| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Uszkodzone lusterko jak ....
Zaczęty przez oktawian99 |
0 Odpowiedzi
4.514 Wyświetleń |
wysłana przez oktawian99 |
|
|
sygnalizacja włączonych świateł
Zaczęty przez kleber |
0 Odpowiedzi
2.132 Wyświetleń |
wysłana przez kleber |
|
|
przewody wodne x-type 2003, 2.5 V6 benzyna
Zaczęty przez hubciogie |
0 Odpowiedzi
2.185 Wyświetleń |
wysłana przez hubciogie |
|
|
PRZENIESIONY: Diagnostyka komputerowa w Gdańsku
Zaczęty przez MicGin |
0 Odpowiedzi
2.119 Wyświetleń |
wysłana przez MicGin |
|
|
Zlamal mi sie klamka otwierania klapy przedniej w x typie
Zaczęty przez marek01011 |
0 Odpowiedzi
4.431 Wyświetleń |
wysłana przez marek01011 |
|
|
Uszczelka kolektor ssący -> EGR diesel
Zaczęty przez gonzo7 |
0 Odpowiedzi
2.170 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
Wymiana paska wieloklinowego i poduszki silnika(P)
Zaczęty przez dedel |
0 Odpowiedzi
4.462 Wyświetleń |
wysłana przez dedel |
|
|
2.0D - pompa wspomagania ukł. kierowniczego
Zaczęty przez Fiorino |
0 Odpowiedzi
2.995 Wyświetleń |
wysłana przez Fiorino |
|
|
Sprzęgło do wymiany?
Zaczęty przez pzte90 |
0 Odpowiedzi
2.428 Wyświetleń |
wysłana przez pzte90 |
|
|
PRZENIESIONY: Częsci do Jaguara
Zaczęty przez MicGin |
0 Odpowiedzi
2.259 Wyświetleń |
wysłana przez MicGin |
|
|
Zablokowane tylne prawe drzwi
Zaczęty przez Cark |
0 Odpowiedzi
2.231 Wyświetleń |
wysłana przez Cark |
|
|
Gumy stabilizatora przednie
Zaczęty przez zadek07 |
0 Odpowiedzi
4.522 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
Lusterka elektrycznie składane
Zaczęty przez TOSIEK |
0 Odpowiedzi
3.550 Wyświetleń |
wysłana przez TOSIEK |
|
|
Poduszka powietrzna polift - wersje kolorystyczne.
Zaczęty przez sztandi7 |
0 Odpowiedzi
2.425 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
X-Type czy S-Type (benzyna w manualu) ??
Zaczęty przez gibons84 |
0 Odpowiedzi
3.100 Wyświetleń |
wysłana przez gibons84 |
|
|
plyn do chlodnicy
Zaczęty przez azshubert |
0 Odpowiedzi
2.986 Wyświetleń |
wysłana przez azshubert |
|
|
VOICE MODULE i TELEFON Jak włączyć ?
Zaczęty przez sokooldeer |
0 Odpowiedzi
2.604 Wyświetleń |
wysłana przez sokooldeer |
|
|
Brak nawiewu
Zaczęty przez Andi77 |
0 Odpowiedzi
2.361 Wyświetleń |
wysłana przez Andi77 |
|
|
Osłona ramienia wycieraczki
Zaczęty przez mateusz1807 |
0 Odpowiedzi
2.128 Wyświetleń |
wysłana przez mateusz1807 |
|
|
Renowacja skóry
Zaczęty przez cezar |
0 Odpowiedzi
2.264 Wyświetleń |
wysłana przez cezar |
|
|
zawias tył
Zaczęty przez kurak22 |
0 Odpowiedzi
2.614 Wyświetleń |
wysłana przez kurak22 |
|
|
dobre zamienniki do X-type
Zaczęty przez plawsiuk |
0 Odpowiedzi
3.087 Wyświetleń |
wysłana przez plawsiuk |
|
|
jakie Ciśnienie sprężania 2,5v6 x type
Zaczęty przez marasZk |
0 Odpowiedzi
2.808 Wyświetleń |
wysłana przez marasZk |
|
|
Jaguar Waga silnika
Zaczęty przez Fighter8888 |
0 Odpowiedzi
2.230 Wyświetleń |
wysłana przez Fighter8888 |
|
|
Listwa relingów (dachowa) x-type
Zaczęty przez TWGrzegorz |
0 Odpowiedzi
2.185 Wyświetleń |
wysłana przez TWGrzegorz |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta