Dział Techniczny > S-TYPE (1999-2007)

S Type glossssssss

(1/4) > >>

dziej076:
Witam wszystkich szanownych kolegow .Po raz kolejny przyszlo mi zmagac sie z problemem kotka i nieodzownym pomocnikiem wrozwiazaniu  tego problemu okazuje sie ta stronka mianowicie
jESTEM SZCZESLIWYM POSIADACZEN 2 KOTKOW XJ6 I S TYPA
problem tkwi w S TYPIE TZN
CZY moze mi ktos powiedziec czy jest mozliwe aby uszkodzeniu ulegl jakis prtzekaznik lub cos w tym stylu
Usterka wyglada w ten sposob
nie mozna wlaczyc radia wogole sie nie podswietla na podsufitowce przy szyberdachu swieci sie caly czas przycisk z jakas czerwona kontrolka i nie dzialaja tzn nie wydaja glosu czujniki cofania .Nie wspomne juz o fakcie iz ponoc S TYPE informuje glosem swojego uzytkownika o np niskim stanie paliwa  a u mnie nic ani slychu ani widu
Kolejne pytanko dla wtajemniczonych jaka pojemnosc ma bak benzyny w S TYPIE
Wielkie dzieki za jakakolwiek sensowna odpowiedz
Pozdrawiam ze SZKOCJI
ANDRZEJ  :-K

tomasz:
pomogę tylko w 1 pytaniu - bak mam 69 litrów

Whisnia:
czerwona kontrolka na podsófitce jest od czujników cofania. Świeci gdy są wyłączone, lub nie działają. Zanim zaczniesz zdejmować zderzak porządnie wyczyść czujniki cofania. Jak są brudne to nie chcą działać.  Mój mnie głosem nie informuje o rezerwie benzyny (wyświetla się tylko komunikat low fuel level) także nie wiem skąd masz takie informacje (chyba że u mnie też nie działa  ;D.  Co do radia to nie mam pomysłu..

dziej076:
 :-thank No coz nic dodac nic ujac
Po raz kolejny dziekuje za zrozumienie i szybkie odpowiedzi ---jestescie WIELCY !!!!
dddzzziiieeekkkuuujjjeeeeeeee :-thank
Co do tych komunikatow glosowych to juz sie z tym spotkalem w S TYPie poszperam popatrze moze cos znajde TAK CZY INACZEJ DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO

Whisnia:
A który to rocznik? Może te komunikaty były od któegoś roku?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej