Autor Wątek: Sliczny Srebrny Kociak  (Przeczytany 4938 razy)

piotritaly

  • Gość
Sliczny Srebrny Kociak
« dnia: Kwiecień 17, 2008, 13:38:47 pm »
Witam serdecznie posiadaczy kotów :) Pragne dołączyc do waszej rodziny  :) Ujerzdzam S- typa 3.0 v6 srebrnego na felgach na wypasie 17cali przytuliłem kotka 11.04.2008 z niemiec a wcześniej mieszkał  we Włoszech :) Ja mówie biegle po włosku więc mi to bardzo odpowiada. Kotek był nie dbale traktowany ale to się teraz zmieni :) Ma jasny środek i pięknie mruczy. Będzie mi służył do jazdy codziennej i dostał juz do jedzenia butle z gazem. Wiem że nie powinienem ale to ze względu na ekonomie. to pierwszy Jag w moich rękach. Pozdrawiam.

Batman

  • Gość
Odp: Sliczny Srebrny Kociak
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2008, 14:05:59 pm »
Witamy w Naszym gronie. Zapodaj fotki

zyrcia

  • Gość
Odp: Sliczny Srebrny Kociak
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2008, 15:45:44 pm »
Witaj Kolego,
widzę, że iloś posiadaczy s-typów gwałtownie rośnie na forum. Życzę ci żebyś tu zaglądał głównie dla przyjemności i pogłęgiania pasji ;D

bombki

  • Gość
Odp: Sliczny Srebrny Kociak
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2008, 17:27:17 pm »
Witaj i korzystaj do woli z tego oto forum- niech Ci dobrze służy!!!

piotritaly

  • Gość
Odp: Sliczny Srebrny Kociak
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2008, 21:27:08 pm »
Dzięki koledzy. Jak się tu wstawia zdjęcia żeby wam pokazac kotka ??

Gerry

  • Gość
Odp: Sliczny Srebrny Kociak
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2008, 21:45:24 pm »
Witam Esiaka  8).
pod pisaną wiadomością są opcje dodatkowe. trzeba je rozwinąć i tam jest jest mozliwość dołączenia 3 zdjęc lub innych plików na jeden post.
Dawaj te fotki śmiało.
Pozdroxy z Kielc.

piotritaly

  • Gość
Odp: Sliczny Srebrny Kociak
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 18, 2008, 21:53:37 pm »
Macie

bombki

  • Gość
Odp: Sliczny Srebrny Kociak
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 18, 2008, 22:09:28 pm »
No niestety nic nie mamy :-thumpdown

piotritaly

  • Gość
Odp: Sliczny Srebrny Kociak
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 19, 2008, 10:49:28 am »
Dzisiaj odbieram kotka z prania wczoraj zajrzałem bo nie wytrzymałem i powiem wam że wyglłąda rewelacyjnie skurka jak nowa, pachnący kierownica bez brudu błyszcząca :] jeszcze dzisiaj polerka z zewnątrz i mycie felg od środka w 430 się zamkne koleś nie jest tani ale robi to dobrze. Tylko jest mały problem nie ma słońca i chyba padało buuuuuuuuuuuuuuu a ja dzisiaj pruje do Krakowa bo jest dobra imreza w Cieniu clubing  ;D

piotritaly

  • Gość
Odp: Sliczny Srebrny Kociak
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 30, 2008, 21:03:23 pm »
Chłopaki jakie macie doświadczenia z kotami jeśli chodzi o niezawodnośc kociaka czy często odwiedza się serwisy? Pytam bo to pierwszy mój kotek i chcialbym wiedziec czy odwiedza się często serwis  ??
Bo mam już jeden problem i jestem umówiony n a9 maja w kr na serwis.

kuba

  • Gość
Odp: Sliczny Srebrny Kociak
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 05, 2008, 16:46:40 pm »
witam Cie. Tak sie sklada ze ja tez przemieszczam sie S-Type z 3 litrowym silnikiem. Zeby Cie nie bylo za dobrze dodam ze kociak stoi na 18-sto calowych felgach:) Jezeli auto bylo zadbane nie powinienes miec wiekszych problemow z awaryjnoscia, jesli natomiast  poprzedni wlasciciele nie dbali o samochod to moze czekac Cie troche pracy. Nie zmienia to faktu ze legendy jakoby trzeba bylo miec dwa koty bo jeden zawsze stoi w serwisie sa wielka bujda. Dbaj o niego to bedzie Ci dobrze sluzyl

daniel

  • Gość
Odp: Sliczny Srebrny Kociak
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 06, 2008, 10:32:17 am »
Muszę powiedzieć, że tak naprawdę to trzeba mieć dwa koty. Conajmniej. Bo jak masz jednego to od razu masz ochotę mieć ich więcej i więcej... Jeden nie wystarcza ;D

kuba

  • Gość
Odp: Sliczny Srebrny Kociak
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 06, 2008, 14:45:03 pm »
myslisz ze jak sie dwa koty zamknie na cala ciemna noc w garazu to beda "paczkowac"? :)

piotritaly

  • Gość
Odp: Sliczny Srebrny Kociak
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 09, 2008, 13:10:47 pm »
Chłopaki ale cos w tym jest że ciągnie do drugiego kota  :-za mam mojego a się za innymi rozglądam i zauważyłem że się ludzie witają posiadacze kotów nawet kiedyś przed tesco zapatkował taki xj kołomnie i wiecie jak to pięknie wyglądało już się nie moge doczekac kiedy pojade na zlot kociaków i zaparkuje kota w szeregu z innymi to musi byc piekny widok  :-tylko

zyrcia

  • Gość
Odp: Sliczny Srebrny Kociak
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 10, 2008, 06:25:48 am »
Już niedługo twój kotek zamiałczy obok naszych - najpóźniej 12-14 wrzesnia w Sandomierzu ;D