Autor Wątek: Witam, wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 4282 razy)

Whisnia

  • Gość
Odp: Witam, wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 04, 2010, 21:46:36 pm »
Witaj!

Lucky

  • Gość
Odp: Witam, wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 04, 2010, 23:49:22 pm »
Dziekuję za tak miłe i liczne powitania :)) na dziś udało mi się naprawić podnoszenie fotela:) jak w życiu nic na siłe tylko młotkiem:) zadziałało doświadczenie z polskiej produkcji i patrzenie na ręce ojca siłującego się jakieś 20lat temu z fotelem w fiacie 125. Niestety czujniki parkowania niedziałają echhh .Wtedy ich nie było:) Ale pomijając temat do tej pory jezdziłem audi b4 cabrio i opel astra cabrio twintop, mitsubishi i francuzami z racji pracy w psa ... :) ale to co udało mi się teraz nabyć to cacko:)) marzenie:)) i początek choroby:)) podpowiedzcie drodzy forumowicze gdzie kierować pierwsze kroki-serwis czy opinie ...  trochę nurtuje mnie skrzynia i jej obsługa oraz takie szczegóły jak ten czujnik... jutro jadę na s-plus Panowie mają dopieścić autko-czystość. niezbyt lubię niestety jeżdzić po kimś bez odświerzenia:)) Pozdrawiam i dajcie znać kiedy się spotykacie. Mogę polecić trochę ciekawych miejsc z racji już uczestnictwa w klubach cabrio. tam też były Jagi może ktoś z Was był?

Lucky

  • Gość
Lucky-Powitanie
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 04, 2010, 23:50:40 pm »
Dziekuję za tak miłe i liczne powitania ) na dziś udało mi się naprawić podnoszenie fotela:) jak w życiu nic na siłe tylko młotkiem:) zadziałało doświadczenie z polskiej produkcji i patrzenie na ręce ojca siłującego się jakieś 20lat temu z fotelem w fiacie 125. Niestety czujniki parkowania niedziałają echhh .Wtedy ich nie było:) Ale pomijając temat do tej pory jezdziłem audi b4 cabrio i opel astra cabrio twintop, mitsubishi i francuzami z racji pracy w psa ...  ale to co udało mi się teraz nabyć to cacko:)) marzenie:)) i początek choroby:)) podpowiedzcie drodzy forumowicze gdzie kierować pierwsze kroki-serwis czy opinie ...  trochę nurtuje mnie skrzynia i jej obsługa oraz takie szczegóły jak ten czujnik... jutro jadę na s-plus Panowie mają dopieścić autko-czystość. niezbyt lubię niestety jeżdzić po kimś bez odświerzenia:)) Pozdrawiam i dajcie znać kiedy się spotykacie. Mogę polecić trochę ciekawych miejsc z racji już uczestnictwa w klubach cabrio. tam też były Jagi może ktoś z Was był?

_davido

  • Gość
Odp: Witam, wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 05, 2010, 00:16:56 am »
:-witamy

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Lucky-Powitanie
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 05, 2010, 13:37:37 pm »
:-super

co do spotkan, to polecamy sie:

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/board,13.0.html

oraz

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/board,14.0.html

dzis mialbys okazje o godz 19 w warszawskie haremba

do zobaczenia!

Lucky

  • Gość
Odp: Witam, wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 05, 2010, 17:36:44 pm »
Witam, dzięki 10-11 kwiecień miło się zapowiada:) co to znaczy zrzeszony czy nie ? wystarczy należeć do Klubu czy trzeba się jeszcze jakoś wkupić :))

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Witam, wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 05, 2010, 17:59:55 pm »
dokladna instrukcja jak sie "wkupic" dostales na PW  :-W