Dział Ogólny (Tematy Jaguarowskie i nie tylko) > Nowi Forumowicze i Jaguary

Przywitanie

(1/2) > >>

Prezeslaw:
Witam wszystkich. Zarejestrowałem się na Forum, ponieważ szukam auta dla siebie (przesiadka z E38) i m. in. w grę wchodzi XJ X350, chociaż myślę też o innych markach (np. W220, LS430). Jaguar to dla mnie bardziej wycieczka za sercem niż rozumem, ale może z pomocą Forumowiczów uda się znaleźć i utrzymać coś ładnego. Pozdrawiam serdecznie,
Paweł

John76:
Witamy Kolegę na forum.

marek230482:
Witaj na forum!
W220 odpuść bo to bardzo awaryjny i nie dopracowany samochód (jak na swój segment). XJ będzie o wiele lepszym wyborem. Z tego wszystkiego lex będzie najlepszy.

Prezeslaw:
Wiem, że z W220 sporo problemów. Pomysł był na jakiś import z Japonii z niskim przebiegiem i po lifcie bo wtedy już trochę lepiej, ale na razie jadę oglądać Super V8 z niższej półki cenowej. Będę miał ze sobą mechanika o Brytyjczyków i mam nadzieję, że w razie czego wyleje mi kubeł zimnej wody na głowę. LS 430 po lifcie i nie ze Stanów (nie lubię liczników w mph) praktycznie się nie zdarza. Nikt tego nie chce sprzedawać, chociaż jest jedna sztuka od pierwszego właściciela z przebiegiem niemal 700 000 km.

Prezeslaw:
Uzupełniam powitanie.  :-bry Zdecydowałem się na auto do tzw. 'poprawek'. Poprawek nie brakowało i jeszcze trochę zostało. Na szczęście nie jest to ulep i nie ma za dużo druciarstwa. Już jeżdżę, ale zagadek kilka mam do rozwiązania. Będę wdzięczny za pomoc w odpowiednich działach. Pozdrawiam,
Paweł

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej