Autor Wątek: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill  (Przeczytany 25423 razy)

lexxus

  • Gość
chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« dnia: Marzec 25, 2011, 18:44:44 pm »
Nie wiem czy to odpowiedni dział ale sie tu pochwale moim nowym a właściwie starym ale zmodyfikowanym grillem

zadek07

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2011, 19:35:23 pm »
To jest ta specjalna folia do oklejania samochodow? Osobiscie mnie ta siatka nie podoba zajezdza mi to wiejswagenem ale wykonanie ok z tym ze ten ala carbon nie bedzie pasowal teraz do reszty auta

lexxus

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2011, 19:45:11 pm »
:) ta wiejska siatka o której mówisz to oryginalna część z jaguara o nr C2S36461 , jest to po prostu siatka z grilla z x-type w wersji bodajże arden .
a a`la carbon to hydrografika wykonana w Motodesign  o firmie i jej wyrobach można poczytać co nieco w necie , kiedy odbierałem grill oglądałem m.in spoilery z ferrari modena które pokryli hydrografiką dla klienta oraz felgi 22 cale z Bentleya .
Jak to mówią rzecz gustu ale wg mnie prezentuje się to na aucie rewelacyjnie!

Tajfunek

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2011, 20:03:31 pm »
fajna sprawa :-za siatka ta była po ostatnim lifcie. zamontuj i pokaż!

Offline all bundy

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2011, 20:04:49 pm »
Jakość naprawdę niezła.Podrzuć fotkę jak to wygląda na samochodzie.

zadek07

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2011, 20:16:20 pm »
Tak wiem ze to oryginal z jaguara jak sie nie myle byla chyba jeszcze taka siatka w zderzak, przed chlodnicami. A ile cie ta przyjemnosc kosztowala?

lexxus

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 25, 2011, 20:37:07 pm »
siatka i hydrografika  razem 550pln , tą siatkę w zderzak to sobie podaruję bo za nia tez chcą worek $$$  teraz się chyba będę rozglądał za drugą listwą na klapę w dobrej cenie aby ją tez pokryć...

lexxus

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 25, 2011, 21:45:42 pm »
Jeśli chodzi o jakość to nie chce tu robić reklamy ale ta firma jako pierwsza w Polsce zaczęła robienie hydrografiki początkowo głównie na motocyklach , teraz ma zlecenia dosłownie z całego świata przerabiają części do aut wartych majątek tak jak pisałem aktualnie na warsztacie modena i bentley , stałym klientem jest m.in Jerzy Dziewulski ... :)
po prostu mistrzostwo , widziałem tam deski rozdzielcze z imitacją marmuru , setki wzorów  mogą zrobic co tylko chcesz , burberry lv czy chanel - nieograniczone możliwości na stronie jest S-type zrobiony w całości przez nich...

Lucky

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 25, 2011, 22:16:45 pm »
Witam, a możesz powiedzieć gdzie dostałeś taką siatkę i jaki koszt? czy da się ją samemu wymienić z oryginalnej ?

PS. ciekaw jestem na ile wycenią pokrycie całego kota w barwy naturalne z tej galerii wzorów:

http://www.motodesign.pl/hydrografika-wzorniki.html?layout=show_images&gal_id=8

 :-wstyd
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2011, 22:22:30 pm wysłana przez Lucky »

lexxus

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 25, 2011, 22:30:12 pm »
Lucky sama siatka to koszt około 300 plnów  dość droga jest wysyłka bo kosztuje do 80pln , kupiona u Adamesha - brytyjska firma z częściami do modyfikacji Jaguarów  , wymieniłem ją sam bez problemu w około godzinę trzeba było tylko wyciąć "żebra"

Lucky

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 25, 2011, 22:35:23 pm »
Witaj, a mógłbyś pomóc w dotarciu do dystrybutora tego grilla, podałbyś może namiar na taką część, szukam bo do mojego kotabrak mi tylko tej siatki a napewno wyglądałby wyśmienicie :) z góry dzięki za pomoc.

lexxus

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 25, 2011, 22:40:29 pm »
oczywiście oto link:

http://www.adamesh.co.uk/jaguar-x-type-mesh-grille-insert-139-p.asp

Piękny ten Twój x , ja poszedłem w carbon bo nie mam pakietu chrom w swoim...

Lucky

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 25, 2011, 22:58:22 pm »
 :-thank to nie chrom tylko też folia :) a długo trwała przesyłka i sprawnie poszła? zamówienie było z PL . Sory, że pytam ale jeszcze nie zamawiałem nic w funtach :)

lexxus

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 25, 2011, 23:10:07 pm »
tak zamawiałem to z polski ,wysyłka jest bardzo sprawna -firma kurierska dostarcza to w 3 dni - firma jest sprawdzona , nie musisz się obawiać że dostaniesz kartofla w pudełku ;) najlepiej płacić kartą kredytową lub przez paypal wtedy unikasz wysokich kosztów przelewu.

Lucky

  • Gość
Odp: chciałbym zaprezentować mój nowy Grill
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 25, 2011, 23:14:17 pm »
dzięki pzdr. jak będziesz miał fotkę na aucie podeślij na pw