Autor Wątek: Eagle E-Type Speedster  (Przeczytany 9340 razy)

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Eagle E-Type Speedster
« dnia: Lipiec 30, 2009, 20:27:34 pm »
Od zawsze firma Eagle zajmowala sie E-Type-ami. Restauracja tych modeli jest ich specjalnoscia.
Teraz, to juz nie wystarczy. Najmlodsze dziecko Firmy Eagle nazywa sie Eagle E-Type Speedster.

Juz mozna kupic nowego "E-Type-a"

It started with a simple sentence from Dr.Rick Velaj from Connecticut - 'I want something a bit special'
With the public début at the Salon Privee at the Hurlingham Club on the 22nd July, the Eagle Speedster is ready to fly.














wiecej: http://eaglegb.com/

naughtycat23

  • Gość
Odp: Eagle E-Type Speedster
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2009, 21:14:13 pm »
Nawet nie wiem co mam powiedzieć pewnie pojawią się głosy profanacją czy przesada ale jest po prostu piękny, perfekcyjny chociaż pierwotny przód e-typa moim zdanie prezentował się lepiej i tutaj bym nic nie kombinował ale.... ciesze się że są ludzi którzy jak coś robią to z rozmachem i naprawdę stylowo układ wydechowy wyprowadzony bajecznie już szukam jaki ma silnik  :-R :-V

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Eagle E-Type Speedster
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 30, 2009, 21:54:45 pm »


vs



Nie, to głupi pomysł.

Whisnia

  • Gość
Odp: Eagle E-Type Speedster
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2009, 22:06:56 pm »
A mnie się podoba  :-za

artleks

  • Gość
Odp: Eagle E-Type Speedster
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 30, 2009, 22:11:39 pm »
 :-thumpdown :-thumpdown :-thumpdown

Whisnia

  • Gość
Odp: Eagle E-Type Speedster
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 30, 2009, 22:22:59 pm »
Lepiej żeby żył w takiej postaci niż zgnił na szrocie  :-za

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Eagle E-Type Speedster
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 30, 2009, 22:52:37 pm »
Cytuj
już szukam jaki ma silnik


V12? Czy źle widzę?  :P

Offline Feler

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 230
Odp: Eagle E-Type Speedster
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 30, 2009, 22:55:34 pm »
Heh Kyrios - dopiero po paru browarach zczaiłem o co Ci chodzi ;) E-typek żyje i to jak!! Rysiek - dziś pije Twoje zdrowie!! Do zobaczyska :)
Najgorsze są skrajności...
XJ40 - Sovereign'87 - był :(, X308 - Daimler Long'99 - jest :)

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: Eagle E-Type Speedster
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 31, 2009, 10:33:53 am »
Widziałem możliwości Eagle, widziałem parę w swoim życiu i to sorry ale jest poniżej ich możliwości i bardzo daleko od E-type którego zrobił kiedyś Broad
Może być, ale bez rewelacji i na gaźnikach... już mogli go bardziej rockNrollowo zrobić, gubi mi się w tym samochodzie spójność koncepcji. Bo albo robimy classic, albo jakiś reborn.
@kyrios - to jest XK silnik , prawdopodobnie z 3 serii, przemalowany na gold head-a tak, aby wyglądał oryginalnie ( no chyba ze się już zestarzeli do reszty i wsadzili 3.8 co byłoby niezłą porażką ) + getrag 5-speed ( pewnie 265 )
warto dodać, że na pewno chcą za niego więcej niż 100 tys funtów

naughtycat23

  • Gość
Odp: Eagle E-Type Speedster
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 31, 2009, 10:35:06 am »
V12 pytanie czy to ładnie wyglądjąca seria czy troche jednak wydłubali z niego koników czy tam kotów ???? Nie wydaję mi się długo sięprzyglądałem i zdecydowanie przód został zesputy w moich oczach ale reszta jest najbardziej klimatyczna czy to tylko moja zdanie ?????

Kyrios skąd to porównanie ????? Ja nadal nie czaję przekazu ???

naughtycat23

  • Gość
Odp: Eagle E-Type Speedster
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 31, 2009, 10:40:12 am »
KRISS a możesz dorzucić jakąs fotkę broda ???? Tak aby zainteresowani mieli skalę porównawczą  :-V
100 tys funciaków to kupa kasy i chyba dość gruba przesada..... jak za ten samochodzik bez fajerweków

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: Eagle E-Type Speedster
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 31, 2009, 10:54:42 am »
Nie mam fotki... a może mam, tylko nie wiem gdzie... musiałbym poszukać, to było bardzo bardzo dawno temu widziałem go na żywo.
Mogę napisać, tyle, że była to seria 1 w fhc z v12 z big bore tylko nie wiem jaki, czy 6.6 czy 7.3 pod maską, zestrojoną na wstrysk, bez rurek z nowymi kolektorami, tak, że widać było, że to jest v12, z getragiem, z coopercraftem, posadzona delikatnie( co nie jest jakimś wyzwaniem w E-type) , do tego klima, pełna elektryka, centrale pierdoły itp. Właściciel jeździł tym samochodem na co dzień, a z zewnątrz wyglądał jak oryginał na 17" kółkach. samochód wyglądał jak milion dolarów, a kosztował gruubo ponad 100 tys funtów.
Ja jestem marudą jaguarowską, ale ten samochód rzucił mnie na kolana.

barbie

  • Gość
Odp: Eagle E-Type Speedster
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 31, 2009, 15:16:40 pm »
I ma prawdziwe wyłączniki hebelkowe, a nie te wstrętne klawisze!!!

BRAWO (choć stylista bardzo lubi przód D-Type  8) )

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Eagle E-Type Speedster
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 07, 2009, 12:43:45 pm »

@kyrios - to jest XK silnik , prawdopodobnie z 3 serii, przemalowany na gold head-a tak, aby wyglądał oryginalnie ( no chyba ze się już zestarzeli do reszty i wsadzili 3.8 co byłoby niezłą porażką ) + getrag 5-speed ( pewnie 265 )


motoreczek ma 4,7, zmodyfykowany na 300 hp, 470 nm i owszem 5-speed manual.
cudo wazy 1.100 kg, 0-100 w 5 sek a koniec przy 280 km/h.

co do ceny nie ma zadnych informacji, poki co budowali jeden eksemplarz niby nie patrzac na koszty
i czekaja na zamowienie . . .

maciejlodz

  • Gość
Odp: Eagle E-Type Speedster
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 07, 2009, 18:08:41 pm »
BRAWO

dołączam się. wielki BRAWO.