Autor Wątek: WITAM WSZYSTKICH  (Przeczytany 14309 razy)

LUXOREK

  • Gość
WITAM WSZYSTKICH
« dnia: Styczeń 21, 2008, 21:55:40 pm »
Witam wszystkich na nowym forum.
Nazywam się Łukasz i posiadam xjc II serii, jak część z Was wie niestety jeszcze nie na chodzie.  Liczę na to, że uda mi się na tym forum trochę zadomowić, gdyż z sąsiędniego forum zostałem wyrzucony i co ciekawe nie wiem z jakiego powodu.
 
Liczę na to, gdyż nie spotkałem jeszcze na forum tak sympatycznej atmosfery jak na forum sąsiednim a widzę że część z użytkowników tamtejszego forum znajduje się również na nowym forum więc prawdopodobnie tutaj będzie również sympatycznie, za co trzymam kciuki.

PS. W najbliższy piatek moja jednoosobowa jaguarowa rodzinka powiększa się o nowego członka tzn. xjr z 95 roku.

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: WITAM WSZYSTKICH
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2008, 22:00:13 pm »
wiedzialem ze mozna na Ciebie liczyc :P witamy
'XJR XJ40

ja$

  • Gość
Odp: WITAM WSZYSTKICH
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2008, 22:14:51 pm »
pisałeś że w piątek  ;D ;D to dobry dzień bo ja tez w piątek ostatni kupiłem dzikiego kota V -12 xjs :-A :-A i jestem bardzo zadowolony z tego ,takze i Tobie też sie powiedzie... :-wings

LUXOREK

  • Gość
Odp: WITAM WSZYSTKICH
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2008, 23:01:08 pm »
Witam raz jeszcze,
ciesze się, że są osoby na tym forum (mówie o tych osobach które miałem okazję poznać na "starym forum"), które chcą ze mną artykułować poglądy swe. Po zarzutach które otrzymałem na tamtym forum od admina, jak juz wcześniej wspomniałem nie wiem tak naprawdę o co się rozchodziło, bałem się że zostane wygnane dozywotnio z tego grona.

Na początku kilka słów wyjaśnień

1. Walec - sorki że nie przesłałem zdjęć mojego xjc jednak po tym jak mój dostęp do forum został zablokowany, nie miałem jak. Daj znać czy udało Wam się ogarnąć klendarz.

2.  papatikole - zgadza się w łodzi i o ile mi wiadomo to chyba również oglądałeś ten samochód ??? Jest to oczywiście ten XJR w manualu i przyznam szczerze, że nie miałem zamiaru  go tak naprawde zaupić, jednak coś mie podkusiło i pojechałem go zobaczyć. I jak to często bywa, mały kazio zobaczył i mały kazio po chwili wyłożył pienądze. Następny w kolejce maił być xkr i xjs, ale wyszedłem z założenia że tamte nie uciekną i jest ich trochę na ryku a ten jakby nie było jest jednak unikatem.  samochód generalni wymaga doinwestowania, generalnie zawieszenie to gruz. Ma jeszcze kilka małych mankamenów ale to wszystko kwestia miesiaca i będzie gut. Wnętrze jest bardzo dobrze utrzymane i generalnie widać że żaden jacek i placek przy nim nie grebali i to mi się podoba. Ja generalnie wychodzę z założenia że na samochodach nie zarabiam i jaki samochód by nie był to zaraz po zakupie wymieniam wiekszośc tych elementów które się zużywają czyli zawieszenie i tak poszłoby do wymiany. Jedyny problem to to że muszę sprzedać moją 166 którą ostatnio solidnie również doinwestowałem no ale ze zdanie żony też muze się liczyć. W każdym razie jak zobaczyła zdjęcia samochodu to stwierdziła że kupi mi dres i płytę ace of base. No cóż,  kobiety jak widać są specyficzne i pewnych spraw nie rozumieją. Dla mojej żony samochód to Astra classic i najlepiej jak to głosił slogan "na całe życie".

3. ja$  - oczywiście też sie cholernie ciesze i licze że uda mi się adoptować jeszcze jakiś dwojaczki w najbliżzej przyszłości.

LUXOREK

  • Gość
Odp: WITAM WSZYSTKICH
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2008, 23:03:40 pm »
mówie oczywiście o żona vs zdjęcia xjr

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: WITAM WSZYSTKICH
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2008, 23:27:09 pm »
witaj luxorek w gronie przyjaciol. fajnie ze jestes z nami.

jak sie ma skrzynia biegów ??

LUXOREK

  • Gość
Odp: WITAM WSZYSTKICH
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2008, 23:34:59 pm »
witaj kogutki,
skrzynia niestety jeszcze w robocie ale to już kwestia tygodnia i będzie jeżdził.
Zaraz po zrobieniu skrzyni, no i oczywiście kilku dniach romansów z xj, oddaję go już do renowacji. Tak więc na rok będę musiał się z nim rozstać i dlatego też zakupiłem drugiego kota aby jakoś przetrzymać tę rozłąkę.

papatkiole

  • Gość
Odp: WITAM WSZYSTKICH
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2008, 23:44:42 pm »
Tak długo trwa renowacja, qurcze a ja myślałem że kilka miesięcy do pół roku(oczywiście jak firma się tym zajmuje). Ja miałem go oglądać, ale nie zdążyłęm, jagoholic zerknął na niego. He he i tak sobie kupię XJR-a nie ten to inny ;)

LUXOREK

  • Gość
Odp: WITAM WSZYSTKICH
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2008, 23:59:10 pm »
może trwać i dłużej, a ja założyłem że robię wszystko i robie to w firmie.
Jak byłem po xjr to poprzedni właściciel wspominał że był ktoś z klubu w łodzi, myslałem że to Ty. W każdym razie mam nadzieje, że nie chowasz urazy :'(
Ja do tej pory nie myslałem absolutnie o xj ale juz tak mam że jakjade coś oglądać to reaguje jak dziecko na pokemona i tak też było tym razem. XJS niestety będzie musiał poczekać
Liczę się z tym że sporo bedę musiał w niego zainwestować i nie będzie to 6 tys jak wspominał poprzedni właściciel na forum tylko 26 ale ma jakąś aure ten samochód ktorą mnie ujał. Liczę na to że będzie okazja niebawem aby pooglądać Waszefurki no i oczywiście chetnie pokaże moją.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2008, 00:01:50 am wysłana przez LUXOREK »

papatkiole

  • Gość
Odp: WITAM WSZYSTKICH
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 22, 2008, 00:06:44 am »
No co Ty jaką urazę. Po za tym jak dłużej pomyślałęm to w chwili obecnej nie miałbym na kosztowne remonty, a nie przebolałbym że taki kociak nie może się wybiegać. Ja dzwoniłem do niego kilka razy i miałe obejrzeć go w piątek, ale pilna sprawa w warszawie była do załatwienia(co niektórzy wiedzą o czym mowa, inny się niedługo dowiedzą). Jak tylko się jakaś normalna pogoda zrobi to możnaby taki spocik zorganizować, tak co by się spotkać, pooglądać kociaki(mam tu na myśli auta Panowie ;))i póżniej do jakiegoś pubu na pogaduchy. W pubie można już inne kociaki oglądać :-V

LUXOREK

  • Gość
Odp: WITAM WSZYSTKICH
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 22, 2008, 00:10:04 am »
Trzymam kciuki oczywiście że znajdziesz tego odpowiedniego xjr'a. A jeżeli chodzi o kociaki A i kociaki B to chętnie z Tobą, Wami pooglądam. :-za

papatkiole

  • Gość
Odp: WITAM WSZYSTKICH
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 22, 2008, 00:18:17 am »
myślę że już w marcu można by sie pokusić, zobaczymy jak pogoda pozwoli. Jak coś to zawsze można pominąć nasze maszyny i od razu przejść do drugiego punktu spotkania. Chociaż patrząc na chęci to może nawet wcześniej się coś zorganizuje. ;D

Robson

  • Gość
Odp: WITAM WSZYSTKICH
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 22, 2008, 01:04:16 am »
Cześć Luxorek. Widze że czytasz e-mail'e. Ciesze się że jesteś z nami. :-V

LUXOREK

  • Gość
Odp: WITAM WSZYSTKICH
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 22, 2008, 09:08:42 am »
Cześć Robson,
tak jak już wcześniej wyjasniałem nie mogłem czytać prywatnych wiadomości na poprzednim forum gdyz sterna zablokował moje konto. Dochodziły do mnie tylko komunikaty że mam wiadomość na priv ale odczytać juz nie mogłem. Ciesze się, że zorganizowaliście to forum.

Pozdrawiam

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: WITAM WSZYSTKICH
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 22, 2008, 19:12:50 pm »
Luxorek co do kalendarza to narazie sprawa ucichła w zwiazku z perturbacjami pewnymi klubowymi ;D ale napewno wrocimy do tego tematu
'XJR XJ40