Autor Wątek: ogrzewanie przedniej szyby  (Przeczytany 8270 razy)

adam74

  • Gość
Odp: ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 06, 2009, 21:40:26 pm »
jutro porównawczo przeprowadzę test na swojej szybie  :-gwizd

Dorsześ

  • Gość
Odp: ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 06, 2009, 23:19:58 pm »
Dzisiaj już niestety nie zdążyłem tego przetestować.
Jutro zdam ten raport... a co do grzebania w kostkach to wstrzymam się na razie i sprawdzę pierwszą opcję :)

Whisnia

  • Gość
Odp: ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 28, 2009, 21:41:37 pm »
Takie rzeczy tylko w kocie...! Samo się naprawiło  ;D

Dorsześ

  • Gość
Odp: ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 29, 2009, 11:06:06 am »
Niestety u mnie ten gadżet nie chrabotajet.
Miałem całą szybę w lodzie i testowałem to ustrojstwo chyba przez pół godziny i niestety bez widocznego efektu.
Nawet nie wiem od czego zacząć by dojść co jest nie tak.

Whisnia

  • Gość
Odp: ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 25, 2010, 10:35:34 am »
Może komuś pomoże więc piszę :) Dwa posty wyżej napisałem że się naprawiła, ale tylko na dwa włączenia dawno dawno temu :( Odpuściłem temat ale wczoraj rano chciałem nasmarować cięgna wycieraczek, więc jak już miałem odkręcone podszybie to chciałem bardziej poszperać :) odkręciłem również listwę boczna na przedniej szybie - strasznie tem było dużo maziastego, czarnego brudu. W dolnej części ledwo widoczna była metalowa wtopiona w szybę blaszka, która jak się omyśliłem była stykiem do ogrzewania. Oczyściłem brzeg szyby i też wodą z płynem do naczyń w spryskiwaczu wydmuchałem brud spod szyby w okolicach tej blaszki. Poskręcałem wszystko z powrotem i DZIAŁA  :-yipee
 

pablitto

  • Gość
Odp: ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 25, 2010, 13:46:16 pm »
A ja znowu mam inny specyficzny problem. Kiedy jadę przednia szyba jest cacy, ale w momencie kiedy sie zatrzymuje, zaczyna mi ona parować, mam włącząny obieg zewnetrzyny i zawsze dzieje sie to samo, nawet na klimie... wie ktoś może co to za problem?

Whisnia

  • Gość
Odp: ogrzewanie przedniej szyby
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 25, 2010, 13:49:42 pm »
Sprawdź czy nie jest brudny filtr powietrza do kabiny (pod podszybiem od strony pasażera)