Autor Wątek: mile kociaki czy znacie jakiegos dobrego uczciwego mechanika od jaguarow stype w  (Przeczytany 5026 razy)

donjaguar

  • Gość
wojewodztwie lodzkim bardzo prosze o kontakt,,,

nowicjusz

  • Gość
Odp: mile kociaki czy znacie jakiegos dobrego uczciwego mechanika od jaguarow stype w
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2010, 09:03:29 am »
a co właściwie sie dzieje ze mechanior jest potrzebny??

donjaguar

  • Gość
Odp: mile kociaki czy znacie jakiegos dobrego uczciwego mechanika od jaguarow stype w
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2010, 09:10:44 am »
chcialem aby osluchal mojego kota bo w skrzyni jak jest zimny z rana slychac takie bzyczenie i jak wrzucam na r lub d to mi przysiada oraz chce sie doradzic czy do jaga z 1999r pasuje maglownica z 2005 roku

nowicjusz

  • Gość
Odp: mile kociaki czy znacie jakiegos dobrego uczciwego mechanika od jaguarow stype w
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2010, 09:14:47 am »
a czy zmieniałeś juz olej wraz z filtrem w skrzyni zaraz po zakupie pupila czy tak jak wiekszość czekasz az zaczną sie jakieś naprawde wielkie niedomagania ??

donjaguar

  • Gość
Odp: mile kociaki czy znacie jakiegos dobrego uczciwego mechanika od jaguarow stype w
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2010, 09:30:14 am »
no jeszcze nie jezdze nim juz 2lata i nic sie do tej pory nie dzialo auto dopiero po tych mrozach zaczelo cos mnie niepokoic ten dziwny dzwiek jak sie rozgrzeje to juz tego nie slychac ,,,ale chetnie bym ten olej zmienil tylko gdzie moze macie jakiegos speca od wymian aby mi to dobrze zrobil wyplukal i zalal bo bylem u jednego w lodzi to zobaczyl stwierdzil ze wszystko ok wyciekow brak a oleju sie nie wymienia i powiedzial ze sie nie dotyka,,,,moze macie jakiegos jagomaniaka z lodzkiego co podchodzi do tego z sercem i pasja bo wszystkich co znam to traktuja nasze koty jak kupe zelastwa i nic pozatym,,,,

Dorsześ

  • Gość
Odp: mile kociaki czy znacie jakiegos dobrego uczciwego mechanika od jaguarow stype w
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2010, 11:18:42 am »
no jeszcze nie jezdze nim juz 2lata i nic sie do tej pory nie dzialo auto dopiero po tych mrozach zaczelo cos mnie niepokoic ten dziwny dzwiek jak sie rozgrzeje to juz tego nie slychac ,,,ale chetnie bym ten olej zmienil tylko gdzie moze macie jakiegos speca od wymian aby mi to dobrze zrobil wyplukal i zalal bo bylem u jednego w lodzi to zobaczyl stwierdzil ze wszystko ok wyciekow brak a oleju sie nie wymienia i powiedzial ze sie nie dotyka,,,,moze macie jakiegos jagomaniaka z lodzkiego co podchodzi do tego z sercem i pasja bo wszystkich co znam to traktuja nasze koty jak kupe zelastwa i nic pozatym,,,,

To tego mechanika, który twierdzi że skrzyni się nie dotyka to omijaj szerokim łukiem!

Whisnia

  • Gość
Odp: mile kociaki czy znacie jakiegos dobrego uczciwego mechanika od jaguarow stype w
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 05, 2010, 20:51:05 pm »
a czy zmieniałeś juz olej wraz z filtrem w skrzyni zaraz po zakupie pupila czy tak jak wiekszość czekasz az zaczną sie jakieś naprawde wielkie niedomagania ??
Jakaś aluzja...  :-gwizd  ;D

Whisnia

  • Gość
Odp: mile kociaki czy znacie jakiegos dobrego uczciwego mechanika od jaguarow stype w
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 05, 2010, 20:52:27 pm »
no jeszcze nie jezdze nim juz 2lata i nic sie do tej pory nie dzialo auto dopiero po tych mrozach zaczelo cos mnie niepokoic ten dziwny dzwiek jak sie rozgrzeje to juz tego nie slychac ,,,ale chetnie bym ten olej zmienil tylko gdzie moze macie jakiegos speca od wymian aby mi to dobrze zrobil wyplukal i zalal bo bylem u jednego w lodzi to zobaczyl stwierdzil ze wszystko ok wyciekow brak a oleju sie nie wymienia i powiedzial ze sie nie dotyka,,,,moze macie jakiegos jagomaniaka z lodzkiego co podchodzi do tego z sercem i pasja bo wszystkich co znam to traktuja nasze koty jak kupe zelastwa i nic pozatym,,,,
Dziwny dźwięk jak się rozgrzeje powiadasz... to zaraz możesz mieć taką samą lipę jak ja...  :-gwizd

ttomasz2005

  • Gość
A jaką lipe miałeś u siebie , bo umnie też slychać skrzynie biegow , z tym że olej byl wymieniany u mnie i nc ne momogło podobno to konwenter  te skrzynie tak głośno chodzą , znaczy sie jak stoje i trzymam na hamulcu np na d lub r to ją slychać jak chrobocze.

Whisnia

  • Gość
EEE to jeszcze pewnie nie lipa :) Z regeneracją konwertera nie ma problemu

ttomasz2005

  • Gość
A u ciebie co sie stalo?

Whisnia

  • Gość
długo by opowiadać, ale skończyło się na wymianie silnika :( na szczęście to już dawno za mną, ale u Ciebie to napewno nie to :)

BOGDA

  • Gość
przyłącze się do poszukiwań.... potrzebny mechanik w okolicach Wawy najlepiej od strony Pruszkowa ... w swoim kocie wiecznie coś dłubię ...:( i gdzie bym nie podjechała to każdy mi mówi że to naprawi a jak się pytam czy już kiedyś grzebał w jakimś jagu ...to oczywiście odpowiedź brzmi : NIE .. - ja trace kasę ,a usterka dalej jest nienaprawiona ...:) ostatni mechanik bardzo dobry -taka miał opinię -niestety laik w jaguarach ,czy fordach jak mi na wymieniał części do wymiany to musiałabym wymienić pół samochodu .
Niestety kupić  część i wymienić ją to ja i sama potrafię :)..domyślam się że mechanika w każdym aucie jest podobna ,ale szukam kogoś kto ma chociaż malutkie doświadczenie  w tej marce ... jeśli chodzi o poważne sprawy silnikowe czy podłączenie pod komputer i bardzo dobre zdiagnozowanie odczytu -polecam bardzo serwis w Babicach , ale proszę pamiętać że ceny też tam są serwisowe... :)

Elulka

  • Gość
Odp: mile kociaki czy znacie jakiegos dobrego uczciwego mechanika od jaguarow stype w
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 08, 2011, 05:38:39 am »
Piastów, ul. Dworcowa (nr-u nie pamiętam), jest to dom jednorodzinny, ale na podwórzu stoi kilka kotów więc poznasz, jest to w okolicy szkoły podstawowej. Panowie zajmują się Jagami od ok. 20 lat, są znani w całej Polsce. Polecam :)

ciamajda

  • Gość
Odp: mile kociaki czy znacie jakiegos dobrego uczciwego mechanika od jaguarow stype w
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 09, 2011, 20:25:27 pm »
BOGDA- jaki masz problem z kotem:)
Te auta lubią pieścić kierowców i same lubią być pieszczone.
Z doświadczenia wiem, że gdy kot staje na drodze to dawno nikt go nie sprawdzał długo