Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w roku 2012

ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 6-7.10.2012

(1/48) > >>

Jaguar Parts:
Jak już chyba prawie wszyscy wiedzą ze zlotu w Izbicku nic nie wyszło.
   Było trochę osób chętnych ale nie każdy chciał nocować. Wychodząc temu na przeciw postanowiłem reaktywować pomysł zlotu ale w innym miejscu . Chciałbym to zorganizować w Dworze Myśliwskim Ustronie w miejscowości Opatów k. Kępna. Jest to 90km na północ od miejsca poprzedniego. Województwo wielkopolskie na granicy z opolskim i łódzkim. W poprzednim zlotowym wątku podałem odległości z różnych miast.
   Jestem na etapie dogrywania terminu i formy zlotu z dyrekcją obiektu. Ogólnie wrzesień mają zawalony imprezami i wszystkie wrześniowe weekendy odpadają. Jedynie najbliższy weekend mają zupełnie wolny a jeśli nie to początek października (póki jeszcze jest w ogóle wolny). Osoby zainteresowane proszę o kontakt na pw oraz wypowiedzi na forum ogólnym. Koło dworku jest weranda i duży trawiasty plac, tak więc mielibyśmy gdzie postawić koty i gdzie zjeść.
   Nocleg jest tani bo kosztuje od 40zł/os + 15zł śniadanie + 20zł obiad + 15zł kolacja. To są ceny ogólnie hotelowe. Jeśli okaże się, że zgłosi się np 20 osób to darujemy sobie imprezę ze specjalnymi daniami i po prostu będziemy jeść to co dadzą na śniadanie, obiad ... a wieczorem ognisko. Jak najbardziej można przyjechać na jeden dzień, zapłacić za posiłki a wieczorem do domu. oto strona internetowa dworku: www.dwormysliwski.pl

Jako rekomendację tego miejsca powiem, że jeżdżę tam od 30 lat a moi rodzice tak pokochali to miejsce, że postawili dom po sąsiedzku ;D moja 86 letnia babcia jeździ tam od 40 lat i nawet w tej chwili tam siedzi ;D tamtejszy klimat zakonserwował ją ;)

Reasumując. Proszę o pilny kontakt i decyzję co robimy. Czy w ten weekend, czy początkiem października...i czy w ogóle chcemy się spotkać :-kogutki

ghrh:
Początek października, z babeczką będziemy na nockę :)

M-GASIOR1:
Witam.  Piszę się chętnie na początek pażdziernika. Najlepiej  06-07.10.2012r.
Ale nich wypowiedzą sie inni  czy ten termin i miejsce  odpowiada. Im późniejszy termin zlotu tym trudniej
będzie podziwiać ;DJAGUARY ;D  w pełni słońca , bo pogoda ważna rzecz. Pozdrawiam i liczę ,
że tym razem uda się nam spotkać .

Artek123:

Ten weekend mam wolny więc jestem jak najbardziej za  ;D


--- Cytat: M-GASIOR1 w Sierpień 28, 2012, 14:01:18 pm --- Im późniejszy termin zlotu tym trudniej będzie podziwiać ;D JAGUARY ;D  w pełni słońca , bo pogoda ważna rzecz. Pozdrawiam i liczę ,
że tym razem uda się nam spotkać .

--- Koniec cytatu ---

dokładnie tak  :) a końcówka sierpnia ma być słoneczna  :)

Jaguar Parts:
a może sekcja Śląsk się wypowie? Jest nas trochę, widzę, że także online a nikt się nie wypowiada...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej