Dział Techniczny > X-TYPE (2001-2010)

bezpiecznki i przekazniki

<< < (2/8) > >>

bodi:
Tam idą takie same jak wszędzie czyli H1
w mijania, drogowych i halogenach są H1
a jeżeli chodzi o prawdopodobieństwo to mi światła mijania skończyły się kilka miesięcy temu jednego dnia po obu stronach (nie potrafię określić czy w tym samym momencie, bo było to w dzień, ale na 100% w ciągu jednego dnia)
Jeżeli chodzi o bezpieczniki, to są różne skrzynki bezpieczników i powinieneś zajrzeć do książki auta (jeżeli takową posiadasz) lub na forum są podane różne układy i powinieneś znaleźć, który to bezpiecznik

Fiorino:
Witam, a czy ktoś mógłby mi powiedziec który bezpiecznik odpowiada za drugie gniazdko zapalniczki w bagażniku wersji kombi?
Te pod radiem działa, a wygląda na to, że wszystkie bezpieczniki pod kolumną kierowniczą są wporządku.
Ł.

voitec:

--- Cytat: JaguarClub w Maj 27, 2016, 17:57:18 pm ---Napiszcie proszę jaki bezpiecznik będzie odpowiadać za poprawne działanie zapalniczki, x type 2007 2,2D - wiem,że temat był poruszany ale były różne układy bezpieczników stąd moje pytanie

--- Koniec cytatu ---
Poszukaj: http://www.jagrepair.com/images/AutoRepairPhotos/CarPDFFiles/JaguarXType/2007XTypeElectrical.pdf

Fighter8888:
Hej który bezpiecznik odpowiada za spryskiwacze nie moge dojsc ,wycieraczki działają
2.1 v6
Od telefonu motorola tez jest bezpieznik?

Shimon:
Witam,

Czy w Jaguarze X-Type za światła przeciwmgielne przednie jest odpowiedzialny indywidualny bezpiecznik ? Bo wszystko świeci oprócz przednich halogenów :(
Nie jest normalne że w dwóch naraz żarówki się  spaliły ....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej