Autor Wątek: Telefon w X-sie  (Przeczytany 28480 razy)

frugol

  • Gość
Telefon w X-sie
« dnia: Luty 07, 2009, 15:27:00 pm »
Mam pytanie odnośnie telefonu tzn. w moim kotku mam zamontowany telefon zintegrowany z deską rozdzielczą ale za żadne skarby nie wiem jak to uruchomić ?  :-wstyd Pomóżcie !  Mam udać się do dilera żeby to aktywować czy może sam sobie z tym poradzę?

adam74

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2009, 19:50:56 pm »
tu cześć odpowiedzi na Twoje pytanie

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php?topic=1477.0

doradzam wyszukiwarkę nasza na forum

ja wpisałem tylko hasło telefon - spróbuj inne - POWODZENIA

frugol

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2009, 21:24:45 pm »
Dzieki to juz czytalem . Pytam bo osoba od której kupowalem kotka twierdzila ze zeby uruchomic telefon musze udac sie do dilera w celu skopiowania kart sim (troche to dziwne zeby nie powiedziec nie realne ) wiec pytam Was koledzy bo napewno macie wieksze odemnie doswiadczenie w tej spawie <jak kolwiek to zabrzmi  ;D> Skoro na panelu srodkowym mam przyciski od telefonu to chyba cos jes na zeczy?. Pozdrawiam.

artleks

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2009, 21:30:50 pm »
to ze masz znaczek telefonu nie oznacza ze masz instalacje telefonu

frugol

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2009, 21:34:21 pm »
Czyli co albo przez Bluetooth-a albo wcale?

artleks

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2009, 21:39:53 pm »
Kupowales od pierwszego wlasciciela czy od pierwszego wlasciciela w Polsce? Ja mam przycisk telefonu, ale w ASO dowiedzialem sie ze sam przycisk jest w kazdym egzemplarzu, a instalacja to dodatkowe wyposazenie
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2009, 21:42:00 pm wysłana przez artleks »

adam74

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2009, 21:41:57 pm »
Jak sam zauważyłeś - albo bluetooth albo nic  ;D
jest jeszcze opcja z aparatem - ale takowego nie posiadasz w autku?

A dealer nic nie pomoże - porostu brak jest urządzeń - np. antenki itp

frugol

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2009, 21:44:50 pm »
wlasnie bylem to sprawdzic i niestety blue-ta nic nie znajduje dodatkowo po nacisnieciu przycisku odkladania sluchawki na konsoli srodkowej pojawia sie informacja NO PHONE czyli lipa .

patron

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2009, 23:04:00 pm »
Kolego, przykro mi ale z twojego opisu wynika że nie masz telefonu  :( jeśli byś go miał, miałbyś też normalną słuchawkę w podłokietniku środkowym, wtedy nic nie trzeba kopiować, wystarczy włożyć kartę sim to tego aparatu i autmatycznie zaczyna działąć też funkcja tel. na konsoli, natomiast każdy X-type ma na konsoli ten przycisk z telefonem, tylko to jest aktywne jedynie gdy zamontowany jest faktycznie telefon... inaczej jest to "pusty" przycisk

Offline muttley

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 227
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 15, 2009, 09:25:40 am »
jestem ciekaw czy mozna zamontowac taki zestaw do kota ktory go nie ma?

patron

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 15, 2009, 12:22:58 pm »
sądzę, że raczej tak, ja mam to w aucie i wygląda to w ten sposób, w górnej przegódce łokietnika jest słuchawka z kablem (motorola ze znaczkiem jaguara) jest to wpięte w przykręcony do łokietnika uchwyt (podobny jak te z marketu) i dalej połączone z resztą, przy czym w bagażniku jest do tego jeszcze centralka, jest zmontowana razem ze zmieniarką i dvd. Myślę jednak, że będzie to zbyt drogie żeby miało sens...ostatnio widziałem na allegro taki używany zestaw razem z panelem konsoli środkowej ale bez słuchawki za 2500 zł, pozostaje jeszcze więc coś takiego znaleźć... chyba lepiej sobie odpuścić i przyczepić na dyskretny rzep przycisk bluetooth  :-\ 

rafi77

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 17, 2009, 20:39:32 pm »
Witam wszystkich forumowiczów!
Może będe wam w stanie pomóc w aktywowaniu telefonu w X-Typie.
Warunek-cenralka umieszczona w bagażniku! Ja mam navi i u mnie wygląda to tak!
Bluetooth w Jagu trzeba uaktywnić tak by był widziany przez nasz telefon.
1-Naciskamy przycisk telefonu
2-wpisujemy kod ##3#*# wtedy uaktywniamy bluetooth
3-W telefonie wyszukujemy "Jaguar"
4-Łączymy się i podajemy pin: 1313 i już cieszymy się zestawem głośnomówiącym w naszym kocie :)
Powodzenia!

pryjom

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 16, 2011, 22:17:11 pm »
a ja mam pytanie bo mam słuchawke w swoim kocie ale jak naciskam przycisk z telefonem to mi wyskakuje napis że telefon jest odłączony pomimo tego że telefon jest podłączony ale nie da się go uruchomić kabel nie wygląda na uszkodzony czy ktoś wie jak to wogóle się uruchamia i jak to jest naprawde z kartą sim czy każda pasuje??

Sonix

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 23, 2011, 01:36:18 am »
Witam,
A jak wygląda sprawa z nawigacja LCD? rocznik 08.2005
Bo tam tego kodu nie wklepie.. :/

W podłokietniku nie mam telefonu.
Na konsoli jest przycisk telefonu, po wciśnięciu na LCD wyświetla się "phone not fitted"
Podobno telefon ma działac, przez bluetooth. Sprawdzałem na stronie http://bluetooth.jaguar.com ale cos z nia nie tak bo nie dostaje żadnych info po wpisaniu 6 ostatnich znakow VINu, oprócz wyboru telefonu kom. z jakiego będę korzystał.

Jakies pomysły?

Jutro jeszcze sprawdze czy komorka widzi zasieg bluetooth 'Jaguar'

Rob_W

  • Gość
Odp: Telefon w X-sie
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 23, 2011, 07:16:37 am »
Modele od 2005 roku miały (chyba) tylko BT, który był montowany jako opcja - za to przyciski na konsoli były w standardzie :)
Niestety czasami importerzy / sprzedawcy chcieli sobie trochę dorobić i wymontowywali je  :-cry dlatego naprawdę ciężko jest znaleźć na wtórnym rynku jaga z BT - a koszt zakupu modułu bt, czujnika w samochodzie i mikrofonu to min 2,5-3K w ASO ...