Autor Wątek: Porządny gaziarz w Warszawie  (Przeczytany 13529 razy)

Whisnia

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 02, 2009, 21:33:45 pm »
chyba musze zacząć sie reklamować jako firma posrednicząca w montazu lpg w kotach  ...
sam nieposiadam warunków i chęci ku temu sprzyjających...
:-super

3style

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 18, 2011, 11:31:02 am »
do takiego auta to on zalozylby BRC i ze wezmie za to 4,5tys.zl.

Mam BRC w jednym samochodzie. Nie są to złe instalki, ale tam jest możliwa tylko autokalibracja i nic więcej. Natomiast Landi Renzo, czy polski Stag ma możliwość regulacji i korekty parametrów, co znacznie poprawia warunki eksploatacyjne. Nie słuchaj tych, co twierdzą, że Stag to kupa. To bardzo dobry sterownik. Podbij na lpg-forum.pl i tam popytaj.

Pozdro.


Offline Yoohas

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.279
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 21, 2011, 12:31:03 pm »
Na gaz są kuchenki.
Na ropę - traktory.
A na benzynę - prawdziwe samochody.
 :-hehe

Ja wprawdzie wszystkie samochody mam na benzynę i nie znoszę Diesli ale w dzisiejszych realiach takie powiedzenie już chyba się troszkę zdeaktualizowało......to było dobre w  latach 70.

Jakie samochody wygrywały ostatnio Le Mans...... :-gwizd
Sam sobie w życiu jakoś nie radzę, Więc Biuro Porad dla innych prowadzę.

mario-mariano

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 09, 2012, 20:34:18 pm »
na gazie to się frytki smaży, a nie "kocurka" opieka....stać Cie na wóz? no to powinno stać Cię na bata i woźnicę... nie oszukuj siebie i innych

pozdro

slavek

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 09, 2012, 20:56:24 pm »
no a ekologia?? czy w zamożnych krajach aut nie zasila się gazem ze względu na ekologie?? choć z tą misją eko to trochę nie za very... ponoć podczas produkcji samochodu wykorzystane urządzenia produkują więcej CO2 niż v12 za 3 dekady... a z tym gazem to nie ma co się śmiać jak nam zaraz za litr benzyny będą liczyć jak za sześciopak. Ilu przeciwników instalacji tylu zwolenników a nie każdy może sobie pozwolić na marnowanie pieniędzy na paliwo.

3style

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 18, 2012, 15:27:38 pm »
Jak szukacie porządnych gazowników to tylko na http://lpg-forum.pl/

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 18, 2012, 16:32:56 pm »
na gazie to się frytki smaży, a nie "kocurka" opieka....stać Cie na wóz? no to powinno stać Cię na bata i woźnicę... nie oszukuj siebie i innych

pozdro

   Nie bardzo rozumiem jaki sens maja takie komentarze, jeśli ktoś chce mieć gaz to niech sobie ma i innym nic do tego. Ja gazu nie mam bo nie opłaca mi się montaż przy moich przebiegach i V8.

   Kolego zajrzy na podane wcześniej forum i tam zdobędziesz potrzebna wiedzę a różne mądrości ludowe.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

3style

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 18, 2012, 16:55:38 pm »
na gazie to się frytki smaży, a nie "kocurka" opieka....stać Cie na wóz? no to powinno stać Cię na bata i woźnicę... nie oszukuj siebie i innych

pozdro

   Nie bardzo rozumiem jaki sens maja takie komentarze, jeśli ktoś chce mieć gaz to niech sobie ma i innym nic do tego. Ja gazu nie mam bo nie opłaca mi się montaż przy moich przebiegach i V8.

   Kolego zajrzy na podane wcześniej forum i tam zdobędziesz potrzebna wiedzę a różne mądrości ludowe.

Popieram. Jak już ktoś chce mieć gaz, to niech montuje zgodnie ze sztuką montażu; zdjąć kolektor do nawiertów, dobrać odpowiednie graty i wystroić na AFR. A gadki, że jak kogoś stać na furę to stać na paliwo są w sytuacji naszego kraju trochę przesadzone. Przykładowo nasi zachodni sąsiedzi mają minimum płacy chyba coś koło 1200 euro (mniej/więcej) i benzynę po 1.6 jak się nie mylę i już jest uważana za drogą. Tutaj ludzie mają 1200zł i benzynę nawet po 7zł. Idąc tym tokiem rozumowania powinniśmy mieć benzynę po 1.6  :-clap W takim kraju jak ktoś robi ogromne przebiegi gaz się opłaca i tyle.