| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Wymiana oleju w manualnej skrzyni X-type 2.5
Zaczęty przez suchero |
2 Odpowiedzi
3.465 Wyświetleń |
wysłana przez bartnik |
|
|
Niedziałający czujnik zmierzchu
Zaczęty przez luko_j |
2 Odpowiedzi
3.314 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
X Type odstający klakson
Zaczęty przez ManiekMx3 |
2 Odpowiedzi
2.788 Wyświetleń |
wysłana przez andrew140785 |
|
|
Plyn chlodniczy X- Type 2.0 diesel
Zaczęty przez Orcus |
2 Odpowiedzi
3.249 Wyświetleń |
wysłana przez Orcus |
|
|
Instalacja blutooth w X`ie 2003. Czy mozliwa?
Zaczęty przez tymcio01 |
2 Odpowiedzi
3.905 Wyświetleń |
wysłana przez tymcio01 |
|
|
samoregulacja ksenonów
Zaczęty przez roberto_tm |
2 Odpowiedzi
3.813 Wyświetleń |
wysłana przez roberto_tm |
|
|
X type nie odpala
Zaczęty przez Sebastian Meireles |
2 Odpowiedzi
3.474 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
reset i przekreślony znak dystrybutora
Zaczęty przez kalipe |
2 Odpowiedzi
3.444 Wyświetleń |
wysłana przez kalipe |
|
|
zamek pokrywy silnika -maski
Zaczęty przez martz163 |
2 Odpowiedzi
3.831 Wyświetleń |
wysłana przez martz163 |
|
|
proszę o pomoc w zdjęciu kierownicy
Zaczęty przez M-GASIOR1 |
2 Odpowiedzi
3.677 Wyświetleń |
wysłana przez M-GASIOR1 |
|
|
pomocy.. skrzynia nie redukuje na niższe biegi:(
Zaczęty przez emisia2010 |
2 Odpowiedzi
4.412 Wyświetleń |
wysłana przez emisia2010 |
|
|
Immobilizer
Zaczęty przez Norbert96 |
2 Odpowiedzi
2.483 Wyświetleń |
wysłana przez Norbert96 |
|
|
2 Odpowiedzi
5.127 Wyświetleń |
wysłana przez piluim |
|
|
|
wtyka luzem
Zaczęty przez dulot1970 |
2 Odpowiedzi
3.886 Wyświetleń |
wysłana przez hiszpann |
|
|
czy drzwi z wersjii saloon bedą pasować do estate?
Zaczęty przez bartnik |
2 Odpowiedzi
3.448 Wyświetleń |
wysłana przez bartnik |
|
|
sonda lambda
Zaczęty przez dulot1970 |
2 Odpowiedzi
4.641 Wyświetleń |
wysłana przez dulot1970 |
|
|
Wymiana uszczelki pod głowicą. Proszę o pomoc
Zaczęty przez oes85 |
2 Odpowiedzi
2.909 Wyświetleń |
wysłana przez oes85 |
|
|
centralny zamek
Zaczęty przez daniel#123456 |
2 Odpowiedzi
3.767 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
zdarte opony
Zaczęty przez dziamek |
2 Odpowiedzi
3.340 Wyświetleń |
wysłana przez dziamek |
|
|
Jaguar x-type - pytanie przed zakupem
Zaczęty przez ron.novy |
2 Odpowiedzi
4.167 Wyświetleń |
wysłana przez tomasz |
|
|
Pierścień uszczelniający?
Zaczęty przez LordBaltimore |
2 Odpowiedzi
2.703 Wyświetleń |
wysłana przez ziutek567 |
|
|
Problem z zamkiem centralnym
Zaczęty przez rav1616 |
2 Odpowiedzi
2.807 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
Problem po rozłączeniu akumulatora
Zaczęty przez szegi90 |
2 Odpowiedzi
2.326 Wyświetleń |
wysłana przez szegi90 |
|
|
Raz dziennie odłącza mi zapłon
Zaczęty przez Godan |
2 Odpowiedzi
4.492 Wyświetleń |
wysłana przez Godan |
|
|
Jakie zamienniki amortyzatorów do 2,2d?
Zaczęty przez józekniedarujecitejnocy |
2 Odpowiedzi
3.920 Wyświetleń |
wysłana przez Rest |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta