Autor Wątek: Problem z odpalaniem  (Przeczytany 225 razy)

Offline barman84

  • Aspirant
  • Wiadomości: 9
  • Kocham to forum
Problem z odpalaniem
« dnia: Marzec 21, 2024, 16:23:28 pm »
Witam. Przepraszam że zaczynam wątek który już pewnie był ale nie moglem go odnaleść. Jestem posiadaczem Jaguara x300 3.2 95r. Mam problem z odpalaniem, mianowicie pompka nie podaje paliwa i nie ma iskry. Elektryk odłączył moduł silnika i wyleciała z niego woda, dodatkowo jeden pin jest urwany. Mam pytanie czy wystarczy wymienić sam moduł czy jest on jakoś połaczony z imobilajzerem i bedzie trzeba wymienić więcej rzeczy.

Offline truten23

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 674
  • XJ x300 sovereign
Odp: Problem z odpalaniem
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2024, 17:11:01 pm »
Poszukaj modułu o takich samych numerach.
>lepiej głupio zapytać, niż coś mądrze sp...lić<

Offline barman84

  • Aspirant
  • Wiadomości: 9
  • Kocham to forum
Odp: Problem z odpalaniem
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2024, 17:46:06 pm »
OK. CZy możesz jeszcze napisać mi czy chodzi o numer LNA1410BE/211 i czy wszystkie numery muszą sie zgadzać bo nie znam sie na elektryce. Rozumiem ze jak będa sie zgadzać nemery to wystarczy tylko moduł wymienić? Dziękuję bardzo za szybką pomoc

Online katar83

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.000
Odp: Problem z odpalaniem
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2024, 09:50:09 am »
LNA1410BE, to jest numer którego musisz szukać. Po wymianie będzie prawdopodobnie problem z obrotami na luzie. Napięcie dolne czujnika położenia przepustnicy jest właśnie kodowane w module. Jak będziesz miał szczęście to będzie takie jak w starym module, jak nie to trzeba będzie przeprowadzić adaptacje czujnika softem Jaguara albo kręcić czujnikiem aż się będzie zgadzać. Okaże się jak wymienisz.

No i trzeba zdjąć przednie skrzydła i zobaczyć skąd zbiera się woda po wiązce przewodów.

Offline barman84

  • Aspirant
  • Wiadomości: 9
  • Kocham to forum
Odp: Problem z odpalaniem
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2024, 16:36:33 pm »
Więkuje za wszystkie rady. Bardzo mi pomogliscie  :)