Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Interwał wymian?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
5 Odpowiedzi
3.709 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
x300 1996r. Do czego ta kostka i przekaźnik?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
2 Odpowiedzi
2.705 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
x 300 do czego te kostki w bagażniku?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
0 Odpowiedzi
2.971 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
Zwarcie w oświetleniu bagażnika, brak centralnego.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
7 Odpowiedzi
4.650 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
[x300 4.0 1996 r.] Programowanie pilota.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
0 Odpowiedzi
3.405 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
4 Odpowiedzi
3.558 Wyświetleń |
wysłana przez bilu |
|
|
|
0 Odpowiedzi
2.895 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
|
2 Odpowiedzi
2.972 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
|
[X300 4.0 ] Luzy zaworowe?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
13 Odpowiedzi
6.184 Wyświetleń |
wysłana przez frostbive |
|
|
8 Odpowiedzi
6.225 Wyświetleń |
wysłana przez frostbive |
|
|
|
17 Odpowiedzi
7.906 Wyświetleń |
wysłana przez Gonzalles |
|
|
|
12 Odpowiedzi
6.273 Wyświetleń |
wysłana przez szpulek |
|
|
|
Oświetlenie bagażnika.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
2 Odpowiedzi
3.254 Wyświetleń |
wysłana przez lolek100 |
|
|
Odp: olej do x300
Zaczęty przez KrzysiekEg |
4 Odpowiedzi
3.344 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
0 Odpowiedzi
2.312 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
|
X300 Cewki zapłonowe.
Zaczęty przez KrzysiekEg « 1 2 » |
25 Odpowiedzi
11.816 Wyświetleń |
wysłana przez katar83 |
|
|
X 300 silnik 4,0 R6 kolejność zapłonu?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
4 Odpowiedzi
5.654 Wyświetleń |
wysłana przez Whitesnake |
|
|
[X300] Śruba przedniego wahacza dolnego.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
5 Odpowiedzi
3.686 Wyświetleń |
wysłana przez maras |
|
|
[X300 4.0 1996] Korekty ECU?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
2 Odpowiedzi
3.549 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
[x300] Bezpiecznik nr 5 w bagażniku, upływ prądu.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
5 Odpowiedzi
4.236 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
[x300] wydech tylni wymiana.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
10 Odpowiedzi
6.091 Wyświetleń |
wysłana przez DB_36 |
|
|
1 Odpowiedzi
3.100 Wyświetleń |
wysłana przez booschmen |
|
|
|
[x300 4.0 1996] Mityczny P1621 i sonda lambda.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
3 Odpowiedzi
4.721 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
[x300 4.0 l.] Nie można odpalić jak jest gorąco.
Zaczęty przez KrzysiekEg « 1 2 » |
26 Odpowiedzi
13.362 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
Kolektor wydechowy x300.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
12 Odpowiedzi
6.247 Wyświetleń |
wysłana przez robsson86 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta