Autor Wątek: Pasy na wyświetlaczu LCD Jaguar XE 2.0 2017 rok  (Przeczytany 453 razy)

Offline farm

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Kocham to forum
Pasy na wyświetlaczu LCD Jaguar XE 2.0 2017 rok
« dnia: Luty 07, 2024, 21:13:08 pm »
Witam, dziś w drodze do pracy na wyświetlaczu znikł obraz i pojawiły się czarno białe pasy. Jak włączam wsteczny i powinien być obraz z kamery to pasy są troszkę kolorowe a obrazu nie ma nadal. Po staniu pod pracą 12h i otwarciu auta wyświetlił się obraz. Zamknąłem auto wróciłem do pracy i spowrotem do auta i znowu pasy. Jak wróciłem do domu odłączyłem klemy na 10min ale nadal są pasy po podłączeniu. Macie jeszcze jakiś pomysł? Dźwięk radia jest, jak nacisnąłem w przypadkowe miejsce to zmieniła się stacja. Obrazu dalej nie ma. Czy ktoś miał taką sytuację? Czy ewentualnie jak poszedl wyświetlacz to czy można sam wyświetlacz dokupić? I czy musi go ewentualnie salon przypisać czy wystarczy wymienić? Widziałem że są na allegro jakieś podobne...

Offline Robik

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 220
  • XE R-Sport 2.0D
Odp: Pasy na wyświetlaczu LCD Jaguar XE 2.0 2017 rok
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2024, 22:03:23 pm »
Wyglada mi to na uszkodzona taśmę

Offline farm

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Kocham to forum
Odp: Pasy na wyświetlaczu LCD Jaguar XE 2.0 2017 rok
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2024, 22:14:05 pm »
Coś proponujesz ? Co mogę z tym zrobić?

Offline Robik

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 220
  • XE R-Sport 2.0D
Odp: Pasy na wyświetlaczu LCD Jaguar XE 2.0 2017 rok
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2024, 23:59:41 pm »
Trzeba sprawdzic wszyskie kable przylaczeniowe, ewentualnie zimny lut do naprawy w serwisie rtv, w oatatecznosci wymiana ekranu na uzywany. Problem wystepuje caly czas po uruchomieniu auta nie mozna zadnej funckcji wlaczyc?

Offline farm

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Kocham to forum
Odp: Pasy na wyświetlaczu LCD Jaguar XE 2.0 2017 rok
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2024, 06:10:03 am »
Dotyk wydaje się że działa. Ale nie widać gdzie przycisnąć bo nie ma obrazu..