Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 7519 razy)

skap

  • Gość
Powitanie
« dnia: Styczeń 24, 2008, 22:36:54 pm »
Witam wszystkich serdecznie,

W myśl zasady nie ważne gdzie, ważne z kim deklaruje przystąpienie do forum. Pozdrawiam użytkowników,z którymi miałem już przyjemność dyskusji oraz wszystkich nowych i nieznajomych.

Pomysł połączenia JCP z V12 to dla mnie :  :-10points  :-10points - tak trzymać:-)
Trafiłem tutaj poprzez Allegro (to takie info dla zarządu  :-V )

Mój Jag ( X300, V12) chwilowo nieczynny z powodu roztargnionego kierowcy, który wjechal mi w tyłek (takie życie).  Mam nadzieje, że jak najszybciej uda się przywrócić mu pełną sprawność.

skap (piotr)
woj. śląskie

ja$

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2008, 22:40:53 pm »
[quote author=skap  - witamy Cie serdecznie !!! :-R :-R -- V-12  :-tylko :-tylko     kiedy Twój kotek wraca do zdrowia??? .... :-cry :-cry
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2008, 22:52:57 pm wysłana przez ja$ »

LUXOREK

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2008, 22:43:20 pm »
Witamy kolego serdecznie,
no i proszę Robson, mamy kolejnego ekologa na forum.  :-za

Pozdrowienia

Robson

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2008, 22:47:06 pm »
V12 - moje życie ;D ;D ;D Witam wśród ekologów V12

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2008, 22:49:01 pm »
:-witamy   skapie, fajnie ze jestes z nami....

papatkiole

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2008, 22:52:47 pm »
Witamy Cię skap, na pewno się dobrze poczujesz u nas, większośc już znasz ;) zapraszamy do czynnego udziału na forum. Jak widać klinty są mało przeciętne ;D

Ekolodzy, buahahahahah :-R :-K, panowie proszę was bardzo mam dość czyszczenia monitora, pluję na niego(ze śmiechu żeby nie było niedomówień) kika razy dziennie jak czytam forum.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2008, 22:57:57 pm wysłana przez papatkiole »

skap

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2008, 22:54:14 pm »
Kolego jas, oczywista sprawa, że chciałbym kota uzdrowić jak najszybciej. Stoi u lekarza, naprawa z OC sprawcy, także troche trwają wszystkie formalności. W najczarniejszym scenariuszu jeszcze miesiąc abstynencji przewiduje - więcej nie wytrzymam ;D

Robson, Luxorek głośno i dwa razy nie mówcie, bo jeszcze ktoś z greenpeace czyta i bedą problemy 8) hehe

LUXOREK

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 24, 2008, 22:55:54 pm »
to witamy ekolege a nie ekologa ;D

ja$

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 24, 2008, 22:56:49 pm »
[quote author=papatkiole  -  :-cry :-cry :-wstyd

LUXOREK

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 24, 2008, 22:59:29 pm »
Witamy Cię skap, na pewno się dobrze poczujesz u nas, większośc już znasz ;) zapraszamy do czynnego udziału na forum. Jak widać klinty są mało przeciętne ;D

Ekolodzy, buahahahahah :-R :-K, panowie proszę was bardzo mam dość czyszczenia monitora, pluję na niego(ze śmiechu żeby nie było niedomówień) kika razy dziennie jak czytam forum.

no dobra, ja juz będe poważny. My jesteśmy normalni, żadnych udziwnien więcej nie będzie ;D ;D ;D

Robson

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 24, 2008, 23:00:13 pm »
Ekolodzy, buahahahahah :-R :-K, panowie proszę was bardzo mam dość czyszczenia monitora, pluję na niego(ze śmiechu żeby nie było niedomówień) kika razy dziennie jak czytam forum.

Nie tylko Ty masz taki problem ;D

no dobra, ja juz będe poważny. My jesteśmy normalni, żadnych udziwnien więcej nie będzie Duży uśmiech

Mów za siebie ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2008, 23:02:51 pm wysłana przez Robson »

ja$

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 24, 2008, 23:04:16 pm »
[quote author=Robson  - podobno jest na to srodek jakis protefix w aptece moja teściowa kupuje i nie pluje.... :-K :-K

Robson

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 24, 2008, 23:05:40 pm »
I znowu go oplułem ;D ;D ;D

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 24, 2008, 23:45:09 pm »
Witam SKAP
Mam nadzieje (chociaz nie wiem jakim cudem) ze jakoś wytargowałeś te kilka procent

A Protefix jest bardzo dobrym srodkiem Jaguarowym. Osobisice posłuzyl mi do uszczelnienia peknietego zbiorniczka plynu do spryskiwaczy. Takze Jasiu twoja tesciowa moze sie z moim kotem wymienic doswiadczeniami
'XJR XJ40

Batman

  • Gość
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 24, 2008, 23:46:30 pm »
Witam SKAP!! Milego spedzania czasu na forum!!