Autor Wątek: Witam spod Warszawki :)  (Przeczytany 6162 razy)

maluszek

  • Gość
Witam spod Warszawki :)
« dnia: Marzec 27, 2008, 06:13:24 am »
Witam wszystkich dopiero teraz zauwazyłem ze jest tu taki dział no i teraz  :-wstyd . Chciałem bardzo serdecznie sie przywitac i powiedziec ze od jakiegos miesiaca jestem szczesliwym posiadaczem Jaguara xj40 sovereing 4.0 z 1991 roku. Dostalem go od swojego tesia w stanie do poproawek ale postanowiłem ze dam mu nowe zycie z nowym lakierem, srodkiem i felgami ( w temacie o felgach rozpetałem juz nielada burze :) ) Wiec witam was serdecznie i mam nadzieje ze mnie przyjmiecie jak materiał na dobrego wielbiciela jaguarow :) Bo ogolnie to ja tego kotka uratowałem od sprzedania bo mial pojsc do kogos innego.

zyrcia

  • Gość
Odp: Witam spod Warszawki :)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2008, 07:59:51 am »
Witaj Maluszku;)),
Chyba na stałe powiekszysz nasze grono :-tylko
PS. Jak byś mógł w swoimprofilu zmienić sobie ustawienie płci, bo sądząc z wypowiedzi i ze zdjęcia to kobietą raczej nie jesteś :D

maluszek

  • Gość
Odp: Witam spod Warszawki :)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2008, 09:27:08 am »
o kucze a zaznaczałem ze jestem rodzaju meskiego :) cholender cos sie poprzestawiało, ale zaraz zmienie. A i zostane tu na stałe bo swojego Kotka juz nigdy nie oddam bedzie tylko juz moj do konca ktoregos z nas :)

Maciej London

  • Gość
Odp: Witam spod Warszawki :)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2008, 11:41:02 am »
Masz racje Zyrci -ze zdjecia wyglada na mena -jak ten aparat skierujesz troche nizej to bedzemy mieli pewnosc w 100%-ale tu plec nie gra roli-bardzo serdecznie Cie witamy i cieszymy sie ze uratowales kota od poniewierki :-V :-V :-V Pozdro- Maciej

maluszek

  • Gość
Odp: Witam spod Warszawki :)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2008, 13:31:04 pm »
Mam nadzieje ze z moim pomysłem to beda dopiero jego lata swietnosci :) Juz sie stał moim oczkiem w głowie :) Oczywiscie narzeczona jest wazniejsza :)

skiper

  • Gość
Odp: Witam spod Warszawki :)
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2008, 19:15:59 pm »
 :-tylko

faktycznie, samarytanin a na Matkę Teresę z Kalkuty nie wygląda
kolego, ale taki teść to skarg!
witaj w zacnym towarzystwie i pozdrów koniecznie darczyńcę

maluszek

  • Gość
Odp: Witam spod Warszawki :)
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2008, 09:31:18 am »
hie hie wiem wiem ze skarb :) no i wiedział co dobre jak pare lat temu go kupował :)

ja$

  • Gość
Odp: Witam spod Warszawki :)
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 28, 2008, 09:35:18 am »
maluszek ---co do lakieru co masz robic ...całego bedziesz malował ..???masz już lakiernika...???

zyrcia

  • Gość
Odp: Witam spod Warszawki :)
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 28, 2008, 17:55:18 pm »
Pati,
Ty to się umiesz sprytnie zalogować ;D ;D, jak nikt inny,hehehe. Zapytaj się Maluszka co sobie życzy na prezent ślubny :-jag

Robson

  • Gość
Odp: Witam spod Warszawki :)
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2008, 18:07:34 pm »
Wyobrażacie sobie taki ślub ??? Kolumna Jaguarów ??? To tak jak prywatny zlot miłośników gdzie tylko jeden płaci za wszystko ;D ;D ;D :-V

maluszek

  • Gość
Odp: Witam spod Warszawki :)
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 28, 2008, 20:02:32 pm »
Powiem tak bardzo fajny pomysł :) ... lecz ten rachunek na koniec hmmm to by mnie chyba zabiło finansowo a kotek na wode nie jezdzi :P

Pytanie wczesniej o lakiernika to znalazłem jednego takiego po stronie wyglda ze robi porzadnie i ma na swoim koncie pare jaguarow to jego strona www.setniewski.pl wyglada drogo ale to co mi orientacyjnie powiedział brzmi bardzo przyzwoicie co do koloru to nie zdradze bedzie to niespodzianka dla wszystkich :)

lecz oczyma wyobrazni widze ze bedzie ekstra :)

LUXOREK

  • Gość
Odp: Witam spod Warszawki :)
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 28, 2008, 23:53:01 pm »
biała perła.

zyrcia

  • Gość
Odp: Witam spod Warszawki :)
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 29, 2008, 00:09:12 am »
No cio, fajne kolorki ;D ;D. Albo taka panterka- maskowanie miejskie :-wings

maluszek

  • Gość
Odp: Witam spod Warszawki :)
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 29, 2008, 07:03:26 am »
ooo Widze Panstwo uszczypliwi sa :P a ja i tak nie powiem jaki bedzie poprostu bedzie fajny :) no wiec narazie nie ma co zgadywac :) ale nie powiem :)

zyrcia

  • Gość
Odp: Witam spod Warszawki :)
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 29, 2008, 08:51:14 am »
Maluszek,
No nie bądź taki bo nas tutaj ciekaość zeżre  :-yipee