Jagmarket > Szukam części

felgi - xj40/daimler 1992 - kupie lub zamienie

(1/1)

jagmaniac:
witam,
potrzebuje jakies ORYGINALNE felgi do xj40/daimler 4.0 z 1992 - wzor dowolny rozwaze, chodzi mi tylko o to by byla zgodnosc rocznikowa i modelowa i zeby mi sie spodobaly

kupie lub ewentualnie zamienie, gdyz jestem w posiadaniu 2 kompletow ktore nie wpadaja w moj gust - wiec oferuje to co ponizej

- dimple diamant (tu chyba nie bylo takich w xj40/daimler w 1992)
- lattice (byl czas gdy mnie bardzo jaraly teraz jakos tak mniej)

dajcie znac

ps. w oryginale mialem chybaa roulette (bo taki jest zapas) - potwierdzacie ze w xj40/daimler 1992 wychodzily roulette?


Yoohas:
Wychodziły. Mam komplet roulette 15 cali.

dejot:

--- Cytat: jagmaniac w Grudzień 17, 2023, 20:14:26 pm ---witam,
potrzebuje jakies ORYGINALNE felgi do xj40/daimler 4.0 z 1992 - wzor dowolny rozwaze, chodzi mi tylko o to by byla zgodnosc rocznikowa i modelowa i zeby mi sie spodobaly

kupie lub ewentualnie zamienie, gdyz jestem w posiadaniu 2 kompletow ktore nie wpadaja w moj gust - wiec oferuje to co ponizej

- dimple diamant (tu chyba nie bylo takich w xj40/daimler w 1992)
- lattice (byl czas gdy mnie bardzo jaraly teraz jakos tak mniej)

dajcie znac

ps. w oryginale mialem chybaa roulette (bo taki jest zapas) - potwierdzacie ze w xj40/daimler 1992 wychodzily roulette?

--- Koniec cytatu ---


Cześć, mam do sprzedania 4 feli metryczne jakbyś chciał :) opony sam chciałem dokupić i jak się dobrze poszuka to można kupić w normalnych pieniądzach.

jagmaniac:
hej, sorki że dopiero teraz odpowiadam - metryczne czyli rozumiem słynne opony pirelli tylko - to ja nie chciałbym w koszty opon wchodzić - mam zwykłe opony na 16tki.

jagmaniac:
hej, ciagle szukam - oddam swoje w rozliczeniu lub kupie po prostu...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej