Autor Wątek: Kilka pytań odnośnie Jaguara X-Type  (Przeczytany 1271 razy)

Khrystal

  • Gość
Kilka pytań odnośnie Jaguara X-Type
« dnia: Czerwiec 17, 2016, 00:47:42 am »
A więc witam wszystkich forumowiczów. Jestem dopiero co zarejestrowanym i niestety nie posiadającym jeszcze Jaguara użytkownikiem >:( A co za tym idzie miałbym tutaj parę pytań do bardziej doświadczonych osób ode mnie.

Jeżeli były już jakieś pytania to bardzo chciałbym przeprosić ale niestety jest  bardzo dużo stron do przeszukania i domyślam się, że byłoby to dość czasochłonne.

1.) Czy to prawda, że części zamienne są tak bardzo drogie i jest to auto drogie w utrzymaniu? Czy zależy to bardziej od egzemplarza? Z tego co też słyszałem to można brać części od Mondeo ale ile w tym prawdy to nie wiem.
2.) Podobno mechanicy na sam widok Jaguara potrafią podnieść cenę. Osobiście bardziej uważam, że to zależy od mentalności ale zdarzały Wam się takie sytuacje?
3.) Manual czy automat? Jakie są Wasze przeżycia? Czy zamienilibyście automat na manual albo odwrotnie?
4.) Silnik. Są to silniki wytrzymałe? Trzeba być przygotowanym na jakieś większe koszta?
5.) Osobiście chciałbym X-Type, znajdę jakiegoś wartego uwagi do 20 tysięcy czy to za mało żeby myśleć nad porządnym egzemplarzem tylko wszystkie z cofanym przebiegiem, po wypadku itp?

Wszystkim dziękuje bardzo za odpowiedzi!

Offline Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.282
Odp: Kilka pytań odnośnie Jaguara X-Type
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2016, 01:25:11 am »
Jaguara nie kupuje się z dnia na dzień.
Trzeba poświęcić trochę własnego wolnego czasu i poczytać.
Temat wałkowany wielokrotnie.
Temat zamykam.
Jest XE MY20, XJ6 1995
Był X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996