Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 2708 razy)

Profesorek

  • Gość
Witam wszystkich
« dnia: Czerwiec 25, 2008, 14:35:27 pm »
Witam,
trochę mi głupio, że nie jest to mój pierwszy post na tym forum...  :-wstyd.
Postaram się poprawić :)
Od kilku dni jestem posiadaczem S-Type z roku 2000, z silnikiem 4.0 V8.
Auto ma chyba wszystko (chyba  że jestem w błędzie, to proszę mnie uświadomić. W każdym razie, wszędzie tam, gdzie w instrukcji napisano, że coś jest opcjonalne, to u mnie jest.
Zdjęcia mam w tym momencie tylko takie byle jakie, robione przez gościa, który auto sprowadził z Luxemburga.
Aparat foto już do mnie jedzie, potem zarzucę coś więcej.









qbaty

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2008, 14:45:04 pm »
No ładne cacko :)  :-10points
W innym wątku pisałeś coś o zamontowaniu ksenonów i wymaganych spryskiwaczach reflektorów - te zaślepki między "oczkami" wyglądają jak spryskiwacze. Sprawdź czy nie są to przypadkie w pełni funkcjonalne spryskiwacze - uruchom silnik, włącz światła mijania, spryskaj szyby płynem i poproś kogoś, żeby obserwował czy przypadkiem reflektory też nie są w tym czasie czyszczone.

Batman

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2008, 18:44:27 pm »
Jedynie do czego bym się doczepil to że czarna skóra a nie jasna aler to kwestia gustu. Piękne autko. Gratuluje

zyrcia

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2008, 23:08:43 pm »
Naprawdę gratuluję zakupu. Autko naprawdę piękne. Bardzo zadbane. Co do skóry Batman, to chyba nigdy nie miałeś auta w jasnej skórze ;D. Jak wszysto ma swoje plusy ale największym jej minusem jest to że jest jasna  ;D ;D.

Batman

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2008, 04:48:15 am »
Miałem droga Moniko i w sumie teraz też mam. Wiem dobrze co to znaczy jasna skóa w aucie.

Profesorek

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2008, 09:48:26 am »
Dzięki wszystkim, sam też jestem z kociaka bardzo zadowolony.

qbaty, o tym, że to mogą być spryskiwacze nie pomyślałem, sprawdzę później i dam znać.

Moja ślubna boi się tego auta, mówi że czuje się jak za sterem samolotu, za dużo światełek, elektroniki i za szybko jeździ :)

zyrcia

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 26, 2008, 10:53:24 am »
To że szybko jeździ, nikt mi nie musi udawadniać hehehe. Z tym trzeba uważać  ;D. Ale jaki komfort jazdy. Szkoda ze twoja ślubna nie siedziała w XJR-e. Szybko by zmieniła zdanie, ze S-type to maluszek.

Batman

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 26, 2008, 14:59:23 pm »
Jak przywyknie to nie bedzie chciała wysiąść i bedziesz mial problem

Profesorek

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 29, 2008, 09:40:27 am »
W pierwszym poście tego wątku napisałem, że mój Kociak ma wszystko, muszę odszczekać. Nie ma rolety tylnej szyby. W miejscu przewidzianym na przycisk podnoszenia/opuszczania jest zaślepka. Ale mogę żyć z tym faktem :)

Aparat już do mnie dojechał. Obiecane zdjęcia wkrótce.

pozdrawiam wszystkich !

Batman

  • Gość
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 29, 2008, 12:17:55 pm »
eee jak rolety nie masz to co to za auto  :-R