Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w roku 2012

ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 6-7.10.2012

<< < (2/48) > >>

Marecki68h:
Witam,na pażdziernik byłbym chętny,tylko proszę datę potwierdzić -muszę się zorganizować (wiadomo praca).Na ten zlot we wrześniu się nie pisałem - 08-09.09 Wesele SYNA,więc Ja i Jaguś jesteśmy zajęci.Teraz na 90% 4 osoby,reszte zobaczymy jak będzie.Jechałbym z okolic Gliwic ,wiec proszę o kontakt -może by na kilka samochodów pojechać - pozdrawiam Marek.A.... jakby co piszcie na  forum.

jagdds:
 Niestety ostatni weekend wakacji mam już zaplanowany. Piszę sie na termin październikowy. Chyba że uda się coś zorganizować jeszcze we wrześniu.jagdds :-za

Skiciu:
mi pasuje każdy weekend poza 29-30.09.2012 wiec jestem za :)

Jaguar Parts:
No to fajnie, niech będzie pierwszy tydzień października :) Napiszcie mi jeszcze czy z noclegiem (z soboty na niedzielę) czy nie. Czy robimy bankiet (tylko jak będzie więcej osób) czy zwykły obiad. Ja pewnie przyjadę już w piątek i oczywiście jak ktoś chce to też zapraszam.

jagdds:
Witam, będę w sobotę od rana. Z noclegiem do niedzieli. Ja i mój jag, może jeszcze jedna osoba jak wyrazi akces. jagdds.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej