Autor Wątek: Witam :-)  (Przeczytany 5947 razy)

ovo

  • Gość
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 18, 2008, 18:06:09 pm »
Tak tez super ale Lincoln do dziś jest autem dla elit rządowych (choć Bush śmiga jakimś specjalnym Cadi) tak jak Dzagi w Wielkiej Brytwanii. Jeden z Lincolnów był niemym świadkiem auta narodowej tragedii. Wspomnieć tu trzeba zamach na JFK w 1963 w Dallas. Jechał wtedy odkrytym Lincolnem Continentalem.
A ciekawe czy jest jakiś dalszy ślad co z tym autem sie stało? Tak jak do dziś mgliste sa wytłumaczenia co stało sie z Mercedesem W140 S 600 po wypadku w Paryżu w 1997 w którym zginęła Diana.

Offline G@briel

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 148
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 18, 2008, 18:36:57 pm »
@ Ovo : To moj ulubiony samochod, ale ja wole wersje bez otwieranego dachu :) Najpiekniejsze to sa te tylnie drzwi ktore sie otwieraja przeciwnie do przednich. Zamierzam sobie kiedys takie przywiezc do Polski ale jak narazie to fundusze mi na to nie pozwalaja...

Offline G@briel

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 148
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 18, 2008, 21:51:14 pm »
Ten ktorym jechal Kennedy to byl Continental z 63' roku :-) Nie polecam czlowieka ktory sprzedaje
tego z linku otomoto powyzej. Chcialem z nim tylko pogadac o cenie, a dostalem taka odpowiedz:

"Takich filozofów jak ty jest pelno, którzy mysla ze wszystko ktos dostaje za darmo. A nie potraficie nawet dupy ruszyc zeby cos zorganizowac. Lewusy pieprzone. Nie pisz juz do mnie wiecej bo mnie szlag trafia ze sa ludzie tacy jak ty.

Nie pozdrawiam"

Facet troche niepowazny, jak dzieciak sie zachowuje :-\

ja$

  • Gość
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 18, 2008, 22:04:05 pm »
G@briel ---- nie załamuj sie  :-V :-V i nie dzwoń do głupków.....szukasz jaguara  ,,,a moze on jest blisko Ciebie  i czeka kiedy TY go przygarniesz ;D ;D.... :-W - głowa do góry :-10points :-10points

Offline G@briel

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 148
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 18, 2008, 22:45:55 pm »
Znalazlem pieknego w Belgii, ale tak bardzo rozciagam swoje fundusze zeby go kupic, ze nawet
jak mi facet obnizy cene troszke to nie bede chyba w stanie pojechac po niego :-X

To ten :)



Batman

  • Gość
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 19, 2008, 16:00:32 pm »
Na fotkach na prawde wyjątkowo wygląda!!

zyrcia

  • Gość
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 20, 2008, 23:09:03 pm »
Ciekawe tylko jak wygląda w środku, bo na zewnątrz wygląda super.

Offline G@briel

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 148
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 21, 2008, 11:41:51 am »
Tez chcialbym sie dowiedziec. Prosilem sprzedajacego zeby wyslal mi wiecej zdjec,
a on nie odpisuje na maile. Jak rozmawialem z nim przez telefon, powiedzial ze nie
bedzie negocjowal o cenie jezeli tam nie przyjade, a do Belgii mam troche daleko...
Troche denerwujace to juz, tak trudno znalezc ciekawego, a jak juz sie znajdzie to
nie mozna sie dogadac ze sprzedawca...  :-X

Batman

  • Gość
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 21, 2008, 14:05:42 pm »
W sumie wcale mu sie nie dziwie że nie chce negocjwać ceny przez telefon.

Offline G@briel

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 148
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 22, 2008, 17:42:30 pm »
Czy zna ktos moze jeszcze jakies strony gdzie mozna znalezc ogloszenia z Jaguarami? Od dluzszego czasu obserwuje allegro, otomoto, gratke, itp. i rzadko pojawia sie cos nowego. Nawet na niemieckim autoscout nie ma nic ciekawego...  :-\

Batman

  • Gość
Odp: Witam :-)
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 23, 2008, 06:58:01 am »
Ja swojego na jakimś autoimperium znalazłem czy coś, takie mniejsze i lokalne ogłoszenia są dobre, bo malo handlarzy w to inwewstuje a raczej prywatne osoby.