Autor Wątek: PANEL STERUJĄCY.  (Przeczytany 11513 razy)

qbaty

  • Gość
Odp: PANEL STERUJĄCY.
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 16, 2010, 18:30:49 pm »
Właśnie odkręcam BOLSA i serdecznie pozdrawiam was z Bydgoszczy ! :-tylko
No to zdrowie  ;D pozdrawiam z mroźnych okolic Trójmiasta

Godan

  • Gość
Odp: PANEL STERUJĄCY.
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 17, 2010, 14:04:42 pm »
Teraz sprężę się  :o nad zmianą radia z wejściem na kasetę magnetofonową na radio z kieszenią do CD. Są takie na allegro tylko szkoda że ta propozycja która mi odpowiada jest polecana tylko z numerem VIN a nie PINEM. Pewnie musiałbym dzwonić do ASO i prosić ich o ten PIN. Znając życie odpowiedzieliby mi że to potrwa 3 miesiące :-thumpdown Czy macie jakieś sugestie i podpowiedzi :-W

Offline strawinski

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 542
  • Daimler Six
Odp: PANEL STERUJĄCY.
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 17, 2010, 17:38:48 pm »
to brawo  :-V
kasa zaoszczędzona i do tego dwie śrubki!!!
no i satysfakcja z wykonanej pracy bezcenna  :-super

Offline strawinski

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 542
  • Daimler Six
Odp: PANEL STERUJĄCY.
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 17, 2010, 17:44:13 pm »
Teraz sprężę się  :o nad zmianą radia z wejściem na kasetę magnetofonową na radio z kieszenią do CD. Są takie na allegro tylko szkoda że ta propozycja która mi odpowiada jest polecana tylko z numerem VIN a nie PINEM. Pewnie musiałbym dzwonić do ASO i prosić ich o ten PIN. Znając życie odpowiedzieliby mi że to potrwa 3 miesiące :-thumpdown Czy macie jakieś sugestie i podpowiedzi :-W
z odzyskaniem pinu sprawa wygląda tak, że przesyłasz im faksem swój dowód rejestracyjny i dowód osobisty. Oddzwaniają do Ciebie i podają pin. Nic nie wyjdzie jeżeli masz radio i numer nadwozia, bo złodzieje spisywali by sobie numer z podszybia i rąbali radia. Ta opcja na bank nie przejdzie.

Godan

  • Gość
Odp: PANEL STERUJĄCY.
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 17, 2010, 20:18:57 pm »
To super czyli jest szansa. Rozumiem, że wtedy już tylko będę wpisywać nowy pin. Napisz tylko czy to ma być ASO w Warszawie czy inne.Wracając do panela - to nie myślałem, że to okaże się takie proste , no i mam nadzieję że moje doświadczenie przyda się kolegom posiadającym duży ekran LCD i dzięki temu nie dadzą się zrobić w jajo u elektryka :-V. Wyobrażam sobie ten tekst: zrobiliśmy panu ten ekran - koszt 1400 :-cry. Czyli: najdroższe suszenie suszarką do włosów i prawidłowe powciskanie 2 wyluzowanych wtyczek w Polsce ;D
W lutym zabiorę się za nowe radio z odtwarzaczem CD i zdam relację - czy to było trudne, bo idąc dalej pewnie do tego odtwarzacza będzie można podłączyć też z tyłu w bagażniku dobrą zmieniarkę , ale to już tylko takie luźne myśli jaguarowskie........

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: PANEL STERUJĄCY.
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 17, 2010, 20:40:53 pm »
Obojetnie jaki ASO na swiecie. Usluga powinno byc bezplatna, jednak wiemy iz niektorzy ASO pobieraja
nadal za to oplate w wys. 150 zl. W warszawie napewno jest bezplatny.

Jednak wracaj uwage na to, co napisal strawinski - istnieje mozliwosc, iz oferowany radio jest
kradziony. chyba nie chcemy takich rozwiazan, co ?

Offline strawinski

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 542
  • Daimler Six
Odp: PANEL STERUJĄCY.
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 17, 2010, 20:45:39 pm »
o jakiej szansie mówisz? jak masz radio z allegro i vin to lipa, nie odzyskasz kodu. Musiałbyś mieć ten numer nadwozia od radia kupionego na all...o wpisany w dowód rejestracyjny, a tak przecież nie będziesz miał...
też szukałem radia z cd i znalazłem an all...o, zadzwoniłem do faceta i powiedział , że nie ma kodu, ale w Bydgoszczy (u Ciebie
Godan) jest zakład który za 30 zł ściąga ten kod. Nie wiem ile w tym prawdy, ale coś mu nie uwierzyłem, bo powiedziałem, że dobra dopłacę nawet 50 zł ale niech zaniesie radio i ściągnie kod. Niestety nie znalazł już na to czasu... :-thumpdown

Godan

  • Gość
Odp: PANEL STERUJĄCY.
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 18, 2010, 14:33:03 pm »
Strawiński chyba wiem o kogo chodzi. Zrobię to dla ciebie jutro. Pojadę tam i zapytam czy rozkodują ci radyjko OK ??? Zakład znajduje się na ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy.

Offline strawinski

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 542
  • Daimler Six
Odp: PANEL STERUJĄCY.
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 18, 2010, 21:25:07 pm »
o! było by fajnie.

Godan

  • Gość
Odp: PANEL STERUJĄCY.
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 19, 2010, 13:47:45 pm »
Znalazłem ten warsztat. Toruńska 35. Najpierw rozmowa z jakimś pracownikiem w stylu ....aaa....y....i. Potem rozmowa z szefem i konkret: nie ma problemu z rozkodowaniem- koszt 120 zł. Jeżeli to Cię interesuje to proszę o kontakt na maila. Pozdrawiam.