Autor Wątek: cod do nawigacji  (Przeczytany 4395 razy)

oktawian99

  • Gość
cod do nawigacji
« dnia: Grudzień 28, 2010, 00:36:25 am »
Witam mam pytanko, niedawno kupilem jaguara z nawigacja niestety bez jakichkolwiek ksiazek oraz instrukci :(
interesuje mnie czy istnieje jakis uniwersalny cod lub jakis sposob do odblokowania nawigacji?
dzieki

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: cod do nawigacji
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2010, 00:41:23 am »
W sensie masz podaj kod pin na ekranie? jesli tak to sprobuj >> +mem pty razem te trzy nacisnac. Ja 2 dni temu odlaczalem aku zeby naprawic kostke lampy i myslaem ze pamietam kod.. jednak okazalo sie inaczej. a po nacisnieciu tej kombinacji odblokowala sie bez kodu. A do navi plytke jak masz to reszta juz powinna pojsc gladko ;)
pozdr
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

oktawian99

  • Gość
Odp: cod do nawigacji
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2010, 12:20:05 pm »
Dzieki sprobuje ,sorki za ten temat wiem ze juz byl poruszany  :-K ale kupilem kotka bez plytki do navi a akumulator rozladowany byl do zea.

KratekPL

  • Gość
Odp: cod do nawigacji
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2010, 12:43:57 pm »
Jeśli masz radio nie zmieniane to zadzwoń do JLR Centrum do Warszawy i tam powiedz w czym problem, wyslesz skan dowodu rejestracyjnego i osobistego i masz kod :) pzdr

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: cod do nawigacji
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2010, 16:28:39 pm »
Kolego KratekPL ale to jest sposob na to zeby nie bawic sie w salony i wysylanie dowodu. Chyba ze chcesz poznac kod to jak najbardziej ale jak nie to 3 guziczki (>> A.MEM PTY) i po krzyku ;) przynajmniej u mnie zadzialalo. No i A.MEM a nie + mem jak napisalem wyzej w poscie ale wiadomo o co chodzi. A kolego oktawianie skad jestes to moze ktos z forum pomoze Ci uzyczajac plytki dla sprawdzenia czy w ogole czyta Ci navi. Ja mam ori plytke a nie czyta.. sprobuje przeczyscic laser.. moze to pomoze.  :-tylko
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

oktawian99

  • Gość
Odp: cod do nawigacji
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2010, 19:58:49 pm »
wielkie dzieki ja raczej sprubuje pominac cod  a jak sie nieuda pewnie brykne do serwisu wkoncu Angole powinni sie znac i pomoc,(mieszkam w angli pozdro !! :-R

TYGRYS3

  • Gość
Odp: cod do nawigacji
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2010, 20:32:51 pm »
oktawian ,ty nie brykaj tylko zadzwoń ,tu wszystko jest na telefon  :-super
02089381300 poproś jaguar dealer

KratekPL

  • Gość
Odp: cod do nawigacji
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 29, 2010, 13:41:34 pm »
Tak tylko ten skrót nie zawsze działa, u mnie np nie chciało sie radio odblokować w ten sposób :)

oktawian99

  • Gość
Odp: cod do nawigacji
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 29, 2010, 18:16:25 pm »
Wielkie dzieki !!! :-R magiczne guziki zadzialaly!! :-tylko

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: cod do nawigacji
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 29, 2010, 21:42:47 pm »
No i gitara ze zadzialalo  :-super . Teraz jeszcze zaprogramuj szyby bo Ci sie nie zamkna z pilota. Procedura prosta i zaczynasz od zamknietych szyb i kazda po kolei.
Spuszczasz na sam dol trzymajac guzik i trzymasz 1 sek dluzej jak juz sie zsunie i naciskasz 2, 3 razy jeszcze w dol przy spuszczonej juz szybie i tez przytrzymaj z 1 sek az "pyknie" silniczek.
W gore to samo.. z wcisnietym guzikiem az dojdzie i przytrzymaj jeszcze z 1 sek i potem ze 2,3 razy jeszcze nacisnij w gore z przytrzymaniem.
Sprawdzic czy dziala mozesz poprzez to czy szyba sama po krotkim nacisnieciu sie spuszcza i sie podnosi, a z pilota jak jak juz zamkniesz i zaryglujesz to jeszcze raz nacisnij i przytrzymaj zamykanie przez ok 3 sek. U siebie po odlaczniu aku musialem to ustawiac wiec i Ty pewnie musisz.
pozdr 8)
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

oktawian99

  • Gość
Odp: cod do nawigacji
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2010, 00:24:22 am »
Wielkie dzieki  :-super wiec jutro pobawie sie tez  >:D szybami :-za