Autor Wątek: Ja i mój kot  (Przeczytany 5015 razy)

qbaty

  • Gość
Odp: Ja i mój kot
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 01, 2008, 17:05:22 pm »
Myślę, że niekulturalnie jest "podkradać" ten powitalny, bądź co bądź, wątek MP_JIMMY'mu na dyskusję, której temat powoduje spustoszenie w mojej głowie i niepewność o naszą przyszłość u mojej "księgowej", która uważa (i może mieć nawet rację), że sam zakup takiej zabawki w tak przełomowym momencie naszego życia był lekko nieodpowiedzialny ;). Ale tu od razu przychodzi mi do głowy cytat z jakiegoś filmu: "Na tę chorobę medycyna zna dwa lekarstwa - żadne nie działa".
Proponuję zamknąć temat prozy życia i wrócić do dyskusji na przyjemniejsze tematy - MP_JIMMY gratuluję pięknego kociaka i życzę duuuużo radości z posiadania :D

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Ja i mój kot
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 01, 2008, 18:46:31 pm »
piekny kolor, pieknie !!



                                                :-witamy

LUXOREK

  • Gość
Odp: Ja i mój kot
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 01, 2008, 18:47:08 pm »
ja jeszcze dodam że jestem na tym samym etapie co koledzy powyżej tzn budowa, wykończenie itd. W czasach gdy nie wypada już iśc samemu do sklepu i kupić kafelki trzeba zatrudnić architekta. Koszty rosną okrutnie i tym samym trudniej jest powiekszać kolekcję chociażby Jaguarów.
Wyobraźcie sobie panowie jakie życie byłoby piekne gdyby nasze księgowe miały takie podejście do życia jak zyrcia. ach.

Batman

  • Gość
Odp: Ja i mój kot
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 02, 2008, 22:56:48 pm »
Życie jest zbyt krótkie i zbyt kruche zeby miec tylko jednego jaga

kuba

  • Gość
Odp: Ja i mój kot
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 02, 2008, 23:05:03 pm »
   Panowie i Panie. Bez glazury mozna zyc, a bez Kota nie da rady:) No chyba ze ta glazura to do garazu:):):)