Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
[x300] 4.0 1996r. Błąd P0727. Problemy z obrotami.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
5 Odpowiedzi
4.813 Wyświetleń |
wysłana przez daniel 68 |
|
|
X300 Cewki zapłonowe.
Zaczęty przez KrzysiekEg « 1 2 » |
25 Odpowiedzi
11.817 Wyświetleń |
wysłana przez katar83 |
|
|
[X300] Śruba przedniego wahacza dolnego.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
5 Odpowiedzi
3.694 Wyświetleń |
wysłana przez maras |
|
|
X300 1996r. Osłona tarczobębna.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
3 Odpowiedzi
2.708 Wyświetleń |
wysłana przez katar83 |
|
|
x300 linka klamki wewnęrznej do zamka.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
6 Odpowiedzi
3.320 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
[X300 4.0 1996] Korekty ECU?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
2 Odpowiedzi
3.551 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
X 300 4.0 1996r. Kontrolki.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
4 Odpowiedzi
5.730 Wyświetleń |
wysłana przez Zapek |
|
|
Oświetlenie bagażnika.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
2 Odpowiedzi
3.254 Wyświetleń |
wysłana przez lolek100 |
|
|
X 300 4,0 1996r. Kontrola trakcji?
Zaczęty przez KrzysiekEg « 1 2 » |
23 Odpowiedzi
10.117 Wyświetleń |
wysłana przez booschmen |
|
|
[x300] sonda lambda.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
2 Odpowiedzi
3.448 Wyświetleń |
wysłana przez milky |
|
|
[x300 4.0 1996] Mityczny P1621 i sonda lambda.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
3 Odpowiedzi
4.722 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
[X300 4.0 ] Luzy zaworowe?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
13 Odpowiedzi
6.185 Wyświetleń |
wysłana przez frostbive |
|
|
x300 tylne chlapacze?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
2 Odpowiedzi
3.161 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
1 Odpowiedzi
3.101 Wyświetleń |
wysłana przez booschmen |
|
|
|
Kolektor wydechowy x300.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
12 Odpowiedzi
6.275 Wyświetleń |
wysłana przez robsson86 |
|
|
Interwał wymian?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
5 Odpowiedzi
3.709 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
Odp: olej do x300
Zaczęty przez KrzysiekEg |
4 Odpowiedzi
3.344 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
x 300 do czego te kostki w bagażniku?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
0 Odpowiedzi
2.971 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
X 300 silnik 4,0 R6 kolejność zapłonu?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
4 Odpowiedzi
5.655 Wyświetleń |
wysłana przez Whitesnake |
|
|
Zwarcie w oświetleniu bagażnika, brak centralnego.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
7 Odpowiedzi
4.650 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
[x300 4.0 1996 r.] Programowanie pilota.
Zaczęty przez KrzysiekEg |
0 Odpowiedzi
3.407 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
2 Odpowiedzi
3.568 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
|
[X300] 4.0 1996 wymiana oleju w skrzyni 4HP24 i tylnym moście.
Zaczęty przez KrzysiekEg « 1 2 » |
19 Odpowiedzi
15.333 Wyświetleń |
wysłana przez Six |
|
|
12 Odpowiedzi
6.273 Wyświetleń |
wysłana przez szpulek |
|
|
|
17 Odpowiedzi
7.918 Wyświetleń |
wysłana przez Gonzalles |
|
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta