Autor Wątek: Kocur z Sosnowca - ul. Naftowa (moze Walec lub koledzy ze Slaska go namierza?)  (Przeczytany 4196 razy)

propagator

  • Gość
Zadanie dla Walca i ekipy ze Slaska - namierzyc, zwerbowac!  :-za :-hehe :-hehe :-hehe Parkuje przy ul Naftowej w Sosnowcu... i o ile mnie oko nie myli, to XJSC...
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2009, 21:29:58 pm wysłana przez propagator »

macho

  • Gość
Odp: Kocur z Sosnowca - ul. Naftowa (moze Walec lub koledzy ze Slaska go namierza?)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2009, 21:44:50 pm »
A Ty skąd to wiesz? Masz prywatnego satelite? ::)

propagator

  • Gość
Odp: Kocur z Sosnowca - ul. Naftowa (moze Walec lub koledzy ze Slaska go namierza?)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2009, 21:53:51 pm »
Macho,  :-W "szpiedzy" JCP rozsiani sa po calym swiecie...  :-hehe :-hehe :-hehe 8)

macho

  • Gość
Odp: Kocur z Sosnowca - ul. Naftowa (moze Walec lub koledzy ze Slaska go namierza?)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2009, 21:56:26 pm »
A żebyś wiedział :-10points

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Kocur z Sosnowca - ul. Naftowa (moze Walec lub koledzy ze Slaska go namierza?)
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2009, 22:09:07 pm »
Ładny, ładny...

Ale w manualu... :-thumpdown

(Takie rzeczy to chyba w dzial klubowym... :-W )

propagator

  • Gość
Odp: Kocur z Sosnowca - ul. Naftowa (moze Walec lub koledzy ze Slaska go namierza?)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 03, 2009, 22:16:11 pm »
Namierzony przez satelite (zamiast allegro, eBay) - jak moderator zechce, to da tematowi "kopa" w inne miejsce...  ;D To juz ostatnie foty od naszych zakamuflowanych agentow JCP  :-hehe

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Kocur z Sosnowca - ul. Naftowa (moze Walec lub koledzy ze Slaska go namierza?)
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 04, 2009, 14:08:52 pm »
hhaaaha mam kolegę w Sosnowcu na naftowej. Ciekawe czy coś wie zaraz się dowiem :-tylko
'XJR XJ40

macho

  • Gość
Odp: Kocur z Sosnowca - ul. Naftowa (moze Walec lub koledzy ze Slaska go namierza?)
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 04, 2009, 19:13:04 pm »
Pięć godzin i cisza. Czyżby Walec spotkał w jakimś szybie naftowym Ahmeda martwego terrorystę? ::) :-hehe

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Kocur z Sosnowca - ul. Naftowa (moze Walec lub koledzy ze Slaska go namierza?)
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 04, 2009, 21:22:35 pm »
hmm słowo zaraz w moim poprzednim poscie bylo uzyte nieco na wyrost. Moze raczej powinienem powiedziec "w najblizszej przyszlosci" :-gwizd

aktualizacja:

Wojtek
21:28:11
http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,6243.0.html

21:28:16
poznajesz rejony?

 Borys
21:30:38
no widzialem go pare razy ale nie wiem do kogo nalezy
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2009, 21:26:52 pm wysłana przez walec »
'XJR XJ40

macho

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2009, 21:41:04 pm wysłana przez prawdziwy macho »

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Kocur z Sosnowca - ul. Naftowa (moze Walec lub koledzy ze Slaska go namierza?)
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 05, 2009, 09:41:04 am »
to nie te rejony, po sosnowcu grasują leśne jebaki ::)
'XJR XJ40

propagator

  • Gość
Odp: Kocur z Sosnowca - ul. Naftowa (moze Walec lub koledzy ze Slaska go namierza?)
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 05, 2009, 09:48:25 am »
 :-hehe :-hehe :-hehe :-hehe :-hehe

George

  • Gość
Odp: Kocur z Sosnowca - ul. Naftowa (moze Walec lub koledzy ze Slaska go namierza?)
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 05, 2009, 17:17:49 pm »
Ładniutki, ale ja wolę te nowsiejsze. Z wszystkim tak mam - chyba za wygodny jestem. ;D

Ale stylu nie sposób odmówić  :-super

 :-za


propagator

  • Gość
Odp: Kocur z Sosnowca - ul. Naftowa (moze Walec lub koledzy ze Slaska go namierza?)
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 06, 2009, 23:38:53 pm »
George, z calym szacunem, ale... czy siedziales i jezdziles kiedys takim kotem, ze myslisz, ze nie jest wygodny..?  :-gwizd Albo ja zle puente zrozumialem...  :-gwizd No chyba, ze jestes za wygodny, by czasem przy takim kocurze pogrzebac, choc to sama przyjemnosc  ;D Ja nie zamienilbym takiego XJSC'a na zaden nowszy - ale to oczywiscie tylko moje zdanie - choc mysle, ze jest nas tu wielu, ktorzy od nowoczesnej bryly wola klasyczne linie Jaguara  :-za Bo te linie od lat powoduja, ze... powstaja takie fora, jak to - na calym swiecie!  :-R :-tylko
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2009, 23:42:03 pm wysłana przez propagator »

macho

  • Gość
Odp: Kocur z Sosnowca - ul. Naftowa (moze Walec lub koledzy ze Slaska go namierza?)
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 07, 2009, 17:42:40 pm »
Gdyby ktoś mi sprezentował nowego XJ (((((( :-za))))))) to bym go sprzedał i kupił 15 XJ-ów z lat '90  '80 '70 :-super