Autor Wątek: witam wszystkich jagomaniakow  (Przeczytany 8651 razy)

KINSKY1975Y

  • Gość
witam wszystkich jagomaniakow
« dnia: Maj 24, 2008, 21:09:04 pm »
Jak wymaga kultura witam wszystkich .Co prawda nie mam jeszcze jagusia ,chociaz kota owszem, bo zamierzam jaga kupic .Mialem w zyciu 16 aut (beemki mietki jeepy vw itp) ale chyba pora na cos wyjatkowego .Szukam x300 rok 95 i wzwyz,zamierzam wydac  17kpln na auto bez gazu, ewentualnie samemu pozniej zagazowac.Szkoda ze jeszcze go nie mam bo bede sie czul na tym forum troche kulawy , ale coz wiedza zdobyta na forum pozwoli wybrac (mam nadzieje )w miare dobry egzemplarz Pozdrawiam wszystkich serdecznie
 

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: witam wszystkich jagomaniakow
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2008, 21:31:42 pm »
Dokładnie po to tu jesteśmy ;)
a kulawy nie masz powodu się czuć bo wielu z nas własnie przez forum znalazlo swojego obecnego kota.
witamy serdecznie :-tylko
'XJR XJ40

ja$

  • Gość
Odp: witam wszystkich jagomaniakow
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2008, 21:55:34 pm »
witamy Cie bardzo serdecznie.... :-V :-V

qbaty

  • Gość
Odp: witam wszystkich jagomaniakow
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2008, 22:20:44 pm »
a kulawy nie masz powodu się czuć bo wielu z nas własnie przez forum znalazlo swojego obecnego kota.
Potwierdzam - trafiłem tu wiedziony chęcią posiadania Jaga. A dzięki pomocy forumowiczów od kilku miesięcy jestem posiadaczem lekko zabiedzonego, szarego kocurka ;D. A pomoc i wsparcie, które tu uzyskuję jest bezcenne ;)
Życzę powodzenia w poszukiwaniach. Jak będziesz potrzebował rady, wsparcia, pomocy - pisz, na pewno je tu znajdziesz :)

bombki

  • Gość
Odp: witam wszystkich jagomaniakow
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2008, 20:04:20 pm »
witaj, ja jestem najlepszym przykładem że brak jaga nie przeszkadza w dobrej zabawie na tym forum, choć nie ukrywam że już mnie to troszkę drażni ;D

KINSKY1975Y

  • Gość
Odp: witam wszystkich jagomaniakow
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2008, 21:08:43 pm »
dziekuje za serdeczne przywitanie .Bombki , nie wiem jak mozna tak dlugo wytrzymac bez jaga bedac zarazonym, ja osobiscie stane na glowie zeby x300 znalazl sie szybko w moim posiadaniu .Dzisiaj ogladalem i jezdzilem xj40 z 4 litrowym motorkiem i stwierdzilem ze bmw 7 sie chowa ,jak zreszta nie jedno ,,luksusowe' autko .Z pelna swiadomoscia  stwierdzam ze na punkcie jaga dostalem jobla (czyt. kota)  pozdrawiam wszystkich serdecznie !!!

Robson

  • Gość
Odp: witam wszystkich jagomaniakow
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 25, 2008, 21:12:52 pm »
I tak trzymaj  :-V Spróbuj się przejechać V12 5.3 .
Zakochasz się od pierwszej jazdy i nie przestanieć pragnąć właśnie takiego ;D ;D ;D

KINSKY1975Y

  • Gość
Odp: witam wszystkich jagomaniakow
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 25, 2008, 21:27:26 pm »
Robson,,wiem ze milosc jest slepa ,jednak mierze sily na zamiary, .V12 jest jednak zbyt paliwozerna bestia i nie chce tylko podziwiac auta w garazu ale troche nim jezdzic .Potrafie sobie wyobrazic jak sobie radzi taki silnik , na pewno pozostawia niezatarte wrazenia z jazdy na dluuuugi czas .wystarczy mi 3,2 w koncu tak na dobra sprawe mocy v12 nie ma w polsce gdzie wykorzystac aczkolwiek samo posiadanie takiego potwora budzi  :-R ..Jeszcze raz pozdrawiam . stan mojej duszy z braku posiadania jaga mozna porownac z  :-cry

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: witam wszystkich jagomaniakow
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 25, 2008, 21:36:34 pm »
myśle ze  nie powinienes sie obawiac 4.0
roznice w spalaniu sa niewielkie a masz porządną skrzynie z kickdownem i trybem sport
(chyba ze manuala szukasz to co innego)
'XJR XJ40

Sambor

  • Gość
Odp: witam wszystkich jagomaniakow
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 26, 2008, 01:58:11 am »
Nie zebym zaraz wchozil w polemike ale manual to jest to!!!!!! :-10points :-10points :-10points witam na forum

KINSKY1975Y

  • Gość
Odp: witam wszystkich jagomaniakow
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 26, 2008, 16:28:08 pm »
Walec ,,alez ja sie nie obawiam 4,0 tylko 5,3 v12 ktore proponowal Robson .4,0 chetnie bym wzial do swojego garazu. A tak  ze zapytam w powitalni :manual jest lepszy  ?  Dlaczego?  Pozdrawiam wszystkich

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: witam wszystkich jagomaniakow
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 26, 2008, 17:54:04 pm »
Tutaj uzyskasz kupę subiektywnych opinii. Ja uważam że do XJ automat pasuje ale inni lubią się bawić drążkiem i manuala nie odpuszczą. Argumentów z działu niezawodność nie ma ani przeciwko manualowi ani automatowi.
'XJR XJ40

Sambor

  • Gość
Odp: witam wszystkich jagomaniakow
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 26, 2008, 17:57:10 pm »
nie mowie, ze lepszy ale mam taka subiektywna opinie, ze porshe, subaru czy jaguar powinien byc w manualu. automat z kick downem nigdy nie da tego co redukcja biegu, hamowanie biegami itd...

Sambor

  • Gość
Odp: witam wszystkich jagomaniakow
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 26, 2008, 18:54:08 pm »
 :-R

Sambor

  • Gość
Odp: witam wszystkich jagomaniakow
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 26, 2008, 23:06:22 pm »
blondynki brunetki itd 8) tylko nie myslcie, ze jestem z tych, co nigdy nie jezdzili automatem i krytykuja. otoz mialem mercedesa 124 w automacie i uwielbiam automat. och jaki to byl mercedes. modle sie, zeby moj xjs byl tak bezawartjny i przyjemny w obsludze. ale jednak xjs +manual  :-10points :-10points :-10points