Autor Wątek: XJ a LPG  (Przeczytany 1731 razy)

Offline MicGin

• Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • JCPF Club Member
Odp: XJ a LPG
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 28, 2019, 05:56:33 am »
Powiadasz że serwis 100, 200 zł, to chyba w pcimowie dolnym, bo w dużych miastach więcej policzą za samo podłączenie do kompa
I to właśnie świadczy o tym, że wiesz z czym masz do czynienia. W Krakowie, dwa tygodnie temu za przegląd instalacji do V8, na dwóch reduktorach, z wymianą wszystkich filtrów zapłaciłem 160 zł. Co prawda dostałem zniżkę ale wyniosła ona raptem może 20 złociszy.
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR

Offline JAG08.2018

• Starszy Forumowicz
  • **
  • Kocham to forum
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 28, 2019, 20:09:58 pm »
jestem z pod Białegostoku. Właśnie i nie widzi mi się kursowac po 300 km w jedną strone na ewnetualne poprawki czy regulacje. czyli autoryzacje jakiego producenta? bo nie moge nic na ten temat tu znaleźć. U nas na miejscu jest stag z tych lepszych co chcą sie tego wogóle podjąć ale też nie ma gwarancji że wszystko bedzie do końca ok.

Offline Yoohas

• Forumowicz Daimler
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 28, 2019, 22:11:20 pm »
mój wpis dotyczył postrzegania tego domu i jego właściciela po takim zabiegu, a nie komfortu użytkowania

Jeśli ktoś zastanawiając się nad podłogą w chałupie czy sposobem zasilania silnika w swoim Jaguarze myśli o tym, jak będzie postrzegany to rzeczywiście może być mu ciężko żyć. Zalecałbym terapię.

Nie mam LPG ale z polecanych gazowników bliżej Ciebie jest Nowotczyński.
Sam sobie w życiu jakoś nie radzę, Więc Biuro Porad dla innych prowadzę.

Offline JAG08.2018

• Starszy Forumowicz
  • **
  • Kocham to forum
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 29, 2019, 20:11:14 pm »
a skąd jest ten Nowotczyński?

Offline Yoohas

• Forumowicz Daimler
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 30, 2019, 00:04:29 am »
Mława.
Sam sobie w życiu jakoś nie radzę, Więc Biuro Porad dla innych prowadzę.

Offline jaguarstype2004

• Forumowicz Sovereign
  • Kocham to forum
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 02, 2019, 12:38:16 pm »
jak chcesz to podam ci namiar na dobrego fachowca w Warszawie, poza tym nawet się nie zastanawiaj, oszczędności są ogromne i nie ma czegoś takiego że silnik się psuje bardziej, może w starych trupach z gazem zakładanym sto lat temu, jedyne co pada to świece i cewki szybciej dużo niż na benzynie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2019, 12:49:38 pm wysłana przez jaguarstype2004 »

Offline Adt81

• Forumowicz Executive
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 02, 2019, 12:50:46 pm »
jestem z pod Białegostoku. Właśnie i nie widzi mi się kursowac po 300 km w jedną strone na ewnetualne poprawki czy regulacje. czyli autoryzacje jakiego producenta? bo nie moge nic na ten temat tu znaleźć. U nas na miejscu jest stag z tych lepszych co chcą sie tego wogóle podjąć ale też nie ma gwarancji że wszystko bedzie do końca ok.

W Białymstoku siedzibę i warsztat firmowy ma LPG-TECH. To jest producent więc powinni sobie poradzić. Zapytaj tam bo masz blisko.
Jaguar S-Type R  >:D
Był S-Type 3.0 2001

Offline KoloRZ

• Starszy Forumowicz
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 18, 2019, 17:30:41 pm »
Jak polecił Adt81 na Twoim miejscu udał  bym się do LPG-TECH. Ich emulator pompy paliwa jest jedynym lub jednym z niewielu który całkowicie radzi sobie z problemem ciśnienia paliwa - bolączką zagazowanych X-type...

Offline JAG08.2018

• Starszy Forumowicz
  • **
  • Kocham to forum
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 27, 2019, 21:48:27 pm »
dzwoniłem do Lpg-tech wstępnie poinformowano mnie że dadzą rade to zrobić i że mają odpowiedni emulator który zrobi robote, po niedzieli mam znać szczegóły i cene. Zastanawia mnie tylko jak w dystansie zniesie to silnik. Ile przejechali rekordziści na lpg bez odczuwalnych zmian w silniku?

Offline JAG08.2018

• Starszy Forumowicz
  • **
  • Kocham to forum
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 03, 2019, 20:22:54 pm »
W LPG tech zostałem przekonany że poradzą sobie z tą instalacją bo mają odpowiedni emulator itp. Czy jest ktoś kto miał doczynienia albo zakładał do swojego Jaguara gaz u nich w Białymstoku?

Offline xsnailx

• Forumowicz Executive
  • Kocham to forum
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 11, 2019, 06:54:31 am »
Emu lpg techa mam w xf swoim - praktycznie jedyny ktory to w sensowny sposob ogarnia. Wiec jak sobie z najgorszym poradzili to i z reszta tez

Offline filar12

• Forumowicz Sovereign
  • http://lpg-lodz.pl/
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 18, 2019, 21:43:38 pm »
Potrafią napewno w lpgtech nawet znają kolory przewodów z ecu pompy no mieli podawane. Można podjechać do Roberta do Łomży też bez pudła sobie poradzi.
http://lpg-lodz.pl/

KIEDYŚ był S-type 1999r 3.0 V6 "sreberko" napędzane LPG ;-) następnie X350 4.2l +LPG oczywiście ;-), S-type 2002r Fl 3.0L LPG, X350 3.0L LPG ;-),teraźniejszość X358L 4,2 LPG.