Autor Wątek: JAGUAR MKII REMONT REJESTRACJA  (Przeczytany 6511 razy)

arek

  • Gość
JAGUAR MKII REMONT REJESTRACJA
« dnia: Grudzień 20, 2009, 16:59:01 pm »
WITAM WSZYSTKICH POSIADACZY KOTOW, SPROWADZILEM MKII z 67r z ANGLI W STANIE NIE ZLYM ALE DO ODBUDOWY ZEWNETRZNEJ ,WNETRZE BARDZO LADNE - SKORY IDEALNE ,OPRUCZ ELEMENTOW  Z DREWNA KTORE WYNAGAJA ODNOWIENIA - LATA!!!  MAM DYLEMAT ODNOSNIE REJESTRACJI NA ZOLTE TABLICE I PRZEKLADKI KIEROWNICY - CZY ZOSTAWIC PELEN ORYGINAL, BARDZO BEDE WDZIECZNY ZA POMOC I OPINIE.  POSIADAM TEZ CZESCI DO MKII  JAKBY COS BYLO POTRZEBNE.  :-tylko  :-A

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: JAGUAR MKII REMONT REJESTRACJA
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2009, 17:52:00 pm »
zależy co chcesz uzyskać jako finał

optre

  • Gość
Odp: JAGUAR MKII REMONT REJESTRACJA
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2009, 18:10:59 pm »
Moim zdaniem lepiej zostawić orginał.

Budnik

  • Gość
Odp: JAGUAR MKII REMONT REJESTRACJA
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2009, 22:09:37 pm »
Mam przed sobą tą samą decyzję , co prawda mam Daimlera V8 2,5 , ale moim zdaniem tylko oryginalny MKII ma sens.
Przełożenie kierownicy, nawet o tym nie pomyślałem , to lepiej odrazu budować replikę. Kto wie gdzie dać w dobre ręce chromy ?
Przemek

Offline MATriX335

  • Zboczeniec Klubowy
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 859
Odp: JAGUAR MKII REMONT REJESTRACJA
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2009, 22:24:56 pm »
Również jestem za oryginałem. Zwłaszcza że zarejestrowanie go z kierownicą po prawej stronie nie będzie problemem a po przełożeniu kierownicy może być problem z rejestracją na żółte tablice.
XJ40 1988 3.6l
S-Type 2000 3.0l

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: JAGUAR MKII REMONT REJESTRACJA
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2009, 16:11:04 pm »
nawet nie...
E-type są sprzedawane w spec. LHD/RHD oczywiście w PL to jest trochę inaczej bo PL to kraj gdzie wartość zabytku ocenia rzeczoznawca od klepanych Seicento.
Jeżeli przekładka to tylko z możliwością powrotu do oryginału, ale to jak robią firmy restaurujące...  - ze względów praktycznych