Autor Wątek: witam wszystkich  (Przeczytany 2410 razy)

wilek1

  • Gość
witam wszystkich
« dnia: Marzec 21, 2008, 09:16:16 am »
jestem nastawiony na zakup mojego pierwszego kotka. Potrzebuję troszke wiekszego auta gdyz nie mieszczę się w moim Austinie Mini z 1968 r.  Przymierzam się do zakupu S-Type gdyż ten model mi się bardzo podoba. Ale niestety nie wiem jaki czy ten z silnikiem 3.0 czy może lepiej 4.0. I jestem teraz w rozterce. Aha z tego wszystkiego zapomniałem sie przedstawić jestem Paweł ze Świebodzic koło Wałbrzycha. Jeśli możecie mi doradzić którego to byłbym bardzo ale to bardzo wdzięczny

roberturszula

  • Gość
Odp: witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2008, 10:03:33 am »
witamy Cię serdecznie :D

co do s-type to nie bardzo mogę pomóc gdzyż mam xj'a

 :-A  :-tylko

Batman

  • Gość
Odp: witam wszystkich
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2008, 12:19:02 pm »
Witam Cie serdecznie. Życze Ci owocnych posuzkiwań Kociątka. Co do który silnik wybrać ja bym się kierował wielkością wiadomo większy  :-wings  ale co do awaryjności poczekaj na właścicieli S-typów

bombki

  • Gość
Odp: witam wszystkich
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2008, 16:08:41 pm »
Witaj na forum, decyzje już słuszną podjąłeś co do zakupu auta teraz czas na realizacje :-za

Peterson

  • Gość
Odp: witam wszystkich
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2008, 18:43:03 pm »
witam kolegę na forum, nie pomoge w zakupie bo toczę się 40-stką, a z "S"-ów wiem tylko tyle, że "S" mają napisane   ;)  ale mam nadzieję, że niebawem poznamy Twoje kociątko. :-V
Pozdr.

TeedyLondon

  • Gość
Odp: witam wszystkich
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2008, 01:11:56 am »
witam kolege zza miedzy !!
bardzo jestem ciekawy co wybrales ?zapewne masz juz swoj typ "S"  :-yipee :-10points
ja bede w kwietniu w Polsce to moze go zobacze .pozdrawiam .

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: witam wszystkich
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2008, 01:09:38 am »
pawelku    :-witamy