Autor Wątek: Spotkania cykliczne- Region Małopolski  (Przeczytany 37709 razy)

Whisnia

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:42:44 pm »
Ta wersja z ćwiartką brzmi fajnie, a od ćwiartki do połowki już nie daleko  :-hehe

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:44:07 pm »
To co panowie, gdzie i kiedy się spotykamy? ;D Jest nas, normalnie, aż trzech już... Szok ;D

Whisnia

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:45:07 pm »
Jakieś dwa miesiące temu logował się ktoś w Rzeszowa, ale 0 odpowiedzi  :(

szczypior

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:46:28 pm »
Jakieś dwa miesiące temu logował się ktoś w Rzeszowa, ale 0 odpowiedzi  :(
chyba kozioł jest z rzeszowa
ja też kiedyś mieszkałem w tamtych stronach

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:47:19 pm »
Spokojnie. Najpierw niech się wszyscy z regionu dowiedzą  co i jak, a potem się pomyśli co z tym fantem robić dalej. Szczerze mówiąc, to już od dość dawna chodzi mi po głowie pomysł zorganizowania takiej "podkomórki" JCP ;D

Whisnia

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:47:30 pm »
Wypada się spotkać gdzieś w środku drogi - Kielce?

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:50:30 pm »
To może tak bardziej "krajoznawczo" i Chęciny, może Sandomierz, dość znany już, wydaje się. Ostatecznie może być Wąchock ;D

Ale Kielce - także czemu nie :) Obawiam się, że w tej porze roku, a i w ogóle wokół danych miejsc (nie-miejskich) może być tak sobie z 'czasowypełniaczami' ;)

Whisnia

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:51:36 pm »
Pisząc kielce miałem na mysli chęciny, babią górę, jaskinię "Raj" - jest tam w okolicy pare fajnych miejsc

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:58:00 pm »
Chęciny, Święty Krzyż/Łysa Góra (jak kto woli ;D), "Raj" to sztandarowe miejsca wycieczek szkolnych w ten region, więc najlepiej próbować "poza sezonem", czyli na moje oko okres marzec-czerwiec odpada. A zimą jest najzwyczajniej w świecie zimno, więc najlepiej byłoby zjechać się w jakiejś restauracji i pogaworzyć przy czymś dobrym. (Jeżeli o tym mówimy (mówię ;D) - Karczma Bida w Bogucinie, niedaleko Lublina - lepszych rzeczy chyba nigdy nie jadłem ;)

Tak wygląda mój pomysł ;)

Whisnia

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 08, 2009, 23:00:57 pm »
Oczywiście miałem na myśli Łysą Górę  :-wstyd
jeśli chodzi o posiadówę to  :-za

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 08, 2009, 23:41:07 pm »
Jeżeli pomysłodawca robertth się zgodzi, a moderatorom to nie wadzi, to można zmienić nazwę tematu na "Sekcja Małopolska" i oficjalnie zainaugorwać jej istnienie.

Kto za?
Bo ja owszem, :-za

robertth

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 09, 2009, 00:28:11 am »
Jeżeli pomysłodawca robertth się zgodzi, a moderatorom to nie wadzi, to można zmienić nazwę tematu na "Sekcja Małopolska" i oficjalnie zainaugorwać jej istnienie.

Kto za?
Bo ja owszem, :-za

Oczywiście jestem za stworzeniem sekcji po stronie wschodniej, nie tylko małopolskiej. Widzę, że nie bedzie łatwo zebrać wszystkich Jago-maniaków ze wschodu..., więc...

Moja wizja jest taka, aby organizować spotkania cykliczne dla całego JCP, organizatorem spotkania (miejsce, ciekawostki, próby, imprezy...) mogą być osoby nie moderujące forum. Ustalane będą jedynie terminy spotów przez moderatorów i osoba odpowiedzialna za organizację.
Termin musi być stały, np. pierwszy piątek miesiąca.
Dodam, że to może być okazja do promocji naszego forum na imprezach, które są organizowane w róznych regionach. Np. Ogniska, dyskoteki, bale, śluby znajomych Jagomaniaków, itp., w razie braku pomysłów, możemy spotkać się tylko na piwo i już...
Wtedy możemy je nazwać "spotkania cykliczne JCP" organizowane w całej Polsce.
Jestem otwarty na propozycje...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2009, 00:39:16 am wysłana przez robertth »

robertth

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 09, 2009, 00:42:41 am »
To może tak bardziej "krajoznawczo" i Chęciny, może Sandomierz, dość znany już, wydaje się. Ostatecznie może być Wąchock ;D

Ale Kielce - także czemu nie :) Obawiam się, że w tej porze roku, a i w ogóle wokół danych miejsc (nie-miejskich) może być tak sobie z 'czasowypełniaczami' ;)

Czasowypełniacze zrobimy sobie sami, wystarczy , że będziemy ;)

Whisnia

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 09, 2009, 20:04:33 pm »
Jeżeli pomysłodawca robertth się zgodzi, a moderatorom to nie wadzi, to można zmienić nazwę tematu na "Sekcja Małopolska" i oficjalnie zainaugorwać jej istnienie.

Kto za?
Bo ja owszem, :-za
:-za

Gosek

  • Gość
Odp: Spotkania cykliczne- Lubelskie
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 09, 2009, 23:54:13 pm »
Ja jestem za!! Ale ja sie pisze tylko w sezonie bo moj jag zimuje teraz w cieplym garazyku i wyjezdza tylko  na sezon letni:) Ale jestem za!!