Autor Wątek: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum  (Przeczytany 16953 razy)

Offline wierciu

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Kocham to forum
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 22, 2019, 20:48:53 pm »
Na Waszyngtona to powinni im zabronić działać pod szyldem Jaguara. Dlatego ja swojego pierwszego Jaga kupowałem w Krakowie a teraz E-Pace będę zamawiał w Łodzi.

Offline zibikm

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Kocham to forum
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 22, 2019, 21:40:24 pm »
Ja zamawiałem pod koniec listopada i ma być podobno w drugiej połowie lutego ,poczekamy , zobaczymy ,niby ostateczny termin to 15 marca.

Offline kajoj

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Kocham to forum
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 05, 2019, 15:56:33 pm »
Odebrałem E-Pace w grudniu 2018. Ogólnie byłem mocno rozczarowany, ale aktualnie jestem tylko trochę rozczarowany Jaguarem. mam 2.0d 150 KM Manual. Według mnie to auto nie jest do "ścigania", raczej do płynięcia (a chociaż o to ciężko, jest dość twardy) po drogach i do jazdy w trasie i w mieście spokojnie wystarcza.

Na minus:
- w manualu po prawej stronie kolano uwiera w dziwnie ukształtowany kokpit z klimatyzacją itp. kokpit nienaturalnie odstaje od reszty tunelu, przez co krańcem kolana ciągle na niego naciskasz.
- ciężko znaleźć odpowiednią pozycję za kierownicą. Fotel jest sztucznie zawyżony, chciałbym zdecydowanie siedzieć niżej, ale nie mogę. Kolumna kierownicy wg. mnie za słabo się wyciąga, chciałbym kierownicę przyciągnąć bardziej. Ze względu na powyższe ukształtowanie kokpitu, trzeba odsunąć się bardziej z fotelem, albo się obniżyć. Przy odsunięciu pedał sprzęgła jest trochę za daleko, kierownicy się nie da wyciągnąć, a obniżyć fotela się nie da...
- IDD (cyfrowe zegary) - bardzo niska funkcjonalność w porównaniu do wszystkich konkurentów, a nawet niższych klas. Brak mapy pomiędzy zegarami. Mam wrażenie, że Jaguar potraktował tutaj E-Pace jako biedaka w gamie, przez co zegary wyglądają tak samo jak w F-Pace MY19, ale mają zdecydowanie mniej funkcjonalności.
- brak Apple Car Play i Android Auto (zaraz ma być...)
- okrojone usługi Live, tj. brak wiadomości i online media (TuneIn, Deezer), czego nie rozumiem, dlaczego? Czy Deezer jest jakoś ograniczony lokacyjnie?
- brakuje usługi uruchamiania silnika zdalnie (polskie prawo.... szkoda, ale można by dać możliwość aktywowania mimo wszystko), gdzie można ustawić temperaturę klimatyzacji. Takie oszukane webasto :) Działa w UK, US i w innych krajach... brak opcji w apce mobilnej

Na plus:
- jakość, jakość, jakość. Definitywnie jest na bardzo wysokim poziomie
- dobre audio, Meridan za 5000 zł daje radę
- duży komfort, cisza
- przyzwoite spalanie (mam trasy po 30 km ze spalaniem 5.7 teraz zimą, w tym trochę miasta, ciężko przekroczyć 8 / 100)
- nawet spoko system multimedialny, mimo, że Skoda ma lepszy... ogólnie grupa VAG wygrywa pod względem multimediów
- Here Maps, wg mnie jedyna sensowna alternatywa Google Maps. Plusem jest to, że te mapy mają wszystkie samochody grupy VAG, dzięki czemu traffic jest nawet w miarę aktualny
- sporo miejsca
- ambiente jest fajne, mimo, że w F-Pace, i w sumie w innych Jaguarach jest ładniejsze
- dobra jakość skóry, większość elementów jest nią pokryta
- dobra kultura pracy silnika
- szybko się nagrzewa, 1-2 km i zaczyna grzać
- wygląd i jeszcze raz wygląd
- światła
- kot na masce :)


Co mi się przytrafiło nie fajnego:
- niepoprawnie spasowane drzwi kierowcy, ciężko się zamykają. Boję się oddać na regulację, bo jeszcze będzie gorzej niż jest...
- ściąga na prawo, w trasie uciążliwe, muszę podjechać na zbieżność
- światła z tyłu mają uskok na połączeniu z klapą bagażnika (mam wrażenie, że winą jest klapa manualna, bez elektrycznego dociągu)

Co bym dobrał z perspektywy czasu:
- elektryczną klapę bagażnika (jest mega ciężka, moja żona nie jest w stanie jej podnieść)
- pakiet winter, ale odmrażacz w "psikaczu" robi robotę
- może pakiet lusterek...
- muszę zmienić alufelgi... jakoś niechcący pominąłem tą sekcję w konfiguratorze i na tych 17 wygląda jak poduszkowiec :D

Miałem ostatnio możliwość porównania z innym SUVem w cenie do 120 000 brutto, w tym momencie moje rozczarowanie mocno się zmniejszyło. Nie ma co porównywać z SUVami bardziej popularnych marek. Jakość Jaguara jest nieporównywalnie lepsza.

PS. nie polecam salonu w Gdańsku... obsługa po sprzedażowa jest na tragicznym poziomie.

PS2. dajcie znać jak wyglądał odbiór waszych E-Paców, jestem ciekaw czy tylko ja miałem wrażenie patologi tego salonu, czy ogólnie Jaguar wydaje samochody gorzej niż w Daci ;)

PS3. NAJWAŻNIEJSZE, wg mnie nie ma alternatywy dla E-Pace w tej kategorii cenowej. Jest mega fajnym samochodem, jedynie co tak na prawdę mnie drażni to ten mało funkcjonalny IDD i dziwny róg kokpitu (w sumie już się przyzwyczaiłem). Polecam, polecam, polecam :) Jakbym miał go kupić jeszcze raz, to bym to zrobił bez zastanowienia. Ale w innym salonie ;)

PS4. Zamówiłem go w sierpniu, doszedł z ponad 2 miesięcznym opóźnieniem.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2019, 16:00:52 pm wysłana przez kajoj »

Offline zibikm

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Kocham to forum
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 06, 2019, 17:58:43 pm »
Witam
Ja wciąż czekam na mojego też manual i 150 km,mam być planowo na koniec lutego i podobno bedzie. :D
Jeżeli chodzi o spalanie to wygląda ciekawie te 5,7,ale ile robisz km na pełnym baku i jaką ma pojemność ten bak?
Sporo jeździłem e-pacem przed zakupem ,ale nie pamiętam aby przeszkadzała mi deska przy kolanie,a może byłem zajęty czymś innym i nie zwróciłem uwagi.
Dam znać jak już pojeżdżę.
Jak radzi sobie 150 km z wyprzedzaniem?
Na szczęście zamówiłem klapę elektryczną ;),zresztą zawsze chciałem taką mieć.
A kiedy ma być Apple car play i czy będzie się dało to jakoś wgrać czy zainstalować?
No i co zaoferowali fajnego za dwu miesięczne opóźnienie - ja osobiście bym zrezygnował gdybym miał mieć takie opóźnienie.
Co do innych aut masz racje ja myślałem o x1 i x2 oraz xc40 i Q2,Q3 ale jakość wykończenia i plastików szczególnie w bmw
spowodowała że odpuściłem ,a xc 40 wychodzi dużo drożej niż jaguar.
Pozdrawiam

Offline mojomr

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 06, 2019, 22:31:39 pm »
Z tą klapą to się podłączam  ;) Faktycznie, ciężka jak...  :( Nie zamawiałem bo nigdy nie miałem i pomyślałem: "ech, fanaberia". Wolałem mieć szklany dach  ;D I mam. Ale tę klapę teraz bym zamówił.
Spalanie 5,7??? Jak mam 9,5l/100 to jestem szczęśliwy. A wziąłem 150KM, diesel... fakt, że jeżdżę w zasadzie wyłącznie po mieście ale bez jaj! Nawet jak na automat to za dużo. Za parę dni będę jechał Wawa-Poznań-Wawa to zobaczę jak w trasie.
Muszę jeszcze ogarnąć internety i pochodne w aucie i będzie chyba wszystko opanowane.
Ale nie kupiłbym drugi raz. Za dużo mankamentów, niedociągnięć. Serwis (ul.Waszyngtona; Warszawa) - żenada.

Offline kajoj

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Kocham to forum
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 07, 2019, 15:01:01 pm »
No 5.7 to może mój taki ostatni rekord, rano jadąc do pracy, robię około 10 km po mieście, 15 km po trasie S. Spala mi średnio 6 - 6,3l l /100. W drodze powrotnej korki są większe i mam spory odcinek pod górkę, wtedy spalanie rośnie do około 7 - 7,5 l / 100.

Problem z narożnikiem jest wg. mnie tylko w manualu. W automacie możesz odsunąć się dalej, a tutaj jest niestety sprzęgło, które jest zbyt daleko w poprawnej pozycji.

Jeszcze nie wyprzedzałem zbytnio, mam dopiero 2900 przebiegu :)

AppleCar Play i Android Auto jest już za granicą. My jesteśmy w Europie wschodniej (sarkazm), więc niestety wszystko do nas wchodzi z opóźnieniem. Aktualizacja 18C dała dostęp do tych rzeczy w UK / DE, w Polsce niestety jeszcze nie. jednakże, w instrukcji obsługi online, można już znaleźć informacje o tym systemie. Więc to pewnie kwestia kilku miesięcy.

Na szczęście salon dał mi XE na 2 miesiące, zanim dojechał mój samochód, ponieważ sprzedałem stary, a dojeżdżam 30 km do pracy w jedną stronę. Co nie zmienia faktu, że miał być 10 października, w umowie do końca października, a odebrałem go 17 grudnia. Nawet naliczyły się jakieś kary, ale olałem temat, ponieważ dostałem wspomniany samochód.

A za samo opóźnienie, kompletnie nic. Do tego stopnia, że jak przyjechałem do salonu, mój samochód stał na dworzu, tak wygląda wydanie w salonie w Gdańsku.

XC40 jedynie ładny jest w R-Design (ale nadal Jag lepszy), w Momentum jest zbyt plastikowy i ponury. A R-Design jest już stosunkowo drogi.

9l / 100 ? Może... jeżeli zimą robisz odcinki po mieście po 2-4 km to jestem w stanie uwierzyć (nawet silnik się nie nagrzeje). Ale jak robisz nieco więcej, to ciężko mi powiedzieć. Moje średnie spalanie od wyjazdu z salonu to 7 / 100.

Sam samochód nie ma jakichś tragicznych niedoróbek, jedynie salony w Polsce powinny popracować nad obsługą klienta. Tym bardziej, że Jaguar mianuje siebie marką premium

Offline mojomr

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 07, 2019, 22:13:59 pm »
9l / 100 ? Może... jeżeli zimą robisz odcinki po mieście po 2-4 km to jestem w stanie uwierzyć (nawet silnik się nie nagrzeje). Ale jak robisz nieco więcej, to ciężko mi powiedzieć. Moje średnie spalanie od wyjazdu z salonu to 7 / 100.
7l/100? Pomarzyć. Jak robię takie krótkie odcinki to spalanie mam ponad 11 l/100. Ja już zdążyłem AdBlue dolewać :o Cóż, mało oszczędny samochód, jak dla mnie.
Cytuj
Sam samochód nie ma jakichś tragicznych niedoróbek
Właśnie dla mnie ma. Brak wskaźnika płynu do spryskiwacza. Skomplikowany sposób sprawdzania AdBlue. Brak obsługi polskiego języka na wyświetlaczu (musiałem sam sobie przestawić). Fatalna gaśnica pod nogami pasażera (odkręciłem). Znikające wpisy w nawigacji. Fatalna ergonomia tejże. Ignorowanie zapisu plików na pendrivie. Mógłbym tak jeszcze długo...
Dłuuuga droga przed Brytyjczykami żeby zrobić ergonomiczne, intuicyjne auto. Każda jedna Toyota, Mazda, Honda, KIA wciąga Jaguara nosem pod tym względem.
Jeździ się fajnie Jagiem, wygląda obłędnie ale... po leasingu oddaję do salonu i nie wracam do marki.

Offline kajoj

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Kocham to forum
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 08, 2019, 13:19:23 pm »
Jak miałem testówkę, w sierpniu na weekend, był tam Diesel 180 KM AWD Automat i nie oszczędzając go miałem 7.5-8 / 100. Ciężko mi powiedzieć skąd u Ciebie takie spalanie :) Ja z oszczędności jestem bardzo zadowolony. Jak na takie gabaryty i masę, jest nieźle.

Brak wskaźnika spryskiwacza, no okej... dziwne, ale nie jakieś tragiczne :)
AdBlue, pewnie samo się wyświetli jak będzie miał za mało. Dostępność tego płynu jest bardzo szeroka (jak z płynem do spryskiwaczy), więc dla mnie to nie problem.

Język polski + nawigacja, ja mam od początku aktualizację 18C (zmieniła wygląd całego dashboardu) i nie mam kompletnie z tym problemów. Nawi ok, język ok, wszystko jest ok.

PenDrive jeszcze nie podłączałem (podejrzewam, że też mogli się już z tym uporać), a ergonomia, jedynie ten rant, ale się przyzwyczaiłem.

Dla mnie Toyota, Mazda, Honda, KIA to porażka. RAV4 ohydna, Mazda wygląda tak samo od 7 lat, Honda nie ma nic (CRV? Wolałbym Dustera), KIA... Sportage do mnie nie przemawia, jedynie Stinger  ;D Na ten moment dla mnie Jag wygrywa, ale załóżmy, że go nie ma, to na pewno nie sięgnął bym po żaden samochód z Japonii / Korei, multimedia są tragiczne, design jest słaby (nie licząc Lexusa), skłaniałbym się bardziej do Audi Q5 (ale jak wyjdzie nowy model, aktualny lifting do mnie nie przemawia), Mercedes GLC / GLC Coupe, Lexus NX, Volvo XC60. Jeszcze patrzyłem na Mercedesa CLA, ale to inna klasa, i już trochę stary model (za moment jest nowy). No i nadchodzi nowy Evoque w kwietniu :)

PS. Bak starcza mi na około 650 km, wlewam za około 250 zł (nie wiem ile dokładnie litrów, ok 50, przy pełnej rezerwie).

PS2. Jak wyglądał u was odbiór samochodu? Mieliście jakąś płachtę, alkohol, gadżety? Mam znajomych co kupowali Peugeota, Renault, VW czy Nissana, każdy w jakimś mniejszym bądź większym stopniu miał urozmaicony odbiór ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2019, 13:24:12 pm wysłana przez kajoj »

Offline zibikm

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Kocham to forum
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 08, 2019, 14:40:53 pm »
Witam
Jeżeli  na pełnym baku robisz ok 650km to średnie wychodzi około 7,7l.
Dla mnie brak wskaźnika płynu spryskiwaczy to też nie problem,miałem takie w volvo i tak jak się zaświecił to płynu starczyło góra na 5,6 użyć, więc w trasie to był moment.
Każdemu ma prawo się nie podobać auto ,lub być z niego niezadowolonym , ale porównywanie Jaguara do Japońskiego czy Koreańskiego plastiku to trochę przesada,kiedyś rozważałem zakup Lexusa któregoś suva ,specjalnie pojechałem 60 km do salonu wsiadłem do auta po minucie wysiadłem i miałem dosyć,był tak plastikowy ,że po prostu źle się w nim czułem.
Hyundai Tucson to same wrażenie + tablet z dwoma gałkami na środku-dramat, zresztą nowa Rav4 ma ten sam mankament .
Oglądałem mazdę cx5 podoba mi się jako auto na zewnątrz i w środku ,ale jakość tableta na środku - ostatnio widziałem taką grafikę
w pierwszych nawigacjach które pojawiały się w sklepie jakieś 15 lat temu.
Dla mnie intuicyjność to nie wszystko musi to jakoś wyglądać i być zrobione z dobrych materiałów.
Gaśnicę zażyczyłem sobie aby od razu ją odkręcili- to też dla mnie nieporozumienie,ale to drobnostka.
Pozdrawiam

Offline mojomr

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 08, 2019, 23:32:19 pm »
No właśnie też się dziwię skąd takie spalanie. Nie mam już tak ciężkiej nogi jak kiedyś. Około 7 litrów byłoby ok, tak powinien mieć diesel 2-litrowy. 2.0 w benzynie w Hondzie Accord - nie pamiętam żebym wyszedł poza 10l (nawet w zimie).
Nie do końca się chyba rozumiemy. Mnie chodzi o to, że w ogóle nie ma żadnego wskaźnika płynu do spryskiwacza = dowiesz się kiedy się skończy jak się skończy. Gratuluję i zapraszam w trasę, w zimie, po błocie pośniegowym. Jak tak nagle Ci się skończy płyn... a tu godzina 23, do najbliższej stacji 100 km a tu zonk! I nie ma płynu. Skąd miałeś o tym wiedzieć skoro żadnego ostrzeżenia, żadnego komunikatu? Nie, stanowczo w samochodzie klasy Jaguara to porażka.
A jeśli chodzi o "azjatów", to też chyba nieprecyzyjnie się wyraziłem. Ostatnio jeździłem 5 lat KIA OPTIMA - pod względem intuicyjności, niezawodności, ergonomii, jasności i przejrzystości co do czego - nosem wciąga Jaguara. Wcześniej Honda Accord Executive - spokojnie porównywalna do Jaga (komfort jady, wyposażenie, jakość materiałów). Nie porównuję SUV-ów, zestawiam auta, którymi jeździłem i znam.
Cóż, mamy inne doświadczenia z japońskimi/koreańskimi samochodami i tyle  ;D Ja z kolei w ogóle nie rozważam niemieckich aut, na przykład. Nudne, oczywiste i banalne. I zawodne. Jeździłem Paskiem B6 - wiem o czym mówię  :D
U mnie odbiór Jaga wyglądał jak wszystko w serwisie na Waszyngtona - spier***. Umówiony na konkretną godzinę, potwierdzone dwa razy a jak przyjechałem to czekałem ponad dwie godziny bo samochód niegotowy. Żenada.
Nie narzekam jakoś specjalnie na Jaguara  mówię jedynie, że rozczarował i że drugiej szansy nie będzie.

Offline kajoj

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Kocham to forum
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 11, 2019, 09:30:31 am »
Tak, też zauważyłem, że nie ma wskazania braku płynu do spryskiwaczy, co wydało mi się trochę dziwne... moje poprzednie 3 samochody (począwszy od 2000 roku) miały takie coś. Dziwne... XE miał takie wskazanie. Fakt, trochę irytujące i trąci Dacią, no ale dobra... idzie bez tego żyć.

Natomiast dla mnie Infortaiment Azjatyckich kolegów jest dla mnie totalnie nie do przyjęcia :) No ale to kwestia gustu, jednemu odpowiada to innemu coś innego :)

Jeżeli chodzi o nudę w Niemieckich autach, to tak, VW czy BMW jest takie same od X lat, ale chyba jest gama ludzi, która to lubi (wszystko tak jak było 5 generacji temu). Mnie osobiście te auta nie przekonują, ale np. już Audi czy Mercedes owszem.

Co do rozczarowania zgadzam się. Może oczekiwania były zbyt duże... no i niestety mam wrażenie, że Jaguar potraktował E-Pace po macoszemu, jako najtańsze auto w gamie, specjalnie okrajając pewnie funkcjonalności... Przykre.

Offline mojomr

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 11, 2019, 16:48:12 pm »
Owszem, to jest tak, że bez tego idzie żyć ale... ciągnąć myśl dalej można wyobrazić sobie brak wskaźnika paliwa. Też dałoby się bez tego żyć. Wskaźnik oleju  też. Kontrolki świateł - po co? I tak dalej, i tak dalej... dlatego uważam pierdołkę pt: brak wskaźnika płynu do spryskiwacza za poważne uchybienie, jednak.
Zrobiłem trasę w sobotę Wawa-Poznań. I kolejne zdziwko: Z Warszawy do Poznania spalił 8,1l/100. Średnia prędkość = 113 km/h. A z powrotem, przy średniej prędkości 125km/h spalił 7,9l/100. Powinno być chyba odwrotnie? Prędkości nie były zabójcze więc i tak za dużo, uważam.
A najlepsze na koniec. Żeby dobrze policzyć przestawiłem wyświetlacz na tryb "Podróż B". Ok, policzył, wyświetlił. Przestawiłem z powrotem na "Podróż A" (na codzień mam tak ustawione). Komputer przestał działać!!! Zawiesił się na jakichś wskazaniach (jakich i skąd, trzeba by się zapytać komputera). Nic. Koniec. Null. Zero. Zresetowałem całość. Zaczęły się jakieś głupoty wyświetlać: 25l/100!!!

Nie chcę się znęcać nad Jaguarem ale... samochód klasy premium, przypomnę...

Po leasingu kupuję jakiś dobry, normalny samochód japoński/koreański  ;D

Offline kajoj

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Kocham to forum
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 11, 2019, 21:05:14 pm »
Ile masz przebiegu?

Na szczęście ja jeszcze żadnych przygód nie miałem. Jak wygląda Twój homepage? Masz 4 czy 3 prostokąty do wyboru?

Ja zrobię w weekend Gdańsk <-> Wawa, zobaczymy ile mi wyjdzie.

Wracając trochę do tematu odbioru, jak on wyglądał? Dostałeś jakieś gadżety / alkohol ? Był samochód już na końcu przykryty płachtą? Chciałbym porównać do swojego odbioru :) Nie licząc czasu oczekiwania (też w sumie z 30 minut czekałem....)

Offline mojomr

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 11, 2019, 23:41:09 pm »
Aktualny przebieg 6 500 km.
Po wgraniu nowego softu (w serwisie próbowali ustawić język polski na wyświetlaczu ale polegli i nie dali rady (!!!) ) mam 3 prostokąty. Chyba. Muszę sprawdzić.
No, ciekawe, napisz jaka średnia prędkość i ile spalił.
Odbiór fatalny. Musiałem czekać ponad dwie godziny a później dostałem kluczyki, gaśnicę do ręki ("weź ją pan i gdzieś przymocuj") i do widzenia. Płachty nie było, jedynie folie ochronne na masce, lusterkach.

Offline zibikm

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Kocham to forum
Odp: Opinie, wady i ocena auta przez prasę i użytkowników z forum
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 12, 2019, 22:44:20 pm »

7l/100? Pomarzyć. Jak robię takie krótkie odcinki to spalanie mam ponad 11 l/100. Ja już zdążyłem AdBlue dolewać :o Cóż, mało oszczędny samochód, jak dla mnie.

Witam, a tak z ciekawości auto jest w automacie czy manualu?