Autor Wątek: WITAM  (Przeczytany 3834 razy)

benyb_2005

  • Gość
WITAM
« dnia: Październik 07, 2009, 00:03:55 am »
WITAM!!! Wkońcu zostałem jednym z Was. Udało się dobić targu, dzisiaj zaliczkowałem auto. W przyszłym tygodniu po niego jadę. Nawiązując do mojego pierwszego wejścia na forum Jaguara i postu http://jaguarclubpoland.eu/viewtopic.php?p=11344&highlight=#11344  z 20 kwietnia - po napaleniu się na tą markę zmieniłem chwilowo zdanie i szukałem czegoś "normalnego" (czyt. dla "ludu") nie wierząc w słowa jednego z forumowiczów, który na moją odpowiedź , że chciałbym zostać jednym z Was - napisał: "co do pierwszej wypowiedzi to juz jednym z nas zostales bez względu czy jaga masz czy nie (i tak prędzej czy pozniej będziesz go mial.)" i spełniło się moje marzenie, chyba, że gość się rozmyśli i odda mi zaliczkę. Dzięki wszystkim za pomoc w 6-cio miesięcznym  poszukiwaniu auta.  :-thank

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: WITAM
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2009, 00:29:21 am »
gratuluje  :-super

qbaty

  • Gość
Odp: WITAM
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2009, 08:08:24 am »
Jaku już pisałem:
No to gratulacje i duuuuużo pociechy z kociaka  ;D
Mamy nadzieję, że dalej będziesz się udzielał na forum, w działach innych niż Jagmarket ;)

adam74

  • Gość
Odp: WITAM
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2009, 08:40:05 am »
:-witamy

i od teraz  :-tylko

dużo pociechy, mało zmartwień

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: WITAM
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2009, 08:57:09 am »
Gratulacje! :) :-za :-tylko

oskioski

  • Gość
Odp: WITAM
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 07, 2009, 09:03:53 am »
:-witamy  :-za

champagne - women

  • Gość
Odp: WITAM
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 08, 2009, 16:49:48 pm »
Gratulacje!!! Witamy  :)

eypok

  • Gość
Odp: WITAM
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 09, 2009, 20:22:17 pm »
witamy w klubie :-tylko

optre

  • Gość
Odp: WITAM
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 09, 2009, 20:41:52 pm »
Witam i gratuluje.
Jaki model kupujesz?

Whisnia

  • Gość
Odp: WITAM
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 09, 2009, 20:54:39 pm »
 :-tylko

benyb_2005

  • Gość
Odp: WITAM
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 31, 2009, 22:00:23 pm »
witam ponownie !!!
dzisiaj w końcu odebrałem swojego xk8 od gościa, którego zakupiłem ponad 3 tygodnie temu (z braku czasu aż tak długo musiał czekać) i jadąc z Warszawa do Tarnowa (300km) czułem się jakbym był jednym z tych, którzy trafili szóstke w totka lub jak szejk. Jak przejechałem się pierwszy raz to było tylko Ok (krótka i szybka jazda próbna bo mi się spieszyło, mętlik w głowie, zmęczenie itd). Jak wracałem to po zamknięciu drzwi, ustawieniu foteli, kierownicy, radia poczułem inny świat. Luksus, cisza, moc i ten bezcenny wzrok innych  :-R. Miałem różne auta  m.in rx-8, boxter, jeep - do sprzedania ;-)  ale takiego komfortu, luksusu, dźwięku silnika, przeniesienia mocy w żadnym aucie nie spotkałem, żadne mitsubishi evo, subaru którymi też często jeździłem nie oddaje tego, nie wyobrażam sobie jak musi jeździć xkr ale póki co ten mi w zupełności wystarczy, potem to chyba tylko aston martin albo bentley gt może być krokiem do przodu w mojej przygodzie z motoryzacją. Moja żona nie była za kupnem, ale jak dziś podjechałem pod dom to od razu moje "akcje" wzrosły  ;D. Cały czas mi banan z ust nie schodzi. Komfort jak w limuzynie, osiągi jak w dobrym sportowym aucie i ten prestiż. Jestem dzisiaj najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Parę lat temu mogłem tylko pomarzyć a takim aucie i nawet mi się nie śniło, że mógłbym się takim przejechać a dzisiaj mam go w garażu - dlatego warto marzyć bo życie jest pełne niespodzianek.  :-tylko  :-tylko

adam74

  • Gość
Odp: WITAM
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 31, 2009, 22:04:15 pm »
 :-za

gratuluje pierwszego przelotu  :-super

qbaty

  • Gość
Odp: WITAM
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 31, 2009, 22:04:38 pm »
Gratulacje  ;D

KERMIT

  • Gość
Odp: WITAM
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 31, 2009, 22:06:24 pm »
gratulacje   :-za

i witam  :-super  bo nie zdazylem tego wczesniej zrobic  :-wstyd
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 22:15:14 pm wysłana przez KERMIT »

benyb_2005

  • Gość
Odp: WITAM
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 31, 2009, 22:14:15 pm »
Witam Wszystkich raz jeszcze jako pełnoprawny właściciel Jaguara  :-thank