szmatka przejechałem to wróciło wszystko do normy

I CO WY NA TO ?? zbieg okolicznosci ???

Typowe. Moj ma tez tak, ze niektorych osob nie lubi (smiejcie sie). Jak pewne osoby ze mna jada, mam jak w banku, ze cos dzien pozniej nie bedzie dzialalo. :-nuts
IF IGNORANCE IS BLISS, WHY AREN'T THERE MORE HAPPY PEOPLE?